Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 27, 10:28

Pirmą ir paskutinį sykį Lietuvoje – komikas, „Folčio viešbučio“ žvaigždė J.Cleese'as

Rugsėjo 8 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ pirmą kartą Lietuvoje savo pasirodymą surengs garsus komikas, aktorius, scenaristas ir prodiuseris Johnas Cleese’as. Dažnai tituluojamas šiuolaikinės komedijos krikštatėviu, J.Cleese‘as garsėja savo juodu britišku humoru ir tai, kad jo atsisveikinimo turas vadinasi „Paskutinė galimybė pamatyti mane prieš mirtį“ nieko neturėtų šokiruoti, tačiau vis tiek sukelia kažką labai nostalgiško.
Johnas Cleese'as
Johnas Cleese'as / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Vilnius Humoras

Šis turas trunka jau ilgiau kaip devynerius metus ir tai suteikia optimizmo, kad kol kas didysis humoro meistras neturi priežasties pasiduoti.

Johnas Cleese’as yra žinomas kaip vienas anglų komikų trupės „Monty Python” įkūrėjų ir ilgiausiai gyvuojančių jos narių. Jis taip pat puikiai pažįstamas iš televizijos serialo „Folčio viešbutis“ („Fawlty Towers“), kuriame buvo scenarijaus bendraautorius ir pats atliko Basilo Fawlty vaidmenį.

Dar didesnį populiarumą J. Cleese’ui pelnė vaidmuo kriminalinėje komedijoje „Žuvelė, vardu Vanda”, už kurį aktorius buvo nominuotas „Oskarui“. Jis vaidino net filmuose apie Džeimsą Bondą ir Harį Poterį, o dabar pirmą kartą atvyksta į Vilnių tam, kad pristatyti publikai savo šou „Paskutinė galimybė pamatyti mane prieš mirtį“.

Šiuo metu J.Cleese’ui 82 metai ir, nors jis planuoja baigti savo karjerą, jis kaip niekada aštrus – tiek humore, tiek socialinėje kritikoje.

Prieš tai vykęs Europos turas buvo akimirksniu išparduotas ir sulaukė tiesiog fantastiškų kritikų įvertinimų, tad dabar J. Cleese’o ir „Monty Python” gerbėjai Lietuvoje pagaliau turi galimybę išvysti gyvąją legendą scenoje paskutinį kartą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką