Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 23d. 15:12

Pavojingoje automobilių trasoje Ramūnas Rudokas suprato, kad jis – ne erelis

Ramūnas Rudokas
TV3 nuotr. / Ramūnas Rudokas

Prabangius automobilius vairavęs, o vasarą ant dviračio persėdęs Ramūnas Rudokas Rygoje gavo gerą adrenalino dozę. LNK laida „Ne vienas kelyje“ pasiūlė aktoriui išbandyti save vairuojant ekstremaliomis sąlygomis.

Kaip ir visi vyriškiai, R.Rudokas tikėjosi, jog lengvai įveiks užduotis ir jam neteks kaip balerinai sukti suktukų trasoje. Aktorius negalėjo patikėti, kad važiuojant, atrodytų, nedideliu 40 km per valandą greičiu, automobilis gali taip čiuožti, slysti ir skrieti į šoną. Paklausus apie panašias situacijas gyvenime, Ramūnas papasakojo vieną nuotykį slidžiame kelyje, kuris galėjo liūdnai baigtis griovyje, tačiau girdamas automobilį aktorius džiaugėsi išvengęs skaudžių pasekmių. To tikėjosi ir Rygos specialiame vairavimo poligone.

Tačiau adrenalino antplūdį ir nervus teko raminti ne tik ypatingąja arbata iš Kinijos, bet ir dūmeliu.

„Jei blogos vairavimo sąlygos, einu pėsčiomis. Palieku automobilį ir nerizikuoju“, – paklaustas  „Ne vienas kelyje“ žurnalistės, kaip susitvarko su ekstremaliomis situacijomis kasdieną kelyje, atsakė puikiai visiems žinomas veidas. „Rygoje buvo viena sunkesnių mano rolių gyvenime“, –  juokavo R.Rudokas po pasivėžinimo specialioje trasoje.

Nors padarė klaidų ir vietomis nesuvaldė automobilio, Ramūnas sulaukė ir lenktynininko pagyrimo. Anot ralio čempiono, linksmasis aktorius klausė jo pamokų, pastabų, puikiai įvykdė nurodymus ir pasimokė. „Turbūt dėl to, kad pratęs klausyti režisieriaus nurodymų“, – R.Rudoko pasirodymus poligone komentavo V.Švedas.

Kokių linksmų dalykų prikrėtė Ramūnas Rudokas, vairuodamas ekstremaliomis sąlygomis, ir kas sutrukdė parodyti geriausią rezultatą, sužinosite jau šį sekmadienį 17 val. laidoje „Ne vienas kelyje“ per LNK.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką