Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 10:33

Pirmos Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko šeimos atostogos: „Supratome, ko mums trūko“

Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas
Kristinos Kučinskaitės nuotr. / Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas

„Šiuo metu nieko geriau įvykti nė negalėjo. Kažin, ar būtume taip pailsėję triukšmingame viešbutyje su daugybe aktyvių pramogų. Ramybė, taikliai parinktos procedūros, buvimas kartu – tai, ko mums tikrai reikėjo“, – apie poilsį Druskininkuose sakė aktorė Ineta Stasiulytė ir šokių treneris Deividas Meškauskas.

Išvyka su aštuonių mėnesių judviejų dukrele Frėja į jaukią ir gamtos išteklių turtingą Lietuvos vietovę tapo pirmomis bendromis šeimos atostogomis.

Į kūrybinę veiklą – vaidybą teatre ar serialuose I.Stasiulytė vėl įsitraukė, kai jaunėlei buvo du mėnesiai. Krūtimi maitinama, rami ir besišypsanti Frėja į „žygius“ su mama keliauja dažnai.

Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko poilsio Druskininkuose akimirkos – galerijoje:

„Turime ir auklę. Kai paprašau, pasirūpinti dukrele padeda Deividas. Juk kai tėvai ramūs ir sutaria, tai jaučia vaikai, o kiekviena suaugusiųjų emocija juose atsispindi akimirksniu“, – sakė I.Stasiulytė.

Kristinos Kučinskaitės nuotr./Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas
Kristinos Kučinskaitės nuotr./Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas

Frėja – taikus vaikas, leidžianti tėveliams naktį pailsėti. Mažylė džiūgavo ir apsilankymu „Eglės sanatorijoje“, kur ne tik pliuškenosi baseine, vaikams puikiai tinkančioje sūkurinėje vonioje, bet ir ragavo natūralaus mineralinio vandens.

„Nors paskutinę poilsio dieną skubėjome išvykti, Deividas apsilankymo purvo vonioje nesutiko praleisti“, – pasakodama pridūrė pašnekovė.

Laikas su savimi ir šeima jai itin svarbus. Kaip ir Deividui, nuoširdžiai palepinančiam savąją jaunėlę.

Kristinos Kučinskaitės nuotr./Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas
Kristinos Kučinskaitės nuotr./Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas

„Tik pabuvus ramioje aplinkoje supratau, kad man to labai trūko – galimybės be skubėjimo pasėdėti ant akmens, pasigėrėti ežero vandeniu, pajusti ne tiesiog nugaros paglostymą, o tikslingą, žinių kupiną medicininį prisilietimą“, – sakė I.Stasiulytė.

Ji įvertino ir tai, kad sanatorijos aplinka puikiai pritaikyta šeimoms su vežimėliais. Ineta šypsosi – į klausimą, ar rastų ką patobulinti vietoje, kurioje praleido pirmąsias šeimos atostogas, atsakė neigiamai – ji nieko nekeistų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką