Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 17d. 12:02

Pirma Baibos ir Mykolo Serdiukų kelionė po sūnaus gimimo: „Vežtis vaiką į tolimą Čikagą būtų iššūkis“

Baibos Skurstenes-Serdiukės ir Mykolo Serdiuko viešnagės Čikagoje akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. / Baibos Skurstenes-Serdiukės ir Mykolo Serdiuko viešnagės Čikagoje akimirkos

Spalio 17-oji Baibai ir Mykolui Serdiukams – ypatinga diena: trečiadienį pora švenčia ketvirtąsias vestuvių metines. Šia proga Baiba socialiniame tinkle pasidalino vestuvių akimirka ir įrašu, kuriame prisiminė dieną, kai ištarė „taip“ mylimam Mykolui. Ir nors šiemet pora vestuvių metinių proga didelės išvykos neplanavo, visai neseniai grįžo iš JAV – tai buvo pirma jųdviejų kelionė dviese po sūnaus Antano gimimo.

Šiandien Baibos ir Mykolo pirmagimiui Antanui – vieneri, berniukas gimė 2017-ųjų rugsėjo 28-ąją. Tačiau nors pirmi motinystės metai ir suteikė daugybę nuostabių emocijų, lygiai taip pat svarbus ir laikas, kai vyrui su žmona reikia pabūti tik dviese – Baiba ir Mykolas už Atlanto išvyko sūnų palikę močiutės globai.

„Vaiko labai pasiilgome – tokiam laikui jį palikome pirmą kartą. Buvo šiek tiek baisu, kaip jis jausis be tėvų, bet jį prižiūrėjo močiutė – vaikas net nepastebėjo, kaip prabėgo tos kelios dienos“, – 15min sakė Baiba Skurstene-Serdiukė.

Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku
Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu Serdiuku

Pora keliaudama suderino ir poilsį, ir darbus – Baiba Čikagoje turėjo suplanavusi koncertą pažįstamos Amerikos lietuvės gimtadienio vakarėlyje.

Auksiniu rudeniu Čikagoje besidžiaugiantys Serdiukai rado laiko ir iš arčiau susipažinti su miestu, nors į JAV vyko tik penkioms dienoms.

Per keletą dienų dainininkė su vyru spėjo pamatyti dalį Čikagos įžymybių: įsiamžino prie „Debesų skulptūros“, lankėsi parkuose, vaikščiojo Mičigano ežero pakrante, miesto vaizdais grožėjosi iš dangoraižių. Tiesa, Baiba pasakojo, kad oras kelionei pasitaikė ne pats geriausias.

Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstenes-Serdiukės kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstenes-Serdiukės kelionės akimirka

„Buvo labai keisti ir nenuspėjami orai. Vieną dieną +16, kitą dieną jau +26, didelė drėgmė, rūkas – sunku tinkamai apsirengti. Paskutinė diena buvo karščiausia, tuomet tiesiog norėjosi šokti į šlepetes, apsivilkti marškinėlius ar net maudymosi kostiumėlį“, – 15min pasakojo atlikėja.

Baiba Skurstenė-Serdiukė nemažai laiko praleido ir Čikagos priemiestyje, ten labiausiai ją nustebino žmonių atsipalaidavimas.

Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstenes-Serdiukės kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr. /Baibos Skurstenes-Serdiukės kelionės akimirka

„Žmonės Čikagos priemiesčiuose niekur neskuba, visi atsipūtę. Vairuotojai važiuoja pagal taisykles, visi šypsosi ir dėl visko atsiprašinėja. Tokioje aplinkoje jaučiausi labai gerai“, – apie viešnagę Čikagoje kalbėjo Baiba.

Tačiau ne viskas kelionėje dainininkei buvo lengva. Sunkiausia, pasak Baibos, prisitaikyti prie laiko skirtumo. Jis tarp Lietuvos ir Čikagos – net aštuonios valandos, tad beveik penkios JAV praleistos dienos dainininkę labai išbalansavo.

„JAV pagal jų laiką atsikeldavome ketvirtą ryto, supratę, kad dar naktis, eidavome toliau miegoti. Buvome ten kelias dienas, tad pakeisti dienos ritmą nepavyko. Tačiau net ir grįžusi į Lietuvą jaučiu tą laiko skirtumą. Atsikėlusi nesuprantu – rytas ar vakaras“, – patirtimi dalijosi dainininkė ir pridūrė, kad atsigauti dar reikia laiko.

Išbandymas atlikėjai buvo ir pasirodymas vakarėlyje – jis Lietuvos laiku vyko tarp ketvirtos ir šeštos ryto, kuomet balsas dar miega: „Organizmui tai labai didelis krūvis, nes naktį balsas miega. Kai tu bandai dainuoti tokiu laiku, jis tavęs nenori klausyti“.

Paklausta, ar į JAV grįžtų su sūnumi, Baiba sakė, kad su vaiku taip toli keliauti nesiryžtų – atostogoms rinktųsi artimesnę šalį.

„Vežtis vaiką į tokią tolimą šalį – iššūkis. Du skrydžiai, atvykus į JAV pasitinka didžiulė eilė prie muitinės punkto, ten gali tekti prastovėti ir dvi valandas. O dar nežinia kiek laiko tave tikrins pareigūnai“, – kelionės į JAV patirtimi dalijosi Baiba Skurstene-Serdiukė.

Tačiau į JAV dainininkė sugrįžti norėtų, nes, nors ir trumpai pabuvojo, į namus parsivežė daug įspūdžių. Ilgiau pakeliauti šį kartą Baiba negalėjo dėl iš anksto suplanuoto koncerto Lietuvoje ir namuose laukiančio mažojo Antanėlio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką