Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų stilistas Jurijus Levčenkovas karjeros siekia Azijoje

Jurijus Levčenkovas
Asmeninio albumo nuotr. / Jurijus Levčenkovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Plaukų stilistas Jurijus Levčenkovas šį kartą, jaukaus pokalbio prie puodelio kavos metu, nuoširdžiai pasakojo apie savo pasiekimus užsienyje bei indėlį į Lietuvos grožio industriją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Ilgametės savo karjeros metu jis niekada neapsiribojo ramiu darbu tėvynėje, norėjo išbandyti viską: pasiekė netikėčiausius rekordus, kaip greičiausio kirpimo žemyn galva, ar net po vandeniu bei ant važiuojančio automobilio, dirbo su garsiausiomis žvaigždėmis, įspūdingų projektų užkulsiuose bei buvo nuolat lepinamas varginančios apdovanijų gausos. Sukūręs abejingų nepaliekančiu įvaizdžiu garsėjančią savo komandą bei itin populiarų saloną, Jurijus pasinėrė į kūrybines keliones ir dabar save vadina ieškotoju. Tad ko visgi ieško Jurijus?

„Ieškau ne idealios moters, nes tikrai tokią jau turiu! Ieškau tobulos formulės… Ir šios paieškos jau turi apčiuopiamus rezultatus!“ – palieka intrigą pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr./Jurijus Levčenkovas
Asmeninio albumo nuotr./Jurijus Levčenkovas

Išvažinėjęs Europą ir Rusijos platybes, dabar Jurijus savo ieškojimams jau kurį laiką yra persikėlęs į Aziją, kur buvo šiltai pasitiktas ir itin greitai pripažintas. Ypač didelis pripažinimas buvo kvietimas prisijungti prie gražiausios kinės rinkimų žiuri komandos – Jurijus buvo pirmasis užsienietis, užėmęs tokias pareigas. Beje, stilistas pripažįsta, kad jo nuomonė sutapo su galutiniu komisijos verdiktu ir teigia, kad buvo išrinkta to nusipelniusi mergina.

Jurijus, iš tiesų, yra puikus neabejotinai stilingo ir laikiniems mados vėjams nepaklūstančio žmogaus pavyzdys, tad nors ir retai pasirodo viešumoje,  nepalieka abejingų. Pasirodo, stilistas yra viena ryškiausių asmenybių ne tik Lietuvoje, bet ir didžiosios Azijos padangėje. Be garbingos rolės Miss rinkimuose jis taip pat buvo išrinktas į stilingiausių Azijos stilistų top 10 bei nuolat patenka į stilingiausių renginių lankytojų sąrašus.

„Vienas didžiausių malonumų susipažįstant su kitomis kultūromis yra dalinimasis žiniomis“. Jurijus teigia, kad Azija mums dar yra toli gražu nematyta, nesuvokta ir nepatirta, tad noriai pasakoja apie jį taip sužavėjusios kultūros požiurį į grožį.

Asmeninio albumo nuotr./Jurijus Levčenkovas
Asmeninio albumo nuotr./Jurijus Levčenkovas

„Visas pasaulis važiuoja to grožio pasisemti būtent ten. Azijos dvelksmas dabar yra siekiamybė tiek mados, tiek grožio industrijoje. Tai be galo gilias, imperatorių laikų tradicijas puoselėjanti kultūra – neišsenkantis įkvėpimas.“

Kalbėdamas apie savo profesijos vietą šiuolaikinėje Azijos grožio industrijoje, Jurijus negaili liaupsių rytų pasiekimams. Jis teigia, kad kiekvienas salonas ten yra ne kirpykla, o žvaigždžių kalvė ir savo prabanga prilygsta muziejui. „Pati budizmo kultūra yra orientuota į žmogų, kai gimsti tau sakoma, kad tu esi dievas – gėris, tad viskas gyvenime paremta tuo principu. Salono tikslas irgi yra, kad klientas turėtų ne tik kur akis paganyti, bet ir gerai jaustųsi, tad kiekvienas yra aprūpinamas geriausiu aptarnavimu, kokybe ir dėmesiu“.

Visa sukapta patirtimi Jurijus Levčenkovas noriai dalinasi ir Lietuvoje, o  šiemet planuoja savo profesiuonalumą bei ambicijas suvienyti grandioziniame „Yuri“ organizuojamame renginyje – apdovanojimuose, skirtame draugams, klientams bei unikalaus brendo gerbėjams. Tad pasiteiravus, kas jo nuomone dabar yra madinga, neabejodamas atsakė – „Sprendžiant iš mano klientų nuomonės – tai madingas yra Yuri salonas!“.

Susitikus su įdomiais žmonėmis visada smalsu, kas juos įkvėpia gyvenime bei kūryboje, tad šį kartą – kas be Azijos kultūros įkvėpia Jurijų? – „Kiekvienas žmogus progresuoja tik pakeitęs savo konforto zoną! Mane įkvėpia individualumas plačiaja prasme: individualūs poelgiai, mąstymas... Miestai...“

Plaukų stilistas teigia, kad jį žavi unikalus miestų kvapas ir neabejoja, kad visur jis yra skirtingas – tik Vilnius kvepia natūraliai. Bet svarbiausia – kad kaskart aplankęs naują vietą Jurijus visų pirma stengiasi užuosti galimybes.

Komentarai
Temos Grožis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką