Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paulius Stalionis mylimajai pasipiršo po 9 metų! (papildyta lapkričio 27 d.)

Paulius Stalionis
Viganto Ovadnevo nuotrauka / Paulius Stalionis
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kartais porai reikia beveik dešimtmečio, kad galutinai suprastų esą vienas kitam skirti ir ryžtųsi įteisinti savo santykius oficialiai. Taip nutiko ir populiariam dainų autoriui ir atlikėjui Pauliui Stalioniui (35). Po 9 metų draugystės jis pagaliau pasipiršo savo mylimajai ir sutiko apie tai atvirai papasakoti žurnalui „Privatu!“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Paulius Stalionis.
Gimimo data, vieta: 1975 05 14, Garliava, Kauno raj.
Šeima: mylimoji Lina (33), su kuria augina bendrą dukrą Pauliną (2,5); abiejų sūnūs iš pirmųjų santuokų Julius (11) ir Žygimantas (12).
Šeiminė padėtis: išsiskyręs.
Veikla: dainų kūrėjas ir atlikėjas.

Pauliau, pirmiausia sveikinu judviejų su Lina šeimą. Kodėl prireikė 9 metų, kad ryžtumeis paprašyti Linos rankos?

Po 9 bendro gyvenimo metų kitaip ir būti negali. Ir anksčiau apie tai buvo kalbų, tačiau abiem jau teko skaudžiai išgyventi skyrybas (tiek Paulius, tiek Lina yra patyrę skyrybų skausmą – red. past.). Nenorėjome skubėti. Nors, tiesą pasakius, dėl to, kad mes iki šiol gyvenome nesusituokę, kalčiausias esu aš.

Ar jautei aplinkinių spaudimą dėl to, kad su Lina gyvenate nesusituokę?

Tai nutiko tik kartą, kai prieš 4 metus buvau išpažinties. Tąkart kunigas nesutiko man duoti vadinamojo išrišimo, kadangi su drauge gyvenau nesusituokęs. Atsimenu, tuomet ir man, ir Linai tas įvykis buvo tarsi dūris į širdį.
Tačiau nei mūsų artimieji, nei draugai, niekada nedarė spaudimo ir neragino greičiau tuoktis. Labai dėl to džiaugiuosi. Manau, vestuvėms reikia subręsti. Ir nieko nepadarysi, kad kartais tas brandos laukimas užtrunka net 9 metus (šypteli). Jei jau tiek nugyvenome, tai būsime kartu 99 metus. Mano siekiamybė – būti su Lina iki grabo lentos.

Manau, ne vestuvės viską lemia, o kasdienis požiūris į savo partnerę. Dėl santykių reikia stengtis kiekvieną dieną.

Ar kas nors pasikeitė, kai kartu su Lina susilaukėte dukros Paulinos?

Kai neturėjome bendro vaikelio, viskas atrodė paprasčiau. Dabar kartais nepatogumų sukelia tai, kad dukrytės ir mamos skirtingos pavardės. Tačiau nemanau, kad tai esminis dalykas. Kur kas svarbiau, kad per tuos 9 metus mūsų santykiai nepašlijo. Iki šiol išliko ir jausmai, ir meilė, ir pagarba. Su Lina vienas kitą pažįstame kaip nulupti (šypsosi).

Tai gal būsima santuoka tik dar labiau sustiprins jūsų meilę?

Sunku pasakyti. Manau, ne vestuvės viską lemia, o kasdienis požiūris į savo partnerę. Dėl santykių reikia stengtis kiekvieną dieną. Be abejo, ir pas mus ne viskas idealu. Pasitaiko ir krizių, ir piktumų, tačiau viskas praeina...

Ar jau galvojate apie konkrečią vestuvių datą ir smulkmenas?

Kol kas viskas dar pradinėje stadijoje, tačiau esame labai spontaniški žmonės. Gali būti, kad mūsų vestuvės įvyks labai greitai.

Ketinate ir bažnyčioje tuoktis?

Kartą jau buvau sutuoktas Dievo akivaizdoje, tačiau tikiuosi, kad pavyks tą sąjungą anuliuoti pagal visas taisykles, nes tam yra rimtas pagrindas. Mano didžiausia svajonė – su Lina susituokti ir bažnyčioje.

Ar bendrauji su savo buvusia žmona?

Tik tiek, kiek reikia dėl vaiko auginimo. Nejaučiame vienas kitam pykčio, todėl linkiu jai tik sėkmės.

Dabar Tau sekasi ne tik asmeninis gyvenimas, bet ir muzikinė karjera: albumai išpirkti, koncertų nestinga. Kokios Tavo muzikinės ambicijos?

Po specialiai padarytos metų pertraukos vėl ketinu grįžti į televiziją, filmuotis įvairiose laidose. Taip pat netrukus išleisiu net du albumus. Vienas, pavadintas „Publikai pageidaujant...“, pasirodys per artimiausias dvi savaites. Šioje kompaktinėje plokštelėje skambės geriausi mano kūriniai ir keli dar visiškai negirdėti. O žiemos pabaigoje išleisiu visiškai naujų dainų albumą.

Ar labai pasitiki savo jėgomis, kad leidi iš karto du albumus, ar paprasčiausiai yra tam poreikis?

Nemeluosiu: sulaukiu labai daug klausytojų prašymų. Jie pageidauja ir naujų, ir senesnių mano dainų įrašų, tikindami, kad anksčiau išleistų albumų neranda prekyboje. Dėl tokio žmonių susidomėjimo esu labai laimingas.

Lina Narmantienė (33): „Paulius – mano žmogus“

Šiltai apie savo gyvenimo draugą ir būsimą vyrą Paulių atsiliepia jo išrinktoji Lina. Moteris –mano, kad jų sužadėtuvės ir būsimos vestuvės – pačiu laiku.
„Ėjimas to link buvo ilgas. Džiaugiuosi dėl būsimo mūsų santykių įteisinimo. Galėsime oficialiai vadintis šeima, bus pripažintas ir mūsų statusas visuomenėje, vaikai jausis saugesni. Viskas bus ramiau ir aiškiau“, – mintimis dalijasi Lina.
Moteris negaili gražių žodžių savo gyvenimo draugui ir drąsiai sako:  „Taip, Paulius – mano žmogus. Žinoma, negalima kalbėti apie visą gyvenimą, tačiau dabar man taip atrodo. Džiaugiuosi, kad mudu puikiai vienas kitą suprantame.“
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką