Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų stilistas Valerijus Gigevičius: „Šunų šukuosenų konkurse šukuosenų nebuvo“

Konkurso „Dog-o-weenas“ akimirka
Teodoro Biliūnas nuotr / Konkurso „Dog-o-weenas“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį plaukų stilistas ir kirpėjas Valerijus Gigevičius, kartu su dar trimis komisijos nariais – TV ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūte, su aktore ir humoriste Hana Šumilaite bei su šunų dresūros mokyklos „Reksas“ instruktoriumi Egidijumi Braziu turėjo nuspręsti, kurie į konkursą „Dog-o-weenas“ savo šunis atvedę šeimininkai pasistengė augintiniams sukurti įspūdingiausias šukuosenas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kas nugalėjo pirmą kartą Kaune rengtose varžytuvėse, V.Gigevičiui sunku apsispręsti nebuvo. Anot jo, todėl, kad šukuosenų konkurse... nebuvo. „Dalyviai visai nepasiruošę. Vesti šuniuką į konkursą ir tikėtis, jog jis jį laimės vien dėl taip, o ne kitaip augančio augintinio plauko, tikrai neapdairu“, – sakė plaukų stilistas.

Jo nuomone, dalyviai turėjo pasistengti suformuoti naują augintinio išvaizdą, pasitelkdami jo kailio išskirtinius bruožus. Pavyzdžiui, auksinio retriverio savininkai būtų pasirodę neblogai, jei ne tik šunelio kailį nudažytų rožine spalva, bet ir su specialiomis priemonėmis jį bent pašiauštų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Konkurso Dog-o-weenas akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Konkurso „Dog-o-weenas“ akimirka

V.Gigevičius įsitikinęs – žmogui kurti šukuoseną lengviau. Tuo tarpu šunys juda, sukinėjasi, nenustygsta vietoje. Vos vieną kartą šukuoseną savo augintiniui ryžęsis kurti plaukų stilistas sugaišo keturias valandas.

„Įgudę meistrai darbą atlieka per valandą. Žinoma, įspūdingų šukuosenų jie šuniukams nesukuria. Tiesiog specialiomis priemonėmis patrumpina plaukus pagal veislės reikalavimus“, – sakė plaukų stilistas.

S.Jasevičiūtė, ketverius metus pirmininkaujanti konkurse, kur renkami įspūdingiausi šuniukams skirti kostiumai, sakė, jog nerealių šukuosenų tikėjęsis V.Gigevičius buvo ištiktas šoko. „Būtų gerai, kad dalyviai atskirtų šiuos du konkursus. Jei jie kuria augintiniui kostiumą, dalyvaudami ir šukuosenų rungtyje, per pertrauką turėtų suformuoti naują šuns įvaizdį“, – patarė S.Jasevičūtė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Konkurso Dog-o-weenas akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Skaiva Jasevičiūtė su vienu iš savo taksų Pariu

Ji, pasiskolinusi iš H.Šumilaitės plaukų gumytę, surišo savo taksui Marseliui ausis ir pasakė publikai, jog tai, ką jie mato, jau yra šokia tokia šukuosena. Žurnalistė ir šunų mylėtoja įsitikinusi, kad kitąmet naujoji rungtis, vyksianti jau nebe pirmąjį, o antrąjį kartą, sukvies nebe trylika dalyvių, o daugiau, ir jie bus gerokai stipriau pasiruošę.

H.Šumilaitė, auginanti šešerių metų šunį Bondą, sakė, jog jos augintinis – nesutvertas vaikščioti podiumu. Jis mieliau miega spintoje ir bendrauja kieme su kaimynų šunimis, todėl nei kostiumų, nei šukuosenų konkurse niekada nedalyvaus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Konkurso Dog-o-weenas akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Konkurso „Dog-o-weenas“ akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką