Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą Lietuvoje – šokiruojanti žmonių kūnų paroda

N-18
Parodos „The Human Body Exhibition“ eksponatas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Kūnų parodos „The Human Body Exhibition“ eksponatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį, vasario 17 dieną, Vilniuje duris atvers žmonių kūnų paroda „The Human Body Exhibition“. Susiruošus į šią parodą, kuri veiks prekybos ir pramogų centro „Panorama“ antrame aukšte, dėl visa ko nevertėtų sočiai prisivalgyti. Kai kuriuos lakesnės vaizduotės lankytojus ji tikrai priblokš, bet daugumai tiesiog taps įdomia lavinamąja kelione... į save.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„The Human Body Exhibition“, atskleidžianti visa tai, kas slypi po mūsų oda, – viena populiariausių parodų visame pasaulyje. Organizatoriai siūlo susipažinti su žmogaus vidumi kaip su tikru meno kūriniu. Lankytojams atveriamos durys į anatomijos ir fiziologijos pasaulį: čia eksponuojamos įvairios kūno dalys, nervų ir kraujagyslių raizginiai, žmogaus embrionai įvairiose vystymosi stadijose.

Viganto Ovadnevo nuotr./Parodos The Human Body Exhibition eksponatas
Parodos eksponatas

Susidomėjusieji gali apžiūrėti, kaip atrodo vėžio ir kitų ligų pažeisti organai, o rūkaliams, išvydusiems eksponuojamus pajuodusius rūkančio žmogaus plaučius, nejučia gali kilti noras išmesti cigarečių pakelius – jų laukia specialiai tam pastatyta tuščia dėžė. Paroda ne tik sukelia norą sveikai gyventi, bet ir priverčia susimąstyti apie būties laikinumą.

Devyniose galerijose pristatomi beveik 200 eksponatų, paruoštų plastinavimo metodu. Šio proceso metu kūnas išsausinamas vis didėjančios koncentracijos etilo spiritu, maišomas su acetonu ir vakuume sutvirtinamas acetone tirpstančiu silikonu. Eksponatai paruošti laikantis saugumo ir pagarbos žmogaus kūnui reikalavimų.

Parodos rengėja – viena didžiausių po pasaulį keliaujančių parodų organizatorių, kompanija „HK Exhibition“. Parodos „The Human Body Exhibition“ egzempliorius, laikydamasi Kinijos įstatymų, paaukojo plastinavimo tyrimus vykdanti Daliano Hoffeno biotechnologijos laboratorija.

Paroda veiks iki gegužės 17 d., bilietų kainos sieks nuo 30 iki 55 Lt.

VIDEO: "The Human Body Exhibition" paroda Vilniuje

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką