Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

(Per)veiklus vaikinas

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Labas, Ramune. Su vaikinu bendraujame jau keletą mėnesių, tačiau matomės tik kartą per savaitę. Internetu susirašome beveik kiekvieną dieną. Jis sako, kad daug dirba, dalyvauja seminaruose.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau aš nerimauju, kad taip retai matomės ne tik dėl didelio jo užimtumo? Manau, kad net ir dirbant labai daug, galima rasti minutę laisvo laiko po darbo. Nežinau, ar verta švaistyti laiką ir savo jausmus žmogui, kuris neturi laiko man, ir laukti neaišku ko. Juolab kad man gerbėjų pakanka, nors širdis traukia prie jo. O gal jis tiesiog turi kitą ar kitų? Gal reikia jo paklausti tiesiai šviesiai? Nomeda.

Sveika, Nomeda. Manau, kad kiekvienas normalus, sveikas vaikinas, jei jis yra emociškai stabilus, įsibėgėja palengva, nebent jo interesas būtų tik seksualiniai santykiai. Vyrai paprastai prieš įsipareigodami ir užmegzdami išskirtinį ryšį su kokia nors moterimi linkę delsti ir pasvarstyti, ar jie tikrai nori tęsti santykius. Jie dažniausiai nenori apgauti ar nuvilti moters.

Keletas mėnesių yra labai nedaug, o susitikti kartą per savaitę veikliam vaikinui, kuris, ko gero, be darbo, turi dar ir draugų, artimųjų, gal lanko kokį sporto klubą, yra visiškai normalu. Vyras retai kada viską meta dėl staiga jo gyvenime atsiradusios moters. Gal tikrai tavo draugas gyvena aktyvų gyvenimą ir turi daug reikalų. Jis nebūtinai meluoja tau ar slepia kažką, na, tebūnie, be tavęs susitikinėja dar su kažkuo: bet juk tai tik santykių pradžia, galų gale ir pati rašai, kad turi kitų gerbėjų. Nereikalauk vaikino dėmesio ir daugiau jo laiko nei jis šiuo metu gali ir nori tau skirti. Patikėk, laikui bėgant ir santykiams rutuliojantis, tikrai atsiras to laiko tau daugiau. O dabar tu sau ramiai susitikinėk su kitais, eik į kinus, koncertus, teatrus, bendrauk su draugais ir atsipalaidavusi lauk ženklų iš jo. Neverta kankintis užsidarius namie ir pykstant ant vaikino, kad jis užsiėmęs. Toks įsikabinimas yra jausmų švaistymas. Vaikino kamantinėjimas, ar jis turi kitą, gali jį atstumti. Net kai taip elgiasi pati nuostabiausia moteris, pametusi dėl jo galvą. Jei atsispirsi savo norui išsiaiškinti, kodėl jis neranda laiko tau, tiek kiek tu nori, ir leisi jam laikyti atstumą tokį, kokio jis šiuo metu nori, tu tik laimėsi ir galop jis pats atbėgs pas tave ir prašys susitikti. Blogiausia, ką gali padaryt santykių pradžioje, tai bandyti išsiaiškinti jūsų santykius ir jo jausmus tau.

Saugok ryšį

Taigi išmintingiausia šiuo atveju būtų palaukti, kol jis pats pradės labiau tavim domėtis, norės su tavim praleisti daugiau laiko. Žinoma, nereikia ir pasyviai laukti, kai knieti pažinti žmogų. Tu gali, pavyzdžiui, jam paskambinti pati, tiesiog šiaip sau, be kažkokio konkretaus tikslo ar pakvietimo, tarkim tu gali paskambinti ir kažkuo pasidalinti, kas tave pradžiugino arba tu gali už kažką jam padėkoti ar paprašyti tau ką nors padėti. Draugiškas tavo skambutis parodys jam, kad tu anaiptol neširsti dėl to, kad jis toks užimtas ar neturi laisvo laiko. Jis tikrai nepamiršta tavęs, jei jūs susirašote beveik kiekvieną dieną. Sėkmės, saugok šį ryšį, nepulk draskyti jo savo nekantrumu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Ryšys Santykiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką