TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Penkios priežastys, kodėl jis nesiperša

Jis ir Ji
123RF nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau seniai esate pora ir jautiesi pasiruošusi žengti į kitą etapą bei tapti jo žmona. Bet yra viena problema – jis neprašo tavęs už jo tekėti. „Betty Confidential“ išskiria kelias dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl ko vyrai nesiryžta pasipiršti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Įsipareigojimų baimė

Atrodo, kad įsipareigojimų jis kaip ir neturėtų bijoti – juk tu esi oficiali jo mergina, pažįsti jo šeimą, jis pažįsta tavo, galbūt net gyvenate kartu, auginate bendrai įsigytą augintinį... Bet santuoka yra visai kitokio masto įsipareigojimas, kuris gąsdina daugelį vyrų – tai juk daug rimčiau nei paprasta draugystė. Vestuvės – galutinis ir pats svarbiausias įsipareigojimas.

Ar tai reiškia, kad jis tave myli ne taip stipriai, jog norėtų būti su tavimi iki gyvenimo galo? Greičiausiai ne. Jis tiesiog bijo, kad kada nors gali apsigalvoti. Ar pati apie tai pagalvojai? Kad kurį nors rytą pabusi ir suprasi: Dieve, man jis nebepatinka, aš padariau klaidą. Tačiau dėl to niekas negali būti tikras. Poros dėl savo santykių dirba visą gyvenimą, meilė gali šiek tiek pasikeisti ir būti kitokia bei brandesnė nei santykių pradžioje, kai pilve skraidė drugeliai, bet keičiamės ir mes patys.

Taigi, kaip padėti vyrui, kurį kamuoja tokios baimės? Pasikalbėk su juo, paklausk, kuri konkreti santuokos ar įsipareigojimo dalis jį labiausiai gąsdina ir neramina. Parodyk jam, kad tu esi visiškai atsidavusi meilei, kuri jus sieja, ir su atsidavimu vienas kitam nugalėsite visas bendrame kelyje pasitaikiusias kliūtis.

123FR nuotr./Sužadėtuvės
123FR nuotr./Sužadėtuvės

2. Baimė prarasti nepriklausomybę

Didžioji dalis vyrų įsitikinę, kad po vestuvių jie praranda visą savo nepriklausomybę. Taip yra todėl, kad dėl televizijos ar blogų pavyzdžių artimoje aplinkoje jie yra susidarę klaidingą nuomonę apie santuoką. Jų akyse vyrai po vestuvių yra visiškai kontroliuojami žmonų ir dėl to yra prislėgti bei nelaimingi.

Jų akyse vyrai po vestuvių yra visiškai kontroliuojami žmonų ir dėl to yra prislėgti bei nelaimingi.

Tačiau santuoka yra partnerystė, o ne vieno žmogaus dominavimas kito atžvilgiu. Pakeisti savo vaikino nuomonę apie santuoką gali pasidalindama savo svajonėmis ir mintimis, koks bus jūsų santuokinis gyvenimas. Nespausk jo, tačiau leisk suprasti, kad tu nebūsi ta baisi žmona, kokią jis yra matęs ekrane ar artimųjų rate.

3. Skyrybų baimė

Kai vis girdime, jog skyrybų skaičius auga ir auga, natūralu, kad pradeda kilti tokių baimių. Gali būti, kad jis jau žino (skyrėsi tėvai arba jis pats), kas yra skyrybos ir kokios jos yra skausmingos, todėl bijo, kad tai gali pasikartoti.

Ir šiuo atveju pagelbėti gali nuoširdus išsikalbėjimas. Ar jis mano, kad jo tėvai ar jis pats nepakankamai stengėsi, kad išsaugotų santuoką? Galbūt jis kaip tik ko nors iš to išmoko ir nekartos tų pačių klaidų? O gal jis apskritai mano, kad visi santykiai baigiasi skyrybomis ir jis nė nemano kada nors vesti? Tokiu atveju jau tau teks apsispręsti, ar galėsi gyventi su juo žinodama, kad niekada nebūsite sutuoktiniai, ar tai tave tenkins.

Shutterstock nuotr./Vestuviniai, žiedai
Shutterstock nuotr./Vestuviniai, žiedai

4. Dar nepasiruošęs

Žmonės vestuvėms pasiruošę yra ne toli gražu ne visada tuo pat metu. Ir tai nieko baisaus. Galbūt tu jau jautiesi pasiruošusi tapti žmona, o jam dar reikia metų kitų, kad pajustų, jog jau laikas žengti kitą žingsnį. Dažniausiai būtent taip ir būna, kad moterys jaučiais pasiruošusios kur kas anksčiau nei vyrai. Žinoma, laikas yra brangus ir baisu rizikuoti, kai nesi tikra, ves tave jis kada nors ar neves. Kai viduje apsispręsi, jog jis tas žmogus, su kuriuo norėtum susituokti, pradėk sekti ženklus, ar jis taip pat galvoja apie tave. Geras ženklas, kai jis atvirai kalba, jog norėtų tave vesti, kada nors judu sukursite šeimą, turėsite vaikų ir pan. Tokiu atveju mesk abejones į šalį ir mėgaukis santykiais – vestuvės įvyks, kai tam ateis metas. Blogas ženklas, jeigu jis iš viso nekalba apie vestuves, o vos tik tu užvedi kalbą apie tai, jis keičia temą. Tokiu atveju rimtai pasvarstyk, ar jis tas, kurio verta laukti.

Blogas ženklas, jeigu jis iš viso nekalba apie vestuves, o vos tik tu užvedi kalbą apie tai, jis keičia temą.

5. Jam gerai kaip yra

Jam labai patinka viskas taip, kaip yra dabar, jis jaučiasi laimingas ir nenori nieko jūsų santykiuose keisti. Jis įsitikinęs, kad santuoka pakeis jūsų santykius ir to nenori. Vos prakalbusi apie vestuves išgirsti jo atsakymą su meilia šypsena veide, kad jis pasipirš tada, kai mažiausiai to tikėsiesi? Ir taip tęsiasi kokius dvejus metus? Tada tai tikrai reiškia, jog jis blefuoja – nenori tuoktis, bet ir nenori tavęs prarasti, todėl verčia tikėti, jog kada nors jis tave ves. Jeigu šis žaidimas tikrai tęsiasi labai ilgai, teks imtis to, ko nė vienas nenori imti santykiuose – ultimatumo. Tačiau privalai būti pasiruoši blogiausiam, nes ultimatumas gali jį ne paskatinti tave vesti iš baimės prarasti, bet užbaigti jūsų santykius visiems laikams.

Shutterstock nuotr./Jaunieji
Shutterstock nuotr./Jaunieji
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką