Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 10, 18:20

Pirmagimio laukimas pristabdė Guostės Dilienės veiklą grupėje „Kitokios“

Merginų grupės „Kitokios“ narė Guostė Dilienė (23), grupės gerbėjams geriau žinoma Abeciūnaitės pavarde, ir jos vyras „Lietuvos ryto“ krepšininkas Vilmantas Dilys (24) laukiasi pirmagimio. Nors pramogų pasaulyje tokios žinios netrunka pasklisti, džiugios naujienos išaiškėjo iki gimdymo likus vos kelioms savaitėms.
Guostė Abeciūnaitė
Guostė Dilienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Jaučiuosi puikiai. Nors paskutinėmis dienomis visuomet jaučiamas sunkumas, viską atperka džiaugsmas ir mintis, kad pagaliau susitiksiu su vaikučiu“, – Žmonės.lt atviravo netrukus mama tapsianti Guostė. Paklausta, ar žino pirmagimio lytį, dainininkė prisipažino nežinanti, ar gims berniukas, ar mergaitė. Gydytojų specialiai prašiusi nesakyti vaiko lyties pora tiesiog norėjo, kad pirmagimis būtų sveikas, linksmas ir žvalus.

G.Dilienė taip pasakojo, kad būsimai motinystei ruošėsi skaitydama „Nėštumo bibliją“, knygą, kuria rėmėsi ir jos sesuo. „Bet šiaip geriausi patarimai ir patirtis yra mamos bei sesers. Mačiau, kaip augo sesės vaikas, galbūt dėl to man yra lengviau ir daug ką jau žinau“, – pasakojo dainininkės karjerą kuriam laikui sustabdžiusi Guostė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką