Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 7d. 19:53

Paulius Skučas su dukra Tėvo dienos proga sėdo į traktoriuką: tėčiams pristatė išskirtinę dovaną

Paulius Skučas su šeima
Vilmanto Morkveno nuotr. / Paulius Skučas su šeima

Socialiniai tinklai sekmadienį nusidažė įvairiausiais sveikinimais Tėvo dienos proga. Vienu tokiu sveikinimu pasidalijo ir televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas, kuris tėčius sveikino neįprastu būdu – iš dangaus. Pasiėmęs kartu dukrą Elžbietą ir užkūręs traktorių, ant savo sodybos pievos nupiešė didelį piešinį su užrašu „Tėčiams“. Laidų vedėjas tikina, kad toks sumanymas kilo dėl noro dėkingumą parodyti ne tik šalia esantiems, bet ir tiems, kurie aukštai.

15min susisiekė su Pauliumi, kuris tikino, kad šis sumanymas kilo šeimai išsiruošus į nuosavą sodybą. Anot jo, kaip tik pasitaikė ypatinga proga, dėl kurios buvo nuspręsta padaryti dovaną tėčiams, kurie yra čia, aplinkui arba ore.

„Aišku, čia perkeltine prasme, nes vis tiek tokioje vietoje, kur yra sodyba, kartais parskrenda lengvieji lėktuvai. Nežinau, ar iš aukščiau matytųsi, bet gal“, – juokiasi laidų vedėjas.

Asmeninė nuotr./Paulius Skučas su žmona Indre ir dukra Elžbieta
Asmeninė nuotr./Paulius Skučas su žmona Indre ir dukra Elžbieta

Visgi sekmadienio rytas Pauliui prasidėjo ne nuo piešinių ant pievos, o nuo šeimos moterų sveikinimo – žmona Indrė su dukra Elžbieta iš lauko atnešė gėlių puokštę. Ir jau tada kilo neįtikėtinas sumanymas pasveikinti visus tėčius kiek kitokiu būdu.

„Su dukra sėdom ant traktoriuko ir išvažiavę į lauką pasižiūrėjom, kur čia tas užrašas galėtų tilpti. Na, ir nusprendėme, ką ten galėtume padaryti. Sakom, gal darom saulę, o tada gal darom veidą. Padarėm veiduko su šypsena formą, širdelę ir parašėm „Tėčiams“. Kadangi atvažiavo ir mano paties tėtis, padarėme tokią dovaną, kuri būtų netradicinė“, – pasakoja P.Skučas.

Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Skučo šeimos sveikinimas Tėvo dienos proga
Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Skučo šeimos sveikinimas Tėvo dienos proga

Laidų vedėjas džiaugiasi, kad užrašas, piešiniai matėsi tiek iš toliau pasižiūrėjus, tiek iš aukščiau: „Aš pats turiu droną ir jį valdau, tai buvo labai nesudėtinga pažiūrėti, kaip tai atrodo iš keliasdešimt metrų ar aukščiau. Tai ir gražios nuotraukos tuo pačiu išėjo ir originali dovana.“

Pasiteiravus, kiek laiko užtruko, kol nupiešė piešinius bei užrašė žodį, Paulius sako, kad vos 15 minučių. Prieš tai šeima lauke pasižymėjo vietas, kuriose tilptų sumanymas, ir pradėjo darbuotis.

Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Skučo sveikinimas tėčiams
Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Skučo sveikinimas tėčiams

Paulius neslepia besidžiaugiantis ir žmonių pastabumu, kurie spėjo įvertinti bei pastebėti jo ir dukros bendrą darbą. Piešiniui ir užrašui pagyrų nepagailėjo aplinkiniai, kolegos, pažįstami, kurie ne tik socialiniame tinkle pridėjo įvairiausių jaustukų, bet emocijas išreiškė ir gyvai.

„Aplinkiniai ir plojo, ir rėkė „Ačiū“. Kai žmonės tai pamato, tada pradedi suvokti, kad va šia dovana pasidalinai ir su kitais. Kadangi ir pats esu tėtis, daug draugų, kolegų, pažįstamų yra tėčiai, tai žinau, kad tas toks žaismingumas ar vaikų padarytos dovanos, kur būna piešiniai, o juose nupiešti žmogeliukai – tėčiai, labai paliečia.

Todėl su dukra nusprendėme, kad tas paprastas piešinys bus skirtas tėčiams. Tai bus geriausia šios dienos dovana visiems, kurie pamatys tą užrašą. Tokiu momentu supranti, kad tame paprastume slypi ir viskas, ką įdėjai su širdimi“, – teigia jis.

Visgi P.Skučas akcentuoja, kad gauti dovanų laukų gėlių, prisėsti su šeima prie pietų stalo, taip pat yra nuostabus dalykas. Tačiau tokios dienos proga galima sugalvoti ir kokią nors žaismingą idėją, kuri palieka ir kitiems tam tikro įspūdžio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką