Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 4d. 14:37

Paslaptis atskleista: su Erika Vitulskiene niekas nenorėjo šokti

Projekto „Kviečiu šokti“ dalyviai Erika Vitulskienė, Andrius Butkus ir kiti prisistatė sostinės centre vykusiame putų vakarėlyje
Vytenio Jurevičiaus/BFL nuotr. / Projekto „Kviečiu šokti“ dalyviai Erika Vitulskienė, Andrius Butkus ir kiti prisistatė sostinės centre vykusiame putų vakarėlyje.

Kai „Kviečiu šokti“ pristatymo vakarėlyje Erika Vitulskienė išėjo į sceną su Andriumi Butkumi, pasipylė komplimentai: išgražėjusi, sulieknėjusi, ritmiška, gundanti... Net neabejojama, kad Merūno Vitulskio žmonos ir Andriaus Butkaus pora bus viena lyderių ant LNK parketo. Todėl dabar galėtų graužtis tie šokėjai, kurie kategoriškai atsisakė šokti su žaviąja ponia Vitulskiene.

„Taip, tai tiesa. Iš pradžių atrodė, kad surasti partnerį Erikai – misija neįmanoma. Nė vienas profesionalus šokėjas nesutiko su ja šokti. Nei Vilniuje, nei Kaune. Kai jau atrodė, kad Erikai taip ir negausime partnerio, Andrius Butkus pasisiūlė pats“, – paslapties šydą praskleidžia LNK šokių projekto prodiuserė Indrė Zelbaitė-Ciesiūnienė.

„Kodėl pasisiūliau? Nes man buvo įdomu, – atšauna Andrius Butkus. – Su Erika yra ką veikti. Ją reikia mokyti nuo A iki Z. Nuo žingsnių, nuo ritmo supratimo. Čia ne tas pats, kas šokti su balerina. Juk televizijos projekto sumanymas toks ir yra – nešokantis žmogus išeina ant parketo. Gal su Erika ir teks atsisakyti įspūdingų pakėlimų, bet teks sugalvoti kažką naujo, gražaus ir estetiško. Tai yra įdomu.“

Eriką taip pat pasiekė šnabždesiai, kad surasti jai partnerį nebuvo paprasta.

„Aš suprantu tuos žmones, kurie atsisakė, čia kiekvieno pasirinkimas. Aš rinkčiausi iššūkį. Taip ir padarė Andrius. Jis nėjo lengvu keliu. Ir galite parašyti, kad aš esu labai laiminga, kad man teko malonumas mokytis šokti pas Butkų“, – sakė Erika.

Erika su Andriumi repetuoja kasdien po kelias valandas, tačiau apie pasiekimus šokių aikštelėje Andrius nelinkęs kalbėti.

„Rezultatas kalbės už save“, – intrigavo šokėjas.

LNK šokių projektas „Kviečiu šokti“ su Erika Vitulskiene ir Andriumi Butkumi – jau greitai per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką