Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 12d. 09:06

Plaukų meistrė Rūta Morozovienė pristatė fotosesiją amžinai aktualia moteriškumo tema

Rūta Morozovienė
Rūtos Andre nuotr. / Rūta Morozovienė

Trys žinomos moterys, kūrėjos susivienijo vardan vieno tikslo – atskleisti moteriškumo paslaptį ir grožį. Plaukų meistrė Rūta Morozovienė, fotografė Rūta Andre ir drabužių dizainerė Ella Tatarinova pristato fotosesiją amžinai aktualia moteriškumo tema.

Jauki fotosesija vyko vilnietės fotografės Rūtos Andre fotostudijoje. Ne vienai fotosesijai kūrusi įvaizdį ir tvarkiusi modelių plaukus, žvaigždžių stilistė Rūta Morozovienė šį kartą pati stojo priešais objektyvą. Ją naujausios kolekcijos drabužių deriniais papuošė žinoma dizainerė Ella Tatarinova.

Plaukų stilistė, verslininkė Rūta Morozovienė, įsitikinusi, jog išpuoselėti plaukai daro moterį patrauklia ir žavinga. „Nuo senų laikų bene svarbiausiu moteriškumo akcentu buvo laikomi plaukai“, – sako R.Morozovienė, kurios itin ilgi plaukai jau tapo tarsi jos vizitine kortele. Prieš pusmetį žinoma meistrė inicijavo renginį, kurio metu merginų plaukai buvo supinti į rekordinio ilgio kasą – ji siekė net 127 metrus.

Rūtos Morozovienės fotosesijos akimirkos – galerijoje:

Rūtos Andre nuotr./Rūta Morozovienė
Rūtos Andre nuotr./Rūta Morozovienė

Pati Rūta neslepia, kad jos pačios plaukai jau ilgesni už metrą. „Kertu lažybų, kad visoje Lietuvoje nėra kitos plaukų meistrės, kuri galėtų didžiuotis tokio ilgio natūraliais plaukais“, – su pasididžiavimu apie savo puošmeną, kruopščiai puoselėjamą gamtos dovaną, kalba vilnietė plaukų meistrė.

Pasak R.Morozovienės, šiuolaikinėje kasdienoje, nuolatineje rutinoje dažnai pamirštamas tikrasis moteriškumas. Pinigai, karjera, konkurencija ir žutbūtinis pergalės siekimas moteriškumą tarsi paslepia giliai po socialiniu statusu, bejausmiškumu ir emociniu nuovargiu.

„Niekada nepamirškime, jog esame moterys, išlaikykime tai!” – dailiosios lyties atstoves ragina salono „Cut Code“ įkūrėja. Veiklios moters kasdieniame bėgime susuktas plaukų kuodelis slepia tai, ką ji laiko savo moteriškumo paslaptimi. „Mano kodas yra tai...”, – sako Rūta, išskleisdama ilgiausią bangą juodų ir žvilgančių plaukų. „Tai – mano įvaizdžio kodas, padedantis išlaikyti moteriškumo balansą ir nepamiršti, kas esu, ką jaučiu ir kaip myliu gyvenimą”, – šypsosi Rūta, atskleidama skirtingus moteriškumo įvaizdžius naujoje fotosesijoje.

Fotomeninkė R.Andre neslepia, kad jau eilę metų mėgina įminti amžinąją paslaptį, kuri yra užkoduota kiekvienoje moteryje. „Sakoma, nori pažinti Dievą, pažink moterį. Tačiau, ar tai yra įmanoma? Juk moteris – tokia paslaptinga ir įvairi“, – svarsto R.Andre, fotografavusi plaukų meistrę R.Morozovienę.

Fotografės gerbėjai jau spėjo pastebėti, kad menininkė savo kūryba nori pabrėžti moteriškumą ir skatinti moteris mylėti save. Tą byloja ir autorės surengtų parodų pavadinimai „Moters atvaizdai“, „Moteris-kūrėja“, „Veikli moteris“ ir kt.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką