Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 17d. 18:59

Pirmąsias draugystės metines su modeliu Viliumi Grikšu atšventusi manekenė Nora Sudarytė: „Mes žiauriai laimingi“

Nora Sudarytė ir Vilius Grikšas
Asmeninio albumo nuotr. / Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas

Pirmąsias draugystes metines tarptautinę karjerą padariusi manekenė Nora Sudarytė (22) ir etatinis Juozo Statkevičiaus modelis Vilius Grikšas (23) atšventė praėjusį mėnesį. Laiminga pora neslepia: pradžioje įsimylėjėliai sulaukdavo kandžių aplinkinių replikų, neva du mados pasaulio atstovai ilgai už rankučių susikibę nevaikščios. Tačiau N.Sudarytė atkerta drąsiai: „Abu turime užtektinai proto ir žinome, ką vienas kitam reiškiame.“ Pora džiaugiasi širdyje liepsnojančiais jausmais, jų namuose akių negraužia jokie dūmai.

„Su Viliumi susipažinome internete, tačiau tikroji pažintis, kai susitikome, įvyko LNK televizijos laidoje „Būk mano meile“. Ten išsiaiškinome, kad drauge dalyvavome mados renginiuose, tačiau taip ir nebuvome atkreipę vienas į kitą dėmesio“, – pažinties istoriją pradeda  tarptautiniame grožio konkurse „Miss Supranational“ apdovanojimą už natūralų grožį gavusi N.Sudarytė. 

Jaunuolių pasimatymai sekė vienas po kito. „Galiausiai tai išsivystė iki to, ką turime šiandien“, – su šypsena veide pasakoja N.Sudarytė.

Dar prieš tapdami pora N.Sudarytė ir V.Grikšas matė ir šilto, ir šalto. „Iki oficialios draugystės pradžios mūsų santykius išbandė mano kaip modelio kelionės. Visą vasarą praleidome atskirai, tačiau ryšys nenutrūko – rūpinomės vienas kitu per atstumą“, – prisimena mergina. 

2012-ųjų spalio 10-ąją abu įsimylėjėliai žengė podiumu dizainerio Roberto Kalinkino mados kolekcijos pristatyme. „Po to važiavome vakarieniauti. Vos grįžusi puoliau valyti ryškų makiažą ir bandyti plauti, šukuoti itin suveltus plaukus. Iš vonios išėjau pajuodusiomis akimis, šlapiais, suveltais plaukais. Vilkėjau jo sportines kelnes, jo marškinėlius. Nusišypsojęs savo ypatinga šypsena jis pasiūlė santykius įtvirtinti oficialiai“, – pasakoja N.Sudarytė.

Žinoma manekenė neslepia – šio pasiūlymo ji laukė ilgai, tačiau iš laimės šokinėti nepuolė: „Atsakiau „tu rimtai???“ Esu iš tų, kurios mėgsta gražiau atrodyti, susitvarkyti, o jis man tokį pasiūlymą pateikė man bestovint šlapiai ir varvančiai. Vilius jau buvo okupavęs dalį mano širdies – atsakymas buvo teigiamas.“ Visai netrukus vyko abiejų susipažinimas su tėvais. „Mano tėveliai iškart pamilo Vilių, labai laukia jo svečiuose“, – tikina N.Sudarytė. 

Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas
Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas

Apsigyventi drauge pora nutarė spontaniškai. „Tada dirbau netoli Vilniaus, bet gyvenau su seserimi ir drauge. Po darbo grįždavau namo pasiimti drabužių, pabūti valandėlę ir važiuoti pas Vilių. Tai labai vargino, tad jis vis dažniau prašydavo, kad pasiimčiau daiktų kelioms dienoms, kad iškart važiuočiau pas jį. Nė nepastebėjome, kaip pradėjome bendrą gyvenimą. Kas rytą apsidžiaugiame iš naujo nubudę šalia vienas kito“, – vietoje nenustygsta N.Sudarytė.

Du modeliai po vienu stogu daugeliui iškart turėtų kelti įtarimą: nuolatinis karas dėl okupuoto vonios kambario, į spintą netelpantys drabužiai, ilgos valandos prie veidrodžio – toks vaizdelis turėtų kilti daugelio galvose. Tačiau N.Sudarytė stereotipus neigia: „Nepatikėsi – bute turime tik vieną veidrodį, dėl jo nė karto nebuvo nesutarimo. Žinoma, aš jį pasivagiu žymiai dažniau, tačiau dėl to nebuvo barnių. O kaip galėtų? Mano vyras turi būti vyriškas, o ne veidrodžių auka. Pirmas mūsų barnis kiltų, jei tvarkydamas šukuoseną jis praleistų daugiau laiko nei aš!

Kasryt V.Grikšas prie veidrodžio praleidžia 5 minutes – ištepa veidą kremu. N.Sudarytė siekia tobulumo: „Prieš kur nors eidama turiu įsitikinti, kad atrodau gerai, nes tada savimi pasitikiu. Tikrai nesidedu tonos makiažo ir plaukų lako – užtenka paryškinti veido bruožus ir kvepėti.“

Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas
Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas

N.Sudarytės teigimu, jos mylimasis – išimtis iš taisyklės: nors V.Grikšas ir dirba modelio darbą, priešingai nei kiti modeliai, jis pasižymi vyriškumu. „Aukštas, su barzda, tvirtų veido bruožų. Ne koks saldainiukas sulaižytais plaukais, lygiausiu veideliu ir sutrikusia veido mimika fotografijose. Tokie man tik juoką kelią. Vilius vyriškas ir charakteriu. Į kitokį nė pažvelgus nebūčiau. Nė vienu procentu jis nėra stereotipinis“, – sako N.Sudarytė. 

Nors podiumu vaikšto abu, konkurencijos nejaučia. „Kai yra meilė, konkurencija neegzistuoja. Užsiimame ta pačia veikla, mus džiugina pasiūlymai fotografuotis kartu“, – sako mergina. Drauge su mylimuoju ji jau yra nusifotografavusi „Audimo“ reklamai, taip pat – vestuvinėje fotosesijoje. „Žinoma, kai man tenka išvykti dirbti į užsienį, būna nelengva. Ilgesys kankina abu, tačiau visada sulipę nebūsime. Dabar prasidėjo Viliaus komandiruotės, tad viena namuose būnu aš“, – apgailestauja N.Sudarytė.

V.Grikšas – žinomos manekenės Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės brolis. N.Sudarytę su seserimi jis supažindino dar prieš draugystės pradžią. „Iškart radome bendrą kalbą. Dažnai ką nors veikiame trise – vakarieniaujame, lankomės renginiuose. Paisome jos patarimų iš mados srities, tačiau patirtį stengiamės įgyti patys“, – sako N.Sudarytė.

Mergina neslepia: vos prasidėjus draugystei, atsirado ir kritikų. „Daug kam atrodo keista, kad du modeliai – žmonės, gaunantys daug dėmesio, – gali sutarti darniai, be pavydo scenų. Nustebau sulaukusi dviprasmiškų žvilgsnių, užuominų apie draugystę iš draugų, pažįstamų. Rėkte rėkė „oi, kiek čia truks“, sakė „tik jau nereikia, pakalbėsim po kelerių metų“, ragino galvoti, ką darau. Būdavo, net renginiuose niekas rimtai nežiūrėjo, kai pasakydavom, kad mus suvedė modelio darbas“, – prisimena mergina. 

Tautvydo Stuko nuotr./Vilius Grikšas ir Nora Sudarytė
Tautvydo Stuko nuotr./Vilius Grikšas ir Nora Sudarytė

Poros manymu, tokie komentarai veikia priešingai – tik dar labiau skatina branginti ir puoselėti santykius, kuriuos abu laiko didžiausiu turtu. „Skeptiški žvilgsniai seka ir dabar, bet abu turime užtektinai proto ir žinome, ką vienas kitam jaučiame“, – sako mergina.

Nors abu jie – užimti žmonės, laiko pabūti kartu randa kasdien. Stengiasi vienas kitą prajuokinti, nustebinti, kursto savo meilės židinį. „Savo lobių skrynią aš jau atkasiau, dabar beliko ją vis pildyti naujais turtais“, – sako N.Sudarytė.

Praėjusį mėnesį pora atšventė pirmąsias draugystės metines. Nuolat stebinantis V.Grikšas ir šįkart pasistengė – Norai paruošė tokią staigmeną, kad ant sparnų ji skraido iki šiol. 

„Vilius visad pasitelkia fantaziją ir pasistengia taip, kad mano akys išsiplėstų iš netikėtumo. Pavyzdžiui, per Valentino dieną jis nusivedė mane į teatrą, paruošė vakarienę, namuose pakabino mano portretą, pribarstė rožių žiedlapių. Viską padarė per pusvalandį. Metines mes nusprendėme paminėti koncerte, į kurį labai norėjau nueiti. Už bilietus buvo atsakingas Vilius, bet likus kelioms dienoms pasakė, kad jų jau nebėra. Ką jau čia padarysi, galvojau... Ėmiau planuoti vakarienę“, – prisimena mergina.

Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas
Asmeninio albumo nuotr./Nora Sudarytė ir Vaidas Grikšas

Bet V.Grikšas buvo sumanus – nosį nukabinusios merginos veidą labai greitai papuošė žavi šypsena. „Metinių dieną grįžę iš darbų susėdome valgyti šventinės vakarienės, o Vilius ištraukė du mano išsvajotus bilietus. Savo metines paminėjome su trenksmu“, – džiaugiasi mergina. 

N.Sudarytės teigimu, pora ne tik atrodo, bet ir yra beprotiškai laiminga. „Gal kas sakys, kad prisišnekėsime, bet aš nebijau sakyti – taip, mes jauni ir žiauriai laimingi“, – emocingai nurėžia mergina. Kiekvieną rytą įsimylėjėliai pradeda šypsenomis, o vakarais į lovą krentą susikabinę kaip vaikai. 

„Turėjau vaikinų prieš Vilių, bet nė vienas net šimtąja dalele neprilygsta jausmui, kurį man dovanojo jis. Jis mane supranta ir neteisia. Palaiko ir visad būna šalia, net kai to nesitikiu. Aš jį radau ir jis pamilo mane“, – sako mergina.

Paklausta, koks gi jos laimės receptas, N.Sudarytė pripažįsta, kad jis gana banalus. „Mums laimę atnešė nuoširdumas ir pasitikėjimas. Kai nustojome stengtis pasirodyti geriausi ir gražiausi, atradome laimę. Kai pasipasakojome apie savo baimes ir trūkumus, dar labiau pamilome. Be to, mums smagu kartu“, – atvirauja N.Sudarytė.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi bei jo mergina Nora Sudarytė
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su broliu Viliumi bei jo mergina Nora Sudaryte
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką