Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 3d. 11:47

Pirmą kartą gimtadienį užsienyje švenčiantis S.Skambinas 40-mečio proga sulaukė įdomių įžvalgų

Saulius Skambinas
Eglės Spyglys nuotr. / Saulius Skambinas

Šiandien 40-ąjį gimtadienį švenčiantis žinomas šokėjas Saulius Skambinas šypsosi – jo gyvenime vis dar netrūksta pirmų kartų: iki šiol jis niekuomet svarbios asmeninės šventės nebuvo minėjęs užsienyje, o prieš ją konsultavęsis su numerologu. S.Skambinui naujiena yra ir tai, kad metų sandūrą teko sutikti neįprastoje aplinkoje stebint bei klausantis kaip švenčia Kosovo gyventojai.

„Į šią Balkanų valstybę išvykau dar prieš Naujuosius metus su grupe kolegų, padedančių įgyvendinti vietos jaunimui skirtą kultūrinį projektą. Taigi, čia atšvenčiau ir dvi progas – 2018-ųjų sutiktuves bei gimtadienį“, – pasakojo S.Skambinas.

Jis juokdamasis sutinka su faktu – kadangi jubiliejaus dieną yra užsienyje, šįkart sulauks mažiau realių dovanų.

„Tačiau juk ne tai yra svarbiausia! O vieno reikšmingo sveikinimo sulaukiau dar prieš išvyką į Kosovą – turėjau galimybę pasikonsultuoti su numerologu Elanu Liachovičiumi“, – sakė žinomas šokėjas.

Naurimo Zavecko nuotr./Saulius Skambinas, Elanas Liachovičius
Naurimo Zavecko nuotr./Saulius Skambinas, Elanas Liachovičius

S.Skambiną labai nustebino skaičių pasaulis ir jį perprantančiojo įžvalgos. Pašnekovas patikino – buvo taiklu bei įdomu.

Naurimo Zavecko nuotr./Saulius Skambinas
Naurimo Zavecko nuotr./Saulius Skambinas

„Sauliaus savivertė tikrai didelė. Viskas turi vykti pagal jo planą. Tai žmogus, turintis sekėjų bei galintis įtikinti“, – kaunietį apibūdino numerologas.

Jo teigimu, S.Skambino gimimo dienoje ir varde yra užkoduotas sėkmės skaičius, suteikiantis galimybę rasti išeitį net sudėtingiausiose situacijose.

E.Liachovičius patikino – žinomumas sukaktuvininkui nulemtas nuo gimimo, tik jis pats sprendžia, kokiu keliu jį pelnyti.

S.Skambinas, pasak numerologijos, galėtų būti ir puikus psichologas ar rašytojas. Jam taip pat skirta įkurti įstaigą, kuri tarnautų visuomenei.

„Daug dalykų Sauliui pasakiau asmeniškai. Numerologija yra toks mokslas, į kurį vertėtų dėmesį atkreipti kiekvienam“, – sakė E.Liachovičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką