Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą lietuvišką knygą apie stilių išleidusią Agnę Gilytę sveikino būrys stilingų moterų

Agnė Gilytė-Akromė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Agnė Gilytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jus ir vėl ištiko kasdienis „neturiu, kuo apsirengti“? Spinta neužsidaro, o jūs vėl iš jos traukiate nutrintus džinsus? Vėl nuėjote į parduotuvę ir namo parsinešėte tuščią kreditinę kortelę? Pagalbos ranką jums tiesia viena žymiausių Lietuvos stilisčių įvaizdžio namams „Kukla Beauty Box“ vadovaujanti Agnė Gilytė. Penktadienio vakarą ji pristatė ką tik išleistą debiutinę savo knygą „Spintologija“, kurioje sugulė patarimai apie drabužius, stilių ir ne tik.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmąją savo knygą, rašytą, dailintą ir čiustytą ilgus bemiegius mėnesius, A.Gilytė pristatė šiuolaikinio dizaino galerijoje XCELSIOR. Tai pirmoji lietuviška knyga apie stilių.

Galerijoje į pristatymą susirinko gausus būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų, mados ir stiliaus aistruolių, pačios stilistės gerbėjų. Jų gretose – ir pramogų pasaulio atstovai: televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Stonytė, Liepa Kiaulikytė, dizainerė Diana Vapsvienė, choreografas Šarūnas Kirdeikis, kulinarė Beata Nicholson ir kiti. Visi svečiai sveikino A.Gilytę su debiutu, apipylė gėlėmis ir dovanomis.

Pristatydama knygą A.Gilytė pademonstravo svečiams savo kaip stilistės galias: parodė mažyti performansą. Pačiupusi juodą klasikinį švarką ir pasirinkusi du modelius A.Gilytė pamokė, kaip derinti šį klasikinį drabužį skirtingoms progoms. Drabužis vienas, o variantų daug: prie apsmukusių džinsų – į ofisą, prie juodų klasikinių kelnių – oficialiai progai, prie blizgaus sijono – su draugėmis gerti šampano.

Anot A.Gilytės, pagrindinis knygos privalumas – paprasti ir aiškūs patarimai, atsakymai į paprastus, elementarius klausimus, kurių dalis moterų galbūt nė nedrįstų paklausti. Tačiau juk tokios dvejonės sukasi daugelio galvose!

Todėl knygą autorė skyrė ir jaunoms, ir vyresnio amžiaus moterims, ir savęs ieškančioms paauglėms, ir jų mamoms, močiutėms.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Agnė Gilytė (kairėje)
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Agnė Gilytė (kairėje)

Pati knyga, pasak autoriaus, apgalvota nuo pradžių iki galo. Pavyzdžiui, jos formatas ir viršelis parinkti siekiant, kad knyga primintų užrašinę – juk čia stilistė užrašė geriausias savo idėjas. 

„Spintologiją“ A.Gilytė rašė galvodama apie tas moteris, kurioms rūpi jų išvaizda. „Tai lyg „špargalkė“, kurią išsitrauki, kai atsikėlusi ryte ir atsidariusi spintą, nežinai, ką daryti. „Nuolat vienodai atrodau...“ „Turiu krūvą daiktų, ir vis tiek nėra, ką su kuo suderinti.“ „Einu per parduotuvę, kabo daugybė drabužių, o ką išsirinkti?“ „Už ką vertą mokėti pinigus, o už ką – ne? O kaip dar šimto milijonų pinigų neišleisti...“  – net neįsivaizduojate, kokių skirtingų klausimų moterims kyla“, – anksčiau apie knygą pasakojo A.Gilytė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką