TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paulauskienei grasina jos pačios vaikai

Jolanta Paulauskienė
„Scanpix“ nuotr. / Iš J.Paulauskienės pasityčiojo net vaikai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyvenime nedainavusi buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko žmona Jolanta Paulauskienė ryšis dainuoti LNK muzikiniame projekte „Žvaigždių duetai“. Moteris neslepia, kad iš jos pasijuokė net savi vaikai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK televizijos išplatintame pranešime informuojama, kad J.Paulauskienė dainuos su muzikinio realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtoju tenoru Merūnu Vitulskiu. Moteris tikino bijanti tokio iššūkio, tačiau viliasi, kad būsimas scenos partneris Merūnas ir jos muzikalieji vaikai pagelbės, todėl nusidainuoti neteks.

Bijo nusidainuoti

Paklausta, ar nebijo tūkstančių žiūrovų akivaizdoje nusidainuoti, J.Paulauskienė pripažino nesijaučianti stipri dainininkė ir sako, kad jos likimas projekte atsidurs žiūrovų rankose.Kas nerizikuoja – tas negeria šampano, – mano J.Paulauskienė.

„Viskas žiūrovų valioje. Jie tą galės daryti. Baisu. Bet jau tiek yra praeita, esu ir vėtyta, ir mėtyta, tai net ir nežinau. Iš Merūno tikiuosi tolerancijos ir supratimo. Aš manau, kad mes sutarsim. Be abejo, manau, kad jis man pagelbės, jis turbūt irgi suinteresuotas, kad ilgiau išliktume", – sako moteris.

Moteris 15min.lt tikino, kad dalyvauti projekte – baisu, tačiau, pasak ponios Paulauskienės,  esą kas nerizikuoja – tas negeria šampano. „Projektą vertinu kaip žaidimą, loteriją“, – kalbėjo buvusio politiko žmona.

Prognozuoti nesiryžta

Kol kas moteris nesiryžta prognozuoti, kaip ilgai išliks projekte. Esą šou dar neprasidėjęs ir neaišku, su kuo teks konkuruoti.

„Negaliu dabar pasakyti nieko apie tai, pirmiausia reikia pradėti dainuoti, dalyvauti, o tada ir bus matyti, kiek laiko išbūsime projekte. Scena ir kamera žmones kausto. Kiek galėsiu tą baimę nugalėti, gal tada viskas ir pasirodys. Ar tai bus vienkartinis toks, ar kaip. Viskas priklausys nuo žmonių. Jeigu jiems labai nepatiks, bus jų valia vienaip ar kitaip išreikšta.Mama, tu mus verti eiti į muzikos mokyklą, dabar mes tave pakankinsim", – grasina J.Paulauskienės vaikai.

Vaikai mokys dainuoti

Paulauskų vaikai lanko muzikos mokyklas. Sūnus Arnas dainuoja berniukų chore „Ąžuoliukas“. Moteris tikisi, kad sūnaus patirtis pravers ruošiantis muzikiniam projektui, mat iki šiol J.Paulauskienė nėra nei dainavusi, nei lankiusi muzikos mokyklos. Moteris sako neišvengusi ir vaikų patyčių bei grasinimų.

„Jie pasakė: „Mama, tu mus verti eiti į muzikos mokyklą, dabar mes tave pakankinsim. Ir duktė, ir sūnus lanko muzikos mokyklas, o aš to nedariau. Vaikai pareiškė: „Dabar mes tave mokysime ir būsime tavo mokytojai“, – juokėsi J.Paulauskienė.

Paulauskienė patinka

Merūnas 15min.lt tikino, kad jam bus smagu dainuoti su J.Paulauskiene. Dainininkas neatsisakys pagelbėti ir patarti būsimai scenos partnerei ir tikisi susiklausymo.

Gal tai ir žiniasklaidos sudarytas įspūdis, tačiau tikrai matosi, kad tai graži ir garbinga šeima“, – sako Merūnas.

Paprašytas pakomentuoti, kaip vertina, kad J.Paulauskienė anksčiau nėra dainavusi, atlikėjas dėl to neišgyvena ir džiaugiasi galėsiantis padėti patinkančiai moteriai.

Jeigu žmogus jaučia, kad gali, tai ir sutinka dalyvauti projekte. Jei jaustų, kad per sunku, nedalyvautų. Būtinai pagelbėsiu. Jei pasitikėsime vienas kitu, viskas bus puiku. Mes tikrai vienas kitą suprasime. Duetas juk ir yra tam, kad vienas kitam padėtume, susiklausytume“, – kalbėjo M.Vitulskis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką