Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paulauskienė apšaudė Merūną

J.Paulauskienė nusitaikė ir kelis sykius iššovė.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jolanta Paulauskienė scenoje švaistėsi ginklu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jolanta Paulauskienė netikėtai išsitraukė revolverį, nusitaikė į nugarą ir šovė kelis kartus. Aplink mėtėsi iššautų šovinių tūtelės.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tai ne kriminalinio trilerio scenarijus, o realybė, kurią savo akimis turėjo galimybę stebėti daugybė žmonių. Žinoma, nei Merūnas, nei kiti LNK televizijos muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviai bei žiūrovai nenukentėjo, nes paaiškėjo, kad J.Paulauskienė filmavimo metu ėmė šaudyti garsiniais šoviniais. Tačiau dėl netikėjo ponios Jolandos akibrokšto duetų scenoje daugelis net kelissyk krūptelėjo.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Merūnas dar prieš pasirodymą į paparacus taikėsi ponios Jolantos revolveriu.
Merūnas dar prieš pasirodymą į paparacus taikėsi ponios Jolantos revolveriu.

„Buvau taip įsigilinęs į Merūno kūrinį, kad nepastebėjau, į ką buvo taikyta. Iš tiesų labai smagu ir malonu žiūrėti, kaip žmogus akyse laisvėja ir iš aukštuomenės ponios virsta normalia moterimi“, – apie J.Paulauskienės transformacijas scenoje kalbėjo komisijos pirmininkas V.Juozapaitis.

„Man patiko. Gal todėl, kad aš namie turiu televizorių, o ten nuo ryto iki vakaro šaudo, o čia pamačiau tą patį. Vadinasi, aš atsigavau, kadangi esu savo vietoje, savo kėdėje ir tarytum savo namuose. Man patiko, kadangi aš pasijutau kaip namuose“, – apie poros pasirodymą kalbėjo G.Dauguvietytė.

Pasirodo, ginklas J.Paulauskienės rankose atsiduria nebe

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./štai tokios tūtelės mėtėsi studijoje po J.Paulauskienės ir Merūno susišaudymo.
štai tokios tūtelės mėtėsi studijoje po J.Paulauskienės ir Merūno susišaudymo.

pirmą kartą. Moteris ne kartą anksčiau yra bandžiusi šaudyti šaudykloje ir puikiai išmano apie ginklus. „Lankiau karinį būrelį. Mano vyras šaudo ir dažnai eina į tirą. Pradžioje vaikščiodavome kartu. Sakau jam: pasiimk ir mane kartais. Tai nueiname, pašaudome su juo, neblogai“, – pasakojo J.Paulauskienė.

Projekto dalyvė kalbėjo, kad kitą kartą vyrui besiruošiant į šaudyklą paklaususi, kodėl nekviečia ir jos: „Gavau atsakymą, kad vėliau pakalbėsim, o grįžęs pasakė: „Prašė daugiau tavęs neimti“, – juokėsi ponia Jolanta.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką