Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmieji Lino Samėno ir „Išsipildymo akcijos“ vaikų kepami sausainiai neprisvilo

Linas Samėnas su vaikais
TV3 nuotr. / Linas Samėnas su vaikais
Šaltinis: 15min
0
A A

Vakar vėlyvą popietę TV3 laidos „Susitikime virtuvėje“ vedėjas Linas Samėnas skubėjo į 2-uosius Vilniaus vaikų globos namus. Čia jis buvo susitaręs ne tik susitikti su vaikais, susipažinti, bet ir skanių sausainių išsikepti, o vėliau prie arbatos puodelio pasišnekučiuoti apie laisvalaikį ir kitus rūpimus dalykus. Kulinarijos virtuozui draugiją palaikyti, su mažaisiais pabendrauti atvyko ir TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ vedėjas, Lino „Iki pergalės. Virėjų kovos!“ laidos laikų bičiulis Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vaikai įdėmiai klausė ir vykdė Lino nurodymus, todėl sukinėjantis nemažam būriui žmonių jaukioje didelės šeimos virtuvėje laikas prabėgo itin greitai.

„Mes labai dažnai mėgstam ko nors išsikepti. Kadangi virtuvėje vietos ne tiek jau daug, darbus pasidalijame. Kartais vieni vaikai mokosi kulinarijos gudrybių, o kiti tik stebi. Kitą kartą – atvirkščiai. Labai džiaugiamės, kad mažieji gali pasimokyti iš vyresnių, ir jie tai daro su malonumu“, – pasakoja 2-ųjų Vilniaus vaikų globos namų direktorė Janina Steikūnienė.

Šiuose jaukiuose vaikų namuose iš tiesų auga didelė šeima ir tai pajunti nuo pat pirmos akimirkos. Vyresni rūpinasi mažesniais, vieni su kitais draugiškai bendrauja ir žaidžia.

„Vaikai labai nuoširdūs ir pasišnekučiuoti su jais labai įdomu. Atvažiavau kepti sausainių, bet sausainius iš tiesų kepė jie. Pirmas mūsų bendras kepinys pavyko tikrai neblogai. Tikiuosi ateity tokių susitikimų bus daugiau“, – sako Linas ir iškart skuba vaikų pasiteirauti. „Ar man dar atvažiuoti?“ Vaikai, žinoma, į šį klausimą atsako teigiamai.

„Mus džiugina ir mes visuomet sveikinam iniciatyvą aplankyti vaikų globos namuose augančius vaikus. Jei tik yra noro ir galimybių su jais bendrauti, padovanoti jiems savo dėmesį ir rūpestį, mes visad kviečiam užsukti į Lietuvos žmonėms šalia esančius mažųjų namus. Oficialią „Išsipildymo akcijos“ atvirų durų dieną, šiemet skelbiame gruodžio 5-ąją ir mielai kviečiame užsukti ir pažiūrėti vaikų parodėles, koncertus ir specialias programėles, kurias jie paruošė laukdami svečių“, – sako TV3 televizijos ir SEB banko inicijuojamo projekto „Išsipildymo akcija 2009“ koordinatorė Jolita Vitkauskaitė.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką