Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 11:03

Plaukų stilistas Valerijus Gigevičius pretenduoja į Guinnesso rekordų knygą

Valerijus Gigevičius kerpa moterį oro balione
Asmeninio albumo nuotr. / Valerijus Gigevičius kerpa Eglę Šliževičiūtę oro balione

Valerijus Gigevičius (33) – ne iš kelmo spirtas plaukų stilistas, garsėjantis pačiais netikėčiausiais kirpimo būdais ir dar mažiau tikėtomis idėjomis.

Improvizuotą saloną plaukų kirpimo virtuozas buvo „atidaręs“ tiek snieguotame Les Deux Alpes ledyne, tiek Tenerifėje stūksančiame Teidės ugnikalnyje. O štai Lietuvoje kirpėjas pasišovė pasiekti Guinnesso rekordą – moterį apkirpo virš 2000 metrų aukštyje, skrisdamas oro balionu, praneša portalas Žmonės.lt.

Praėjusį savaitgalį adrenalino mėgėjas, ekstremalių pojūčių nebijantis plaukų stilistas Valerijus Gigevičius ryžosi dar vienam eksperimentui – modeliui suformavo naują kirpimą į beveik 2100 metrų aukštį pakilusiame oro balione.

„Kaip jaučiuosi? Nors ir bijau aukščio, šiam pasiūlymui negalėjau atsispirti. Kai sulaukiau pasiūlymo plaukus kirpti oro balione, pasitikrinau, ar toks rekordas jau yra užfiksuotas Gineso rekordų knygoje. Paaiškėjo, kad tapau pirmuoju plaukų stilistu, pasiryžusiu tokiam eksperimentui! Jau ruošiame protokolą, netrukus jį pateiksime pasaulio rekordus fiksuojantiems specialistams“, – balionui saugiai pasiekus žemę pasakojo V. Gigevičius.

Šį sumanymą kirpimo meistrui padėjo įgyvendinti Birštono oreivių klubo „Audenis“ komanda – plaukų stilistą, modelį ir filmavimo komandą į daugiau nei 2000 metrų aukštį skraidino patyręs pilotas Marius Naujalis.

Ką tik iš atostogų Tenerifėje grįžęs V.Gigevičius aukščiausioje Ispanijos Karalystės viršūnėje Teidė (isp. Pico de Teide), kurios aukštis siekia 3718 metrų virš jūros lygio, plaukus kirpo merginų grupės „69 Danguje“ dainininkei Ingridai Martinkėnaitei.

Trumpam sugrįžęs į Lietuvą, šukuosenų meistras, salonų „UFF“ ir „UFF Square“ savininkas, nusprendė leistis į kirpimo avantiūrą gimtinėje.

„Skrydis „Vytauto“ oro balionu vyko Birštono miestelio šventės metu, aplink dar kilo daugiau nei 30 balionų. Mūsų balionas buvo vienintelis, pakilęs taip aukštai. Planavome pasiekti 3000 metrų aukštį, tačiau vėliau paaiškėjo, kad dujų gali nebeužtekti nusileidimui. Nepergyvenu, nes jau kuriame planus pasikelti į trigubai didesnį aukštį ir taip pagerinti savo rekordą“, – apie ateities planus užsimena V. Gigevičius.

Ekstremalius pojūčius dievinantis V.Gigevičius pasirinktus modelius jau kirpo snaudžiančio ugnikalnio viršūnėje, praėjusią žiemą plaukų meistras modeliui suformavo šukuoseną Prancūzijos Alpėse, 3500 metrų aukštyje virš jūros lygio, o visai neseniai pasiryžo eksperimentui Atlanto vandenyno pakrantėje Nazarėje, kur susidaro didžiausios pasaulyje bangos, siekiančios net iki 30 metrų aukščio.

Rekordo siekimo akimirkos – specialiame vaizdo reportaže:

VIDEO: Valeijus Gigevičius siekia rekordo

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką