Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 09:33

Per karantiną į Dubajų išskridusi ir kritikos sulaukusi Viktorija Siegel kirto atgal

Viktorija Siegel
Dariaus Kučio nuotr. / Viktorija Siegel

Vis daugiau lietuvių šiomis dienomis kelia sparnus į šiltesnius kraštus. Progos apsilankyti Dubajuje kartu su sužadėtiniu Laurynu Suodaičiu bei dukra Nicole nepraleido ir socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel. Tiesa, žinoma moteris, pradėjusi viešinti vaizdo įrašus, kuriuose – saulėti Dubajaus paplūdimiai, gavo ne vieną pasipiktinimo žinutę, kuriose priekaištai dėl kelionių karantino metu.

Reaguodama į siunčiamas žmonių pasipiktinimo žinutes, kuriose pastabos dėl kelionių karantino metu, Viktorija Siegel savo sekėjams socialiniuose tinkluose išplatino žinutę. Joje moteris teigė suprantanti, kad šis laikas visiems yra sudėtingas. O norint atitrūkti nuo kasdienių darbų ir rutinos bei išvyksti į kitą šalį, reikia nemažo pasiruošimo. Vis dėlto moteris teigė, kad sprendimas keliauti į Dubajų – jos bei šeimos pasirinkimas, o sulaukiama kritika yra nepagrįsta.

„Žinote, ką supratau, kad yra tokia kategorija žmonių, kurie niekaip negali susilaikyti neįžeidinėdami kitų. Tiesiog jiems būtina tai padaryti. Taip jie lyg realizuoja ir pamalonina save. Duok tik jiems progą ir mat lenda iš šešėlio pasireikšti. Koronavirusas yra viso pasaulio nelaimė. Ne tik Lietuvoje yra karantinas bei griežta priežiūra.

Jūs net neįsivaizduojate, kiek reikia pereiti patikrinimų, kiek reikia turėti dokumentų, kad galėtum bent kiek pasidžiaugti saule. Tai yra mano šeimos pasirinkimas, keliauti ar ne. Tokį patį pasirinkimą galite padaryti kiekvienas. Jei būtų draudžiama tai daryti, niekas ir nekeliautų! Tai yra leidžiama, bet griežtai kontroliuojama.

Nejaugi iš tiesų pagal jus tiek daug yra kvailų, neatsakingų žmonių? Nes keliaujančių su šeimom tikrai yra daug. Kas turi galimybę – tas keliauja, bet laikydamiesi visų griežtų įstatymų. Niekuomet nedrįsau įžeisti žmogaus tik dėl to, kad jo pasaulėžiūra kitokia nei mano. Tai, žinokite, labai geras bruožas. Siunčiu jums tik geriausias emocijas ir spindulėlį šiltos saules!“ – socialiniame tinkle rašė Viktorija Siegel.

Žinot ką supratau, kad yra tokia kategorija žmonių, kurie niekaip negali susilaikyti ne įžeidinėjant kitų,...

Posted by Viktorija Siegel on 2021 m. sausio 11 d., pirmadienis

Po šia žinute moteris sulaukė savo draugų bei gerbėjų palaikymo žinučių su linkėjimais gerai pailsėti. „Šaunuolė, Viktorija! Gero poilsio ir linkiu aplankyti daugiau įspūdingų vietų“, „Kaip pasakoj... Atsiųskite ne truputėlį, o daug daugiau saulės“, „Viktorija, tu nuostabi visomis prasmėmis. Džiaukis saulyte ir laiku, praleistu kartu, o pyktų liežuvių buvo ir bus“, – rašė V.Siegel sekėjai.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

17:19
01:06
25:14

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką