Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 9d. 21:42

Pirmojo „Ikonos“ gimtadienio svečiai demonstravo išskirtinį stilių

Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Jagelavičiūtė su mama, Solveiga Mykolaitytė, Juozas Statkevičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Jagelavičiūtė su mama, Solveiga Mykolaitytė, Juozas Statkevičius

Vilniaus centre ketvirtadienio vakarą išsipuošę nuo galvos iki kojų svečiai rinkosi į dvi šventes: žurnalas „Ikona“ šventė savo pirmąjį gimtadienį, o desertinė „Sugamour“ – įkurtuves.

Baltas kilimas, įspūdingi desertai, gyva muzika ir ryškiaspalvės gėlės – taip ketvirtadienio vakarą atrodė dalis Vilniaus Vokiečių gatvės.

Čia būrys žinomų žmonių rinkosi paminėti pirmojo žurnalo „Ikona“ gimtadienio. Atvykusieji atrodė kaip tikros ikonos – vakarėlio apsirengimo kodas buvo „Aistringas kokteilis“.

Ant scenos žengęs Alfas Ivanauskas pasakojo apie žurnalo pradžią: „Yra tokia knyga „Ką vyrai žino apie moterį“. Jos turinys – tušti lapai. Aš pagalvojau, kad ta knyga negali būti tuščia, ji turėjo būti užpildyta. Todėl džiaugiuosi „Ikonos“ projektu. Ir šis vakaras neįvyktų be trijų ikonų: Agnės Jagelavičiūtės – vyriausios žurnalo redaktorės, Justės Pinkevičienės – „Ikonos.tv“ vadovės ir Lauros Normantienės – „Sugamour“ vadovės.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka

Agnė Jagelavičiūtė kalbą pradėjo nuo padėkų: „Noriu padėkoti Alfui, jis atėjo pas mane su šita idėja, kai aš buvau ką tik pagimdžiusi kūdikį, ir tikrai nesitikėjau, kad sulauksiu tokio pasiūlymo. Noriu padėkoti svečiams, jūs esate tie žmonės, apie kuriuos mes rašome. Jei nebūtumėte tokie šaunūs, mes neturėtumėme apie ką rašyti.“

Alfui paskelbus vakarėlio pradžią, šovė konfeti lietus, o grupė „Joel Band“ pradėjo gyvos muzikos koncertą.

Atvykę svečiai atrodė išties stilingai. Akį traukė ryškus Solveigos Mykolaitytės įvaizdis.

„Šiandien mane puošė mano mylima dizainerė Indrė Kvedarienė. Aš visiškai ja pasitikiu, tik pasakiau, kad noriu būti ryški“, – Žmonės.lt sakė Solveiga.

Pati I.Kvedarienė pridūrė: „Kūrėm aistringam kokteiliui, kokia ir yra vakarėlio tema. Norėjom vasaros. Kūriau specialiai šiai progai Solveigai.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Kvedarienė ir Solveiga Mykolaitytė

Agnė Jagelavičiūtė sakė, kad šis vakaras yra didžiausia jos šventė: „Šįkart apsirengiau „Imperial“ suknele iš salono „Ingrid“. Ją rinkausi specialiai šiai progai. Visada žinau, ko noriu.

Šiaip juodai gana retai vilkiu – per dešimtmetį rastumėte gal kokias tris nuotraukas, kuriose renginyje aš apsirengusi juodai. Tokia turbūt buvo šiuometinė nuotaika. Ši spalva solidi, o šiandien man yra solidi šventė. Gal kitiems – ne, bet man šita šventė yra didžiausia iš visų.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Agnė Jagelavičiūtė

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pasakojo, kad šiandien pasirinko klasikinį įvaizdį, kuris yra jos mėgstamiausias: „Jeigu aš išeinu į renginį, tai visada būna mano kurta suknelė. Man labai patinka klasika, holivudinė klasika. Kaip Marilyn Monroe ar Sofija Loren jaunystėje rengdavosi. Toks stilius yra išlaikytas, taip apsirengusi niekada neatrodysi kvailai, bet visada atrodysi prabangiai.“

V.Jakučinskaitė sakė, kad suknelę, kuria pasipuošė šiam gimtadieniui laikė ypatingai progai. „Niekada nebūna, kad suknelę renkuosi vakarėliui. Reikia iš anksto jų turėti ir tada būtinai atsiras proga. Didžiausia klaida, kai moterys gauna kvietimą ir bėga ieškoti suknelių. Reikia būti ginkluotai ir laukti progos.

O šita suknelė buvo kurta labai ypatingam vakarui, ir sutapo, kad šiandien yra ikonų vakaras. Čia iš tikrųjų yra mano įspūdingiausia nauja suknelė“, – pasakojo Viktorija.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Jakučinskaitė ir Vitalijus Jančenkovas

Gabrielė Martirosianaitė sakė, kad savo įvaizdžiu bando sugrąžinti vasarą. „Mane rengė Toma Jankauskaitė, tai – suknelė iš jos naujausios kolekcijos, kurią ji man parinko, priderino papuošalą ir išleido į renginį.

Vienintelis žodis, kuris dabar yra galvoje – vasara. Norisi gaivos, šviesių spalvų, norisi pagaliau išsivaduoti iš juodos spalvos, norisi laisvės ir plaukuose, ir aksesuaruose. Tiesiog norisi vasaros, kuri kažkaip paspruko iš Lietuvos, tai bandykim ją sugrąžinti“, – juokėsi Gabrielė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ikonos“ gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką