Dabar populiaru
Publikuota 2018 11 16, 09:46

Pietų Korėjoje koncertavusi atlikėja Dagna liko sužavėta publikos palaikymu

Nauji pasiekimai dainininkės Dagnos karjeroje – lapkričio pradžioje su tarptautiniu džiazo kvartetu „Boylston Jazz“ ji koncertavo Pietų Korėjoje bei įrašė ariją naujausiam muzikantų albumui, kuris pasirodys šių metų pabaigoje.
Dagna ir „Boylston Jazz“
Dagna ir „Boylston Jazz“ / Asmeninio albumo nuotr.

2010 metais susikūręs kvartetas „Boylston Jazz“, kurį sudaro J.Fukumoto (Japonija), K.Higashino (Japonija), E.Kim (P. Korėja) ir L.Janušaitis (Lietuva), klausytojus džiugina tradicinio džiazo, flamenko, Pietų Amerikos ir Azijos kraštų folkloro elementus apjungiančiu repertuaru. Kasmet muzikantai rengia koncertinius turus Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Keletą kartų jie pasirodė ir Lietuvoje. 2014 m. viename iš koncertų drauge į sceną lipo ir Lietuvos atlikėja Dagna.

Prieš keturis metus užsimezgusi draugystė išaugo ir į profesionalų bendradarbiavimą, kuris lapkričio pradžioje buvo įprasmintas koncertais Seule. Vienas iš pasirodymų vyko muzikiniame klube „Once In A Blue Moon“, kitas – koncertų salėje „Mapo Art Center“. Dainininkei labiausiai įsiminė ne tiek kultūriniai atradimai ar nauja aplankyta šalis, kiek itin didelis žmonių susidomėjimas vykusiais koncertais. „Programa buvo labai įvairiapusė. Pirmoje dalyje skambėjo daugiau džiazo, autorinių muzikantų kūrinių, o antroje – klasika: L.V.Beethoven, J.Brahms ir daugiau“, – įspūdžiais dalinosi Dagna.

Dainininkė atliko ne tik popmuzikos kūrinius, bet ir klasikinio žanro arijas. Pirmoje programos dalyje skambėjo Dagnos daina „About you“, kurią specialiai koncertui Pietų Korėjoje aranžavo Liutauras Janušaitis. Edith Piaf dainą „La vie en rose“ vokalistė atliko kartu su dar viena koncerto viešnia, rusų akordeoniste Gyuzelle. Klasikinės muzikos repertuare Dagnos balsu suskambo G.Puccini arija „O mio babbino caro“ ir W.A.Mozart „Nakties Karalienės arija“, kuri buvo įrašyta Seulo įrašų studijoje. Šis kūrinys įtrauktas į naujausią „Boylston Jazz“ albumą, kuris pasirodys jau šių metų pabaigoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką