Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pasmerkti 3“ aktorių Kalėdos: daug dovanų, ašaros prekybos centre ir mamos karpis

serialo „Pasmerkti 3“ aktoriai
TV3 nuotr. / serialo „Pasmerkti 3“ aktoriai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuviško serialo „Pasmerkti 3“ aktoriai Vytautas Rumšas vyresnysis, Toma Vaškevičiūtė ir Mindaugas Papinigis turi savo kalėdines tradicijas. Kaip keičiasi dovanomis, kokiais patiekalais džiaugiasi ir kokias kraštutines emocijas švenčių išvakarėse išgyvena garsenybės?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Seriale „Pasmerkti 3“ nuolat konkuliuoja kova, intrigos, meilės aistros. Tačiau palikę personažus kitapus ekrano aktoriai lieka savimi, su savo šeimomis, draugais ir šventinėmis tradicijomis.

Seriale verslininką Keinį vaidinantis V.Rumšas vyresnysis pasakoja, kad jo šeima laikosi senų, visiems gerai žinomų Kalėdų tradicijų. Šventes jis dažniausiai sutinka savo namuose, ar nuvykęs į gimtąją Žemaitiją.

„Man, tiek Kalėdos, tiek ir Kūčios yra svarbios šventės, nes per jas susirenka giminės ir svarbiausia – šeima. Man tai – didžiausia metų šventė, – sako aktorius. – Ant mūsų šventinio stalo dažniausiai būna tradicinių patiekalų. Tačiau svarbiausias dalykas, – kad to maisto nebūtų per daug.“

Žinomo aktoriaus šeimoje per šventes tikrai nestinga dovanų. „Pirmosios dovanos atkeliauja jau Kūčių vakarą, po vakarienės. Kalėdų rytą išaušta ir antrasis dovanų maratonas. Na, kadangi ne paslaptis, kad visi mėgsta dovanas, jos atsiranda ir antrąją Kalėdų dieną!“ – šypsodamasis pasakoja Vytautas.

TV3 nuotr./Vytautas Rumšas
TV3 nuotr./Vytautas Rumšas

Nuo pat pirmojo sezono seriale Astos vaidmenį kuriančiai aktorei T.Vaškevičiūtei Kalėdos taip pat teikia daug džiaugsmo. „Šiemet pagalvojau, kad Lietuvoje ši šventė – labai reikalinga. Kai už lango taip mažai saulės, žmonės puošia namus, puošiasi ir patys, susitinka su artimaisiais. Tai puikiai praskaidrina mūsų tamsiausias metų dienas, jas sušildo. Man šios šventės taip pat yra ir tam tikras metas, kai apmąstau praėjusius metus ir svajoju apie tai, kaip toliau norėčiau gyventi“, – kalba aktorė.

Jos šeimoje Kūčios visada buvo jaukiausias ir svarbiausias vakaras. „Senelis turėdavo gražią Kūčių tradiciją – šeimyninę loteriją, kur galima buvo išlosti pinigų. Skamba labai „nekūčiškai“, bet būdavo „žiauriai“ smagu. Sumos nedidelės, bet kaip nuostabiai Jis mokėjo tai pateikti! Deja, kai senelis išėjo, ši tradicija dingo. Ačiū, kad priminėte – prieš euro įvedimą būtų labai juokinga ją atgaivinti“, – juokiasi T.Vaškevičiūtė.

Garsi aktorė Kūčių naktį mėgsta užsukti į sostinės Bernardinų bažnyčią – ten ją aplanko pakili nuotaika. Tačiau yra buvę metų, kai prieš šventes užvaldydavo ir kitokios emocijos.

TV3 nuotr./Toma Vaškevičiūtė
TV3 nuotr./Toma Vaškevičiūtė

„Turbūt niekada gyvenime nepamiršiu paskutinės iš trijų Oskaro Koršunovo spektaklio „Išvarymas“ premjeros, vykusios gruodžio 23 dieną. Kalėdos, po tris dienas trukusio susitikimo su žiūrovais, vyko kaip kine: milžiniškas spektaklis, aibė emocijų, didelė koncentracija ir nuovargis. Po premjerų ir šiaip būna keista, kurį laiką jaučiame didžiulę tuštumą, o čia dar ir šventės – pasaulis gyvena visai kitokia nuotaika, – pasakoja T.Vaškevičiūtė. – Taigi, pabudome Kūčių rytą, papusryčiavome ir iškeliavome kas sau: mano draugas su broliu – į gimtinę, o mane pavežė ieškoti dovanų. Nupirkau kaiką simbolinio, sėdžiu laiminga dideliame prekybos centre, vilkėdama „treningus“ ir staiga suprantu, kad neturiu rakto nuo namų, o tie, kurie turi, jau labai toli. Pasijutau kaip „mergaitė su degtukais“. Apsiverkiau iš tos nevilties – visi tokie gražūs, švarūs, o aš sėdžiu viena tam prekybos centre… Tačiau paskui įvyko toks smagus ir nepamirštamas stebuklas: draugė Goda mane išgelbėjo – pasiėmė, nuprausė, perrengė savo rūbais ir atvežė į šventę. Būtent tais metais savo namuose puošėme eglutę tik gruodžio 26-ąją. Tuo metu ji buvo beveik deficitas. Tačiau radome ją ir susikūrėme kalėdinę nuotaiką. Pavėluotai, bet buvo labai smagu, juokinga ir gera.“

Kalbėdama apie šventinio stalo tradicijas, Toma atskleidžia, kad Kūčių vakarą jų šeimos namuose visad šeimininkauja mama. „Ypatingas patiekalas yra kepti naminiai koldūnai su grybais, kuriuos vadiname „ausytėmis“. O tarpušvenčiu aš pati draugams jau antrą kartą kepsiu antį pagal kolegos Algirdo Dainavičiaus receptą – gal tai irgi taps tradicija?“ – šiltai nusišypso T.Vaškevičiūtė.

„Pasmerkti 3“ gerbėjams Toma siunčia kalėdinius sveikinimus: „Linkiu šventės širdyse ne tik per šventes, žavėtis kiekviena diena, mokytis naujų dalykų, svajoti. Linkiu sveikatos ir jėgų ją puoselėti, mylėti save ir kitus.“

TV3 nuotr./Mindaugas Papinigis
TV3 nuotr./Mindaugas Papinigis

Kalėdos – gražiausia šeimos šventė ir populiariam serialo chuliganui Hansui, tiksliau – jį vaidinančiam aktoriui Mindaugui Papinigiui. „Susirinkę per šventes visi sėdame prie stalo, valgome. Mama gamina karpį, pyragėlius su grybais. Kas lieka nuo Kūčių – suvalgai per Kalėdas, – juokdamasis pasakoja M.Papinigis. – Be to, per Kalėdas turėdavome tradiciją žiūrėti filmą „Vienas namuose”. Šventes visada noriu praleisti su šeima, todėl atsisakau bet kokių darbų.“

Savo mylimo darbo – serialo „Pasmerkti 3“ žiūrovams Mindaugas taip pat siunčia linkėjimus. „Norėčiau palinkėti, kad ateinančiais metais visi rinktųsi sąmoningai tai, ką žiūri ir žiūrėtų, žinoma, „Pasmerktus“. Taip pat linkiu, kad žmonės niekada nepamirštų galvoti, nes tai yra sveika!“ – juokaudamas sako M.Papinigis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką