Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 26d. 15:33

Petro Daunio nebeliko ZIP FM eteryje: su klausytojais atlikėjas atsisveikino ne savo noru

Petras Daunys
Asmeninio albumo nuotr. / Petras Daunys

Jau kuris laikas radijo stoties ZIP FM klausytojai nebegirdi Petro Daunio balso. Nuo 2017-ųjų rugsėjo šioje radijo stotyje jis vedė rytinę laidą drauge su kitu atlikėju Žygimantu Geču, tačiau pastaruoju metu laida patikėta tik vienam Žygimantui. Vis dėlto ši situacija išlieka paslaptinga – aiškaus atsakymo dėl tokių pokyčių nepateikia nei Petras, nei radijo stoties atstovai.

Paklaustas, kokios jo atleidimo priežastys, P.Daunys 15min pasiūlė susisiekti su radijo stoties vadovais, nes jis ir pats nežino, kodėl jo paslaugų buvo atsisakyta.

„Konkrečių priežasčių neįvardijo, jos man neaiškios. Kaip supratau, ne iš darbinės pusės blogai dirbau, o kažką kitką padariau. Ką – nežinau, bet mūsų šalyje taip kartais būna“, – pasakojo P.Daunys.

Gedimino Žilinsko nuotr./Petras Daunys
Gedimino Žilinsko nuotr./Petras Daunys

Pasiteiravus, kaip reagavo į tokį sprendimą, Petras neslėpė apmaudo. Atlikėjui labiausiai gaila laiko, kurį investavo kartu su Ž.Geču kurdamas laidą.

„Buvo liūdnoka, nes su Žygiu buvau sukūręs iš tikrųjų gerą, smagią, žaismingą ir muzikalią laidą, kuri rytais džiugindavo žmones. Kartu dainuodavome serenadas, darydavome visokius bajerius, tai labiau skaudu žvelgiant iš tos tokios kūrybinės pusės, nes įdėta daug indėlio –laida buvo kaip vaikas“, – prisiminęs sakė P.Daunys.

Tačiau, anot Petro, kai užsidaro vienos durys, netrukus atsidaro kitos. Tad paklausus, ar svarstytų grįžti į radiją su kitu pasiūlymu, jis patikino, kad ne tik to norėtų, bet taip ir neabejotinai bus: „Kol kas plačiau komentuoti negaliu, bet netrukus mane tikrai kur nors pamatysite.“

ZIP FM programų direktorė: „Atleidimo priežastis aptarėme ne kartą“

15min susisiekė su radijo stoties ZIP FM programų direktore Simona Ema Lisicyna ir pasiteiravo, kodėl P.Daunys turėjo atsisveikinti su laidos vedėjo darbu. Atleidimo priežasčių ji neatskleidė, tačiau tvirtino, kad jos Petrui tikrai yra žinomos, nors šis kalbėdamas su 15min teigė kitaip.

„Su Petru esame ne kartą aptarę šios situacijos priežastis. Galbūt jis nenori jomis dalintis, todėl jo pasirinkimą gerbsiu ir aš. Tik galiu patikinti, kad skyrėmės gražiuoju, be jokių pykčių“, – komentavo ZIP FM programų direktorė.

Radijo stoties programų direktorė Petro atleidimo nelinkusi sureikšminti. Ji pridūrė, kad sprendimas atsisveikinti su Petru nesusijęs su konkrečiu asmeniu.

„Tame nėra nieko mistiško. Tai tiesiog paprasta darbinė situacija – tokia pati, kokią galėtumėte sutikti bet kurioje kitoje įmonėje. ZIP FM yra didelės „Radiocentro“ radijo stočių grupės šeimos dalis, todėl ir sprendimų priėmimas mūsų šeimoje yra kompleksinis. Nėra vieno asmens, kuris šį nelengvą sprendimą priėmė“, – sakė Simona Ema Lisicyna.

Žygimantas Gečas laidą „Ryto valio“ kol kas veda vienas, tačiau ZIP FM atstovės teigimu, balandžio pradžioje klausytojų laukia dideli pokyčiai tiek rytiniame, tiek dieniniame radijo stoties eteryje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką