Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 2d. 13:48 , Atnaujinta: 2020 gruodžio 2d. 21:40

Per internetą skrieja P.Gražulio liapsusas: Kultūros komiteto posėdyje – apsinuoginęs vyras už nugaros

„Nėra to blogo, kas neišeitų į eterį“, – šia taisykle jau ne vieną dešimtmetį vadovaujasi dirbantys televizijoje. Po šio trečiadienio šia išmintimi galės dalytis ir Seimo narys Petras Gražulis.

Kultūros komiteto posėdyje trečiadienį dalyvavę politikai ir kiti jį stebėję žiūrovai galėjo išvysti kiek neįprastą vaizdą. Ir nors iš pirmo žvilgsnio viešai pasiekiamas komiteto posėdis atrodė tarsi nieko netikėto nežadantis, tik įsisukus diskusijoms visų akys nukrypo į Petrą.

Mat posėdyje pasirodė ne tik jis, bet ir apsinuoginęs vyras – šis padėjo Seimo nariui susitvarkyti su technologijomis. Ir gal būtų tai likę užmarštyje, jei ne šio posėdžio vaizdo įrašu savo feisbuko paskyroje pasidalijęs žurnalistas Andrius Tapinas.

„Seimo komitetų posėdžiai suteikia įdomių momentų. Štai šios dienos Kultūros komiteto posėdyje (laikas 13:45) Petras Gražulis suabejoja, ar jis yra girdimas ir prie jo prieina nuogas jaunas vyras padėti. Po to vaizdas greitai išnyksta. Visko pasitaiko“, – rašė A.Tapinas.

15min buvo pirmieji, patrukdę Petrą Gražulį dėl skandalingojo vaizdo įrašo. Nenuostabu, bet pirmąjį kartą Seimo narys nebuvo itin iškalbus.

Pasiteiravus, į kokią gi situaciją pats papuolęs, jis atrėžė į „kvailus klausimus neatsakinėjantis“ ir prieš padėdamas ragelį pasiūlė užsiimti kitais reikalais.

Petras Gražulis: „Tegu Tapinas įrodo savo orientaciją“

Po valandos portalas alfa.lt paskelbė P.Gražulio komentarą, kuriame jis teigia, kad vaizdo įraše užfiksuotas yra ne kas kitas, o jo sūnus. Kelios minutės po šios publikacijos 15min vėl susisiekus su politiku, šis vėl pakeitė savo nuomonę – vaizdo įraše, jo teigimu, užfiksuotas laidų vedėjas ir kūrėjas Andrius Tapinas.

„Taip, sakiau, kad sūnus, bet geriau pažiūrėjus į vaizdo medžiagą galiu garantuoti, jog ten – Andrius Tapinas. Jis visur mane persekioja, tai nereikia stebėtis, kad ir čia kartu pateko“, – teigė Petras.

Išvaizdos neatitikimus Petras irgi galėjęs paaiškinti. Kaip pats teigė, šiais laikais vaizdo technologijos itin pažengusios, todėl „Andrius lengvai galėjo pakeisti išvaizdą“.

„Gi gali sau kokią nori barzdą užsidėti, veidą, spalvą. Įvaizdį pakeisti nieko nereiškia, gali nosį pailginti, tamsesniu, šviesesniu tapti“, – aiškino P.Gražulis.

Mano orientacija normali, aš jau Palangoje įrodžiau, kad normali

Tiesa, Petras neneigė, kad vaizdo transliacija vyko iš Seimo bendrabučio kambario, jo gyvenamosios vietos.

O galiausiai pridūrė – tiems, kurie dvejoja dėl jo orientacijos, jis sako jau įrodęs, kaip yra.

„Mano orientacija normali, aš įrodžiau jau Palangoje, kad normali. Dabar va turiu labai gražią dukrytę. Ir ne kartą įrodžiau, o ką Tapinas – man rodos, kad dabar išsiskyrė jau trečią kartą. Dabar Tapino laikas įrodyti savo orientaciją“, – 15min kalbėjo P.Gražulis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Petras Gražulis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Petras Gražulis

Žaibiškas dėmesys internete

Toks netikėtas apsinuoginusio vyro pasirodymas šalia Seimo nario internete sulaukė didžiulio dėmesio. Pašmaikštauti apie jį nevengė ir socialiniuose tinkluose daug sekėjų turintys visuomenės veikėjai.

„Kai per vasaros atostogas atbėgi iš kiemo seneliui padėti skaipą pasijungti“, – minėtą Kultūros komiteto posėdžio momentą apibendrino rašytojas, humoristas Paulius Ambrazevičius.

Progos aptarti komišką situaciją, į kurią įsipainiojo P.Gražulis, nepraleido ir Olegas Šurajevas.

„Šiandien yra diena, kai pasaulis truputį apsivertė: Gražulis, pasirodo, nėra toks homofobas, kaip nori atrodyti. Karbauskis irgi namuose slapta pasikabinęs LGBT vėliavą, Širinskienė netiki Dievu, Veryga žostkai geria ir šnioja, Skvernelis Counter Strike niekada nežaidė už mentus, Kepenis yra pasidaręs visus įmanomus skiepus, Paksas gyvas, Zuokas slapta prideda žmonėms pinigų į pašto dėžutes, o Skardžius nėra korumpuotas gaidys“, – šmaikštavo jis.

Kaip ir buvo galima tikėtis, P.Gražulio liapsusas sulaukė ir Valstybinio Tautos Fronto (VTF) dėmesio: „INFORMUOJAME, KAD FRAZĖ „UŽ LIETUVĄ, VYRAI“ NUO Š.M. GRUODŽIO 2 DIENOS KEIČIAMA Į „UŽ PETRO VYRAI“. BUVUSIĄ FRAZĘ LAIKYTI NEGALIOJANČIA.“

Netrūko ir tokių, kurie kadrą su P.Gražuliu ir apsinuoginusiu vyru šalia jo pavertė savo feisbuko viršeliu. Tai – ir A.Tapinas, ir socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė.

R.Žemaitaitis sako žinantis, kas yra apsinuoginęs vyriškis

Daugiau aistrų skandale pakurstė politikas Remigijus Žemaitaitis. Anot Seimo nario, už P.Gražulio posėdžio metu šmėžavo politiko Dobilo Sinkevičiaus siluetas.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Remigijus Žemaitaitis
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Remigijus Žemaitaitis

„Mes labai gerai žinome, kad jie kartu jau yra daug metų. Ar kaip pora, ar kaip kas... Aš nežinau, ką šiuolaikiniuose rėmuose reiškia „pora“. Anksčiau poros būdavo padraugauja ir gali tuoktis. O pas mus tos pačios lyties asmenys tuoktis ir partnerystės įteisinti negali. Tai Dievas žino, kas jie dabar vienas kitam skaitosi“, – portalui Delfi komentavo R.Žemaitaitis.

Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius ????...

Posted by Remigijus Žemaitaitis on 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

Kaip rašė minėtas portalas, su D.Sinkevičiumi susisiekti jiems nepavyko nei telefonu, nei el.paštu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką