Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 18d. 14:39

Perpus jaunesnė dvarininko M.Šventoraičio mylimoji: „Atjaučiu mūsų kritikus“

Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila
LNK, 15min nuotr. / Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila

Itin intensyvius, tarsi perkūnas iš giedro dangaus trenkusius, jausmus dvarininkas Mindaugas Šventoraitis ir jo mylimoji Lina Lila vadina Dievo dovana. O tai, kad Mindaugui – 60 metų, o Linai kone perpus mažiau – dar tik 32-eji, anot jų, nėra kliūtis harmoningiems santykiams puoselėti. Stereotipai, pasak įsimylėjėlių, yra apkalbas kuriančių ir jomis besidalijančių žmonių problema.

Lina juokiasi: žodžiai, kad ji Mindaugo turto ištroškusi barakuda, yra taip toli nuo tiesos, kad įskaudinti jos jie paprasčiausiai negali.

Dvarininkas jai antrina – kaip santykiai gali būti blogi, jei Lina yra visų jo svajonių išsipildymas.

„Ji mano dukra galėtų būti. Tarp mano vieno ir kito sūnaus ji galėtų būti kaip tarpinė dukra, bet mūsų sielos atpažįsta vienas kitą jau šimtus metų. Viskas puiku ir kūnišku lygmeniu. Kol kas fiziškai jaučiuosi stiprus, bėgioju, judu, praktikuoju, sveikai maitinuosi daug metų”, – paaiškina dvarininkas M.Šventoraitis.

LNK nuotr./Mindaugas Šventoraitis
LNK nuotr./Mindaugas Šventoraitis

Jam LNK laidoje „Nuo...Iki...” pritarė ir antroji pusė, jogos ir sąmoningumo mokytoja Lina Lila. Ji kurį laiką net nesuvokė, kad tarp jų toks didelis amžiaus skirtumas. Tiesa, itin stiprią trauką moteris Mindaugui pajuto iš karto, tik įkėlusi koją į nuostabų jo dvarą.

„Kai organizavau moterų retritą, pastebėjau, kad jis visada šalia. Niekur nuo manęs neatsitraukia. Pajaučiau, kad man labai gera, kai jis netoliese.

Pasibaigus užsiėmimams, Mindaugas pradėjo planuoti bendrą veiklą. Nors visai netrukus turėjau išskristi į Balį, savo kelionę kuriam laikui atidėjau. Pajutau, kad mus sieja kelis šimtmečius trunkanti meilės istorija”, – laidoje atviravo Lina Lila.

LNK nuotr./Lina Lila
LNK nuotr./Lina Lila

Tiesa, prie Kauno esančio Babtynės dvaro savininkui M.Šventoraičiui iki tol, kol sutiko Liną Lilą, meilėje teko ne kartą nusivilti. Vyras atsidūrė dvasinėje duobėje nutrūkus santykiams su dailininke Migle, su kuria kartu kūrė ir puoselėjo mylimą dvarą.

Šiandien Mindaugas supranta, kodėl buvusioji išėjo kurti santykius su kitu, ir dėl to kaltina tik pats save.

„Turi rodyti dėmesį, nes moteris visą laiką nori dėmesio ir nori jo daug. Netinka požiūris – kartkartėmis paglostysiu, į metus kartą gėlių padovanosiu ir su gimtadieniu pasveikinsiu. Taip pasieki tokią situaciją, kai tampi apatiškas savo antrajai pusei. O tai jau pradžios pabaiga.

Tačiau, tiek, kiek davė man Visata supratimo, kiek atnešė man Viešpats suvokimų, su dabartiniu protu Miglės aš jau nebepaleisčiau, ją išlaikyčiau kaip moterį“, – laidoje „Nuo...Iki” pasakojo M.Šventoraitis.

LNK nuotr./Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila
LNK nuotr./Mindaugas Šventoraitis ir Lina Lila

Dvarininkas neslepia – po skyrybų bandė ieškoti pažinčių internete. Tačiau, kadangi teko susidurti su pinigų ir statuso ištroškusiomis moterimis, jis nuo jų pradėjo slėpti savo tapatybę. Kviesdamas damas į pasimatymus, neatskleisdavo, kad yra buvęs verslininkas, dvaro savininkas.

Tiesa, rimtų santykių per internetą vyrui sukurti vis dėlto nepavyko. Dabar jis džiaugiasi – pagaliau sutiko savęs vertą svajonių moterį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Šedžius – apie jį siejantį ryšį su gerokai jaunesne Erdvile: „Iš šių santykių nieko nesitikiu“

TAIP PAT SKAITYKITE: Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė apie dvigubai vyresnį draugą: „Žinau, kad jis niekada nepasipirš“

Kuo Mindaugą Šventoraitį sužavėjo Lina Lila? Kaip atrodo poros kasdienybė dvare? Kokius iššūkius įsimylėjėliams teko įveikti ir kokie dar tik laukia?

Kosminė meilės istorija – šį pirmadienio vakarą 20 val. per LNK laidoje „Nuo...Iki...“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką