Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penki vyriško seksualumo mitai

Seksualumas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Seksualumas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai kurie vyriško seksualumo mitai gali tapti kliūtimi užmezgant ilgalaikius santykius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Vyrams nieko daugiau nereikia, išskyrus seksą, jiems tik viena galvoje...“

Toks stereotipas gajus dėl visuomenės iškreipto požiūrio į vyro seksualumą. Prie tokio mito plitimo puikiai prisideda ir Dono Žuano, Kazanovos ar kurio nors Holivudo lovelaso meilės nuotykių aprašymai. Vyrai stimuliuojami demonstruoti savo seksualumą ar net agresyvumą, tačiau tai nereiškia, kad vyrų toks stiprus seksualinis potraukis.

2. „Po sekso vyrai nusisuka ant kito šono ir užmiega“

Tai iš esmės priklauso nuo individualių stipriosios lyties savybių ir paprasčiausio išsiauklėjimo. Palaimos jausmą ir nuovargį po lytinio akto lengvai galima išsklaidyti, tarkim, pašokus kad ir lėtą šokį. Tačiau dauguma linkę gulėti lovoje. Beje, tai pasakytina ne tik apie vyrus, bet ir apie moteris.

3. „Vyras – poligamiškas sutvėrimas, todėl jam reikia daug moterų“

Žinomi atvejai, kad ir moterys turi labai daug sekso partnerių. Pavyzdžiui, Romos imperatoriaus Klaudijaus žmona Mesalina, pagarsėjusi savo ištvirkavimais. Tačiau tikslių mokslinių duomenų, patvirtinančių šią prielaidą, nėra.
 
4. „Vyrai mėgsta lyginti savo lytinius organus su kitų vyrų“

Vyrui svarbu, kad jo „pasididžiavimas“ nebūtų mažas. Tačiau garsiai tai nėra aptarinėjama, ir vyrai tikrai retai ryžtųsi iš tiesų lyginti savo lytinius organus su kitų.

5. „Vyrams svarbiau rezultatas, o ne procesas, jie nori viską kuo greičiau atlikti“

Daugumai vyrų, kaip ir moterų, intymiuose santykiuose svarbu jausmai. Tačiau būtent per fizinį suartėjimą ir pasiekiamas dvasinis artumas. Kai berniukai sulaukia paauglystės amžiaus, jie pradeda skirstyti mergaites į tas, kurios patinka, ir tas, kurių nori. T.y. tada seksas būna nesuderinamas su meile. Tik vėliau, kai jie bręsta, šios dvi linijos susilieja, ir seksas tampa  tikros meilės katalizatoriumi. Žinoma, išlieka ir grynai seksualinis geismas.
 
P.S. Beje, mitai ir  stereotipai neatsiranda iš oro, todėl juose būna ir dalelė tiesos. Tačiau bėda tai, kad pasėtas grūdas dažnai išauga iki 300 metų dydžio ąžuolo!

Temos Seksas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką