Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 09 24, 11:35

Pikantiškos Natalijos Zvonkės ir Mios konflikto detalės

Rugsėjo 25 dieną laidoje „Čia ir dabar“ – dar niekur negirdėti Mios ir Natalijos Zvonkės muštynių atgarsiai. Apsilankę Natalijos Zvonkės namuose Klaipėdoje laidos autoriai sužinojo naujų pikantiškų detalių apie praėjusį savaitgalį pramogų pasaulį sudrebinusį įvykį.
Natalija Zvonkė
Natalija Zvonkė / TV3 nuotr.

Laidos „Čia ir dabar“ reportaže žurnalistams atlikėja pasakos, kad savaitgalio atsitikimas – ne pirmas kartas, kai Mia bando įrodyti Deivydui Zvonkui, kad Natalija – bloga žmona. Ir anksčiau atlikėjų pora sulaukdavo naktinių skambučių – Mia telefonu Deivydui aiškindavo, kad jis vedė netinkamą moterį.

Toks elgesys iš tiesų stebina Zvonkus, nes Mia anksčiau kartu su draugų kompanija svečiavosi atlikėjų namuose, visi kartu linksminosi ir jokių konfliktų tuo metu nekilo.

Ruošdami reportažą apie skandalingą dviejų atlikėjų konfliktą grupės „Delfinai“ lyderio Stano vestuvėse, „Čia ir dabar“ žurnalistai pakalbino ir realybės šou „Dangus 2“ dalyvį Soliarį. Jis prisiminė atvejį, kai kartu su savo tuometine drauge Živile Palangoje susitiko Mią, kuri įkyriai norėjo pasikalbėti su dainininku, o įsikišus jo draugei – kibo jai į plaukus. Kad išskirtų merginas Soliariui į pagalbą teko pasikviesti apsaugininką.

Antroji „Čia ir dabar“ laidos tema – svajonių jaunikiai. Kodėl jau greitai į penktą dešimtį įžengsiantis Marijonas Mikutavičius niekaip nenusiplauna šios skambios etiketės? Ar populiarumas išardė Vytauto Rumšo šeimą ir ar ilgai dar vienas dienas stums Egmontas Bžeskas? Tiesa, tai, kokius šiuos vyrus žiūrovai mato ekrane, gerokai skiriasi nuo realybės. Pasirodo, visi jie vaikystėje ravėjo daržus, krovė šieną ir mušdavosi su kaimo vaikais, o į širdį pasibeldusi pirmoji meilė suformavo nepasiekiamos moters idealą. Svajonių jaunikiai tik laidoje „Čia ir dabar“ prisipažins, kas užima svarbiausią vietą jų gyvenime ir kam šiuo metu priklauso jų širdys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką