Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 18d. 15:54

„Paslapčių namus“ palikęs Ernestas: „Savo žmonos nekeisčiau į nieką“

Realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvis Ernestas
TV3 nuotr. / Realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvis Ernestas

Naujojo TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ dalyviai kartu gyvena dar tik porą savaičių, tačiau tiek laiko užteko, kad paaiškėtų, jog paslaptinguose namuose gyvena ne tik skaudžius, kruopščiai nuo aplinkinių slepiamus faktus, intriguojančias gyvenimo detales ar išgyvenimus saugantys įdomūs žmonės, bet ir šeimynine idile besidžiaugiantys dalyviai.

Kaip tik toks – šeštadienį tiesioginėje TV3 transliacijoje „Paslapčių namus“ palikęs 31-erių Ernestas. „Mano žmona – pirmoji ir vienintelė mano moteris“, – užverdamas realybės šou duris atskleidė vyras. 

Internete pasipylusioms nepatiklių projekto aistruolių bei ciniškai nusiteikusių stipriosios lyties atstovų replikoms, neva Ernestas meluoja, šis atsparus: „Su žmona Lina esame pažįstami nuo vaikystės. Draugaujame nuo 15 – metų, o kovo pradžioje atšventėme vedybų dešimtmetį.“

Išvaizdus kaunietis su žmona Lina didžiuojasi galintys pasigirti tokia šiais laikais nemadinga, tačiau turbūt daugelio trokštama asmenine laime. Tai patvirtina dar viena vyro tvirtai išsakyta mintis: „Savo žmonos nekeisčiau į nieką!“

Tiesa, Ernesto paslaptis didelę nuostabą gali sukelti tik nepažįstamiesiems. „Mūsų draugų ji visai nestebina, o artimieji visa širdimi džiaugiasi mūsų laime ir ištikimybe vieno kitam“, – sako gražuolė nuolat besišypsanti Lina.

Daugelis „Paslapčių namų“ gyventojų, rodos, jau yra per plauką nuo kitų dalyvių paslapčių atskleidimo. Kokios aistros užvirs siekiant sujungti realybės šou pateikiamas užuominas ir pačių dalyvių atskleistas tikras arba menamas jų gyvenimo detales? Išskirtinė „Paslapčių namų“ transliacija – jau šį, pirmadienio, vakarą 19.50 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką