Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmoji Giedriaus Savicko misijos Haityje diena: dingęs lagaminas ir blusos

Giedrius Savickas
Asmeninio albumo nuotr. / Giedrius Savickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 2 d. ankstų rytą į tolimą Lotynų Amerikos valstybę – Haitį – žvaliai nusiteikę išvyko UNICEF ir TV3 jau ketvirtą kartą rengiamos misijos dalyviai – aktorius Giedrius Savickas, aktorė Virginija Kochanskytė, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė bei „UNICEF Lietuva“ vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio albumo nuotr./Misijos dalyviai Haityje
Asmeninio albumo nuotr./Misijos dalyviai Haityje

Haityje jie lankys skurdžiai gyvenančius vaikus bei šeimas. Vienas iš misijos dalyvių – aktorius Giedrius Savickas – siunčia pirmuosius įspūdžius iš tolimos šalies.

Giedriaus dienoraštis: Pakeliui į Haitį

Po dviejų skrydžių apuostė šuniukas ir dingo lagaminas.

Atskridom į Majamį. Tai didžiulė Palanga. Mačiau areną, kur žaidė James LeBron. Majamyje gyvena vien haitiečiai taksistai. Kiek beklausėm, visi jie buvo iš Haičio. Kai tik pasakydavom haitiečiam Majamyje, kad važiuojam į Haitį, perklausdavo ar tikrai ir pradėdavo juoktis. Kai atvažiavom į Haitį mums jau pasidarė nelabai juokinga...

Buvom naktį Mc Donald‘e. Nes nepavalgyti Mc Donald‘e Amerikoje, tai kaip pravažiuoti Lenkiją nepavalgius „flekų“, o Rusijoje nepasrėbus barščių.

Majamio oro uostas labai didelis, tik užsiregistruoti reikia prieš tris valandas. O iš tikrųjų galima atvažiuoti prieš valandą.

Haityje pasitiko muzikantai.

VIDEO: Pirmieji įspūdžiai iš misijos Haityje

Man atrodo mane sukandžiojo blusos. Karibais čia net nekvepia. Visi čia kalba prancūziškai ir aš nieko nesuprantu.

Laura turi veido kaukių.

Mobiliojo ryšio bendrovė parašė, kad aš esu Vietname. Nebūčiau buvęs Vietname, tai galvočiau, kad tikrai.

Atėjom pavalgyti, kur renkasi visas vietinis „Žmonių“ žurnalas.

Viešbuty gyvenam mes ir dar dvi lietuvės. Bet jų nematėm. O kažin jos ar matė mus? Jeigu matė, ko nieko nesakė? Labai lietuviška.

Visi einame miegoti, rytoj pagaliau pradėsime misiją.

 
Ideaprima.lt nuotr./UNICEF misijos dalyviai
Ideaprima.lt nuotr./UNICEF misijos dalyviai

Apie UNICEF

UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

Apie projektą „Už kiekvieną vaiką“

UNICEF projektą „Už kiekvieną vaiką“ globoja J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Misija Haityje – tai ketvirtasis UNICEF ir TV3 bendradarbiavimo vaisius, skirtas pasaulio vaikams. Jo kulminacija įvyks spalio 10 d. TV3 tiesioginiame eteryje nuskambėsiančiame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimintinas akimirkas iš A. Savicko, V. Kochanskytės, L. Blaževičiūtės ir J. Majauskaitės viešnagės Haityje, bet ir stebės Lietuvos ir užsienio žvaigždžių pasirodymus.

UNICEF taip pat vykdė misijas Kambodžoje, Siera Leonėje ir Tanzanijoje. UNICEF projektas „Už kiekvieną vaiką“ 2014 yra iš dalies finansuojamas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką