Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 2d. 12:27

Pjautynės tęsiasi: Baukutė neigia Bilevičiūtės kalbas (atnaujinta 13.13 val.)

A.Baukutė pasakojo apie D.Bilevičiūtės grasinimus telefonu.
„Scanpix“ nuotr. / A.Baukutė pasakojo apie D.Bilevičiūtės grasinimus telefonu.

Parlamentarė Asta Baukutė neigia dainininkės Dainos Bilevičiūtės mestus kaltinimus, esą ji po pasirodymų laukdavo vokelių, ir vadina ją konfliktiška asmenybe.

Iš naujienų portalo 15min.lt žurnalisto lūpų sužinojus apie interneto tinklalapyje klubas.lt pasirodžiusią publikaciją parlamentarę A.Baukutę ištiko šokas. Žunalui „Klubas“ duotame interviu D.Bilevičiūtė pasakojo apie klubo „6666“, kuriam kadaise priklausė ir A.Baukutė, užkulisius. D.Bilevičiūtė tikino, esą A.Baukutė baisiai supykdavo, jei iš užsakovo negaudavo pinigų vokelyje.

15min.lt pasiteiravo Tautos prisikėlimo partijos narės A.Baukutės, ar tai, ką sako D.Bilevičiūtė, tiesa. Parlamentarė tikino žinanti, kokia iš tiesų yra D.Bilevičiūtė, ir nenorėdama likti skolinga dainininkei bei projektų organizatorei taip pat negailėjo kaltinimų.

„Vokelio neėmiau“

„Ji dabar gali manipuliuoti kaip tik nori. Jeigu ji nori skandalo, tai čia yra jos problemos. Aš turiu daug darbų ir dirbu savo tiesioginį darbą“, – pokalbį pradėjo A.Baukutė.

Faktais reikia remtis, o ne vieno ar kito paplepėjimais, – sakė A.Baukutė.Parlamentarė tikino numananti, kodėl D.Bilevičiūtė viešai ją „purvina“. „Jos partija patyrė fiasko (D.Bilevičiūtė kandidatavo į Seimą su socialliberalais, – aut. past.) ir, jeigu ten yra vidinių pykčių, galiu jai tik moteriškai pasiūlyti tvarkytis su savimi“, – sakė A.Baukutė.

Paprašyta užtikrinti, jog niekada už pasirodymą nėra ėmusi pinigų vokelyje, A.Baukutė beveik prisiekinėjo: „Tai aišku, kad neimdavau. Aišku, kad ne. Kur yra dokumentas, kur yra faktas? Faktais reikia remtis, o ne vieno ar kito paplepėjimais.“

„Tokie, kaip ji, gerbiamoji D.Bilevičiūtė, tik dar kartą įrodo, kad yra žmonių, visiškai neturinčių garbės kodekso“, – sakė A.Baukutė ir spėjo, kad atlikėja duodama tokį interviu norėjo priminti save.

„Ji man grasino telefonu“

Dainiaus Labučio/ „Scanpix“ nuotr. /D.Bilevičiūtė
Dainiaus Labučio/ „Scanpix“ nuotr. /D.Bilevičiūtė

A.Baukutė 15min.lt prasitarė, kad jos ir D.Bilevičiūtės nesutarimai prasidėjo dar „šeškių“ klubo laikais.

„Vienas iš mūsų išsiskyrimo aspektų ir buvo tai, kad ji visur elgėsi negarbingai. Labai negražiai. Linkiu jai į savo asmeninį gyvenimą kreipti dėmesį ir šilumos skirti artimiesiems“, – kalbėjo buvusi humoro laidų herojė.

Paklausta, ar už tariamą šmeižtą neketina paduoti D.Bilevičiūtės į teismą, A.Baukutė tikino neturinti tam laiko ir papasakojo ne itin D.Bilevičiūtę puošiančių smulkmenų.

„Scanpix“ nuotr./Donalda Meiželytė
„Scanpix“ nuotr./Donalda Meiželytė

„Ji visada tokia buvo. Kai aš išėjau iš „šeškių“, ji man grasino telefonu. Ką aš žinau, kaip ir kas jai ten švietėsi. Ji yra konfliktiška asmenybė, jai niekas nepadės. Jai netgi būtų malonu eiti teistis ir skandalintis. Aš neturiu laiko tokiems dalykams, juolab kad tai yra šmeižtas“, – kalbėjo A.Baukutė.

„Tai visiška nesąmonė“

15min.lt apie susidariusią situaciją pasikalbėjo ir su parlamentare, A.Baukutės kolege Donalda Meiželyte, kuri taip pat dalyvavo „šeškių“ veikloje. „Tai visiška nesąmonė (D.Bilevičiūtės mesti kaltinimai, – aut. past.) Pasireiškia, pasisako apie kitus žmones, priskiedžia kažkokių vėjų. Mes dirbome su D.Bilevičiūte kaip bendradarbės. Kolegų nepasirinksi. Kadangi nesu konfliktiškas žmogus, man nelabai įdomu piktos piktų žmonių kalbos“, – tikino D.Meiželytė.

Parlamentarė kalbėjo, kad moteriškame kolektyve konfliktų visada pasitaiko, tačiau kai bendradarbes sieja tik darbas, konfliktai visada išsprendžiami.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką