Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 29d. 10:52

„Pinup Girls“ atsidavė „radistams“ – Justinas Jankevičius krito į akį Viktorijai Sutkutei

Viktorija Sutkutė
Alberto Pocejaus nuotr. / Viktorija Sutkutė

Prieš kelias savaites merginų grupę „Pinup Girls“ papildė nauja narė – buvusi „mokinukė“ Simona Šermukšnytė. Niekam ne paslaptis, kad ji jau seniai draugauja su radijo stoties ZIP FM laidos „Radistai“ vedėju Jonu Nainiu. O grupės senbuvė Ieva Ambrazaitė puoselėja jausmus kitam to paties radijo šou vedėjui Rolandui Mackevičiui. Pramogų pasaulyje jau pasklido kalbos, jog trečiąją grupės narę Viktoriją Sutkutę paviliojo trečiasis „radistas“ Justinas Jankevičius.

LNK nuotr./Justinas Jankevičius
Justinas Jankevičius

„Čia geras sutapimas. Labai smagu, kad net dvi mano kolegės draugauja su dviem kolegomis. Dabar man belieka griebti trečią „radistą“ Justiną Jankevičių – tuomet visada visi šeši būtume kartu. Turbūt tai būtų pirmas toks atvejis Lietuvoje, kai viena grupė draugauja su kita, – sako dailioji grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija. – Su Justinu mes pažįstami jau seniai. Tiesa, vienas kitam anksčiau nesimpatizavome. Bet ką gali žinoti… Galbūt jau artimiausiu metu į mus pataikys Amūro strėlė.“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ieva Ambrazaitė (kairėje) ir Viktorija Sutkutė
Ieva Ambrazaitė (kairėje) ir Viktorija Sutkutė

Kaip praneša atlikejai.com, Viktorija neslepia, kad J.Jankevičius jai įkrito į akį. „Jis ne tik šmaikštus, bet ir protingas, žino kaip elgtis tam tikrose situacijose, supranta, kada galima juokauti, o kada reikia patylėti. Be to, Justinas itin išvaizdus, – komplimentus humoristui ir radijo laidų vedėjui žarsto „Pinup Girls“ narė. – Net neabejoju, kad tai merginai, kuri užkariaus Justino širdį, labai pasiseks. Beje, teko girdėti, kad jis tą vienintelę renkasi itin atidžiai. Ką gali žinoti, gal jau artimiausiu metu ja tapsiu aš?“

Paklausta, kodėl jai ir kitoms „Pinup Girls“ dainininkėms patinka „radistų“ kompanija, Viktorija pažėrė savo bičiuliams komplimentų.

„Radistų“ trijulė nestokoja gero humoro jausmo. Visada su merginomis klausomės jų laidos. Nenustebinsiu pasakiusi, jog panelėms patinka linksmų plaučių vaikinai. Jie visada sugeba pakelti nuotaiką ir praskaidrinti dieną. Taip pat tiek man, tiek kitoms grupės narėms patinka išskirtinis „radistų“ skonis muzikai. Niekam ne paslaptis, kad prie „radistų“ trijulės naktiniuose klubuose merginos rikiuojasi į eilę“, – akim mirkteli V.Sutkutė, pati šiuo metu aktyviai besiruošianti konkurso „Mis Lietuva 2012“ finalui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką