Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 26d. 21:38

Pirmą kartą gyvenime plaukus nusikirpusi 12-metė brazilė: pradėjau naują gyvenimą

Natasha Moraes de Andrade plaukus šukuodavo po valandą per dieną
Kadras iš „YouTube“ / Natasha Moraes de Andrade plaukus šukuodavo po valandą per dieną

12-metė Natasha Moraes de Andrade, gyvenanti Rio de Žaneire, įgyvendino savo svajonę – pagaliau ji nusikirpo niekada gyvenime nekirptus plaukus. Pardavusi plaukus Natasha gavo apie 12 tūkst. Lt.

Natasha dar prieš mėnesį svarstė, kad galėtų už savo plaukus gauti 14 tūkst. Lt, tačiau gauta kiek mažesnė suma jos nė kiek nenuvylė, rašo dailymail.co.uk.

Tada ji skundėsi, kad kitų giriami ilgi ir stori plaukai jai trukdo gyventi: vaikščiodama ji turėjo prisilaikyti savo plaukus, o sėsdamasi turėdavo pasidėti juos ant kelių. Dėl plaukų Natasa turėjo atsisakyti ir daugelio malonumų, kuriais mėgautis galėdavo jos bendraamžiai – sportuoti, šokti, maudytis jūroje ir pan.

Mergaitės mama Catarina teigė, kad dukters plaukų priežiūra šeimai gana brangiai atsieina – šampūnui kasmet išleidžiama per 1 600 litų.

„Man labai patinka mano ilgi plaukai ir labai liūdėsiu, kai jų nebeturėsiu. Tačiau jais rūpintis darosi jau nebepakenčiama, – prieš mėnesį sakė Natasha. – Tikiuosi juos parduoti už 14 tūkst. litų ir už gautus pinigus atnaujinti savo kambarį.“

Mokausi važiuoti dviračiu, drąsiai galiu maudytis jūroje. Nusikirpusi plaukus atgavau savo laisvę

Nukirpti plaukai – atgauta laisvė

Pagaliau Natashos svajonė išsipildė – ji nusikirpo savo 157 cm ilgio plaukus. Mergaitė sako, kad jaučiasi lyg pradėjusi gyventi naują gyvenimą. Dabar Natashos plaukai siekia 40 cm ir jos šukuosena atrodo kaip bet kurios kitos jos bendraamžės.

Kardinalius Natashos pokyčius galite išvysti paspaudę čia.

„Kirpykloje iš pradžių verkiau. Bijojau, kad rezultatas man nepatiks, taip pat buvo baisu, kad nieko už savo taip ilgai augintus plaukus negausiu, – sakė Natasha. – Anksčiau bijodavau būti viešumoje, kad kas nors netampytų mano plaukų ar nebandytų jų nukirpti.“

Mergaitė taip pat džiaugiasi atsivėrusiomis naujomis galimybėmis. „Nusikirpus plaukus pradėjau naują gyvenimą. Dabar galiu daryti daugybę dalykų, kurių anksčiau dėl plaukų negalėjau. Mokausi važiuoti dviračiu, drąsiai galiu maudytis jūroje. Nusikirpusi plaukus atgavau savo laisvę“, – džiaugėsi ji.

Pasikeitė ne tik 12-metės šukuosena – ji už gautus pinigus nupirko šeimai erdvesnius namus.

„Niekada nespaudžiau dukros kirptis plaukus, bet mačiau, kad ji su jais jaučiasi tarsi kalinė. Norėjau, kad ji galėtų daryti, ką daro kitos jos amžiaus mergaitės“, – sakė Natashos mama Catarina. Ji taip pat pripažino, kad ir pati pajuto turinti daugiau laisvės, mat visuomet padėdavo dukrai prižiūrėti plaukus.

Anksčiau aplinkiniai Natashą vadindavo princesės Auksaplaukės (org. Rapunzel) vardu, tačiau ji stebisi, kad pravardė nusikirpus plaukus niekur nedingo. „Jeigu aš turėčiau dukrą, ji taip pat būtų princesė, tik ne Auksaplaukė, o Snieguolė. Taip būtų praktiškiau“, – juokavo 12-metė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką