Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 liepos 22d. 18:24

Po 25 santuokos metų Loreta ir Vygaudas Ušackai atnaujino įžadus: „Viskas įmanoma, jei nori ir myli“

Vygaudas Ušackas su žmona Loreta
Giedrės Kisieliūtės-Matulevičienės nuotr. / Vygaudas Ušackas su žmona Loreta
Diplomatas, Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas su žmona Loreta Ušackiene mini gražią sukaktį. Liepos 20-ąją pora atšventė sidabrines vestuves ir po 25-erių santuokos metų nusprendė atnaujinti santuokos įžadus.

„Praėjusiais metais tuo pat metu pažymėjome mano tėvelių deimantines vestuves. Todėl šiemet norėjome ir patys panašios ceremonijos. 25 metai – graži proga. Nusprendėme ją gražiai įprasminti“, – Žmonės.lt sakė V.Ušackas.

Pora vienas kitam amžiną meilę prisiekė Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, čia juos palaimino 1991-aisias Naujoje Akmenėje sutuokęs kunigas.

Monikos Dovidaitės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai
Monikos Dovidaitės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai

„Norėjome ceremonijos. Palangą pasirinkome neatsitiktinai, ten šiuo metu tarnauja mus sutuokęs kunigas. Didelio susibūrimo nedarėme, dalyvavome tik dviese. Su vaikais buvome susitikę prieš savaitę, dukros Paulos mokslų Anglijoje baigimo proga. Šįkart tai buvo tik mūsų dviejų šventė“, – sakė V.Ušackas.

Tačiau bažnyčioje buvo ir kitų žmonių, vietinių palangiškių, miesto svečių, užsukusių į mišias. Jie po ceremonijos Ušackams negailėjo gražių sveikinimo žodžių, džiaugėsi drauge su pora.

Giedrės Kisieliūtės-Matulevičienės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai
Giedrės Kisieliūtės-Matulevičienės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai

„Atnaujinome santuokos įžadus. Mums tai – labai prasminga ir gražu, be to ir proga neeilinė. Anksčiau visuomet minėdavome vestuvių metines, tačiau šios ir mums patiems neeilinės“, – pasakojo diplomatas.

25-erius metus santuokoje pragyvenusi pora tikina, kad jokių stebuklingų laimingų ir harmoningų santykių receptų nėra. Svarbiausia – didelė meilė ir pagarba vienas kitam.

„Švenčiu gyvenimą! Buvimą dviese. Ir laimėje, ir negandoje. Susitikome ir įsimylėjome. Džiaugiamės ir liūdėjome, ginčijomės ir taikėmės, pykomės ir dalinomės. Ir labai reikėjo vienam kito... per tuos 25 metus santuokoje. Nors aš mudviejų sąjungą pradėjau skaičiuoti metais anksčiau. Šiandien sakau: viskas įmanoma! Jei tikrai nori ir labai myli“, – mintimis socialiniame tinkle pasidalijo ir L.Ušackienė, prisiminusi žinomą frazę „All you need is love, love is all you need“.

Giedrės Kisieliūtės-Matulevičienės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai
Giedrės Kisieliūtės-Matulevičienės nuotr./Loreta ir Vygaudas Ušackai

„Stengiamės būti šeima. Daug ką darome kartu, vakarieniaujam, keliaujam kartu, džiaugiamės vienas kitu, džiaugiamės, kad mylime, gerbiame vienas kitą ir esame laimingi kartu“, – sakė V.Ušackas.

Jis prisiminė vestuvių dieną kunigo jiems pasakytą frazę, kad nesvarbu, kas ištiktų, ir gražiausias akimirkas, ir liūdnus momentus reikia išgyventi drauge.

„Mus palaimindamas kunigas pabrėžė, kad ir džiaugsme, ir varge vienas kito nepaleistume. Visuomet stengiamės tą prisiminti. Kai patys stengiamės, tai ir palinkėjimai išsipildo“, – kalbėjo V.Ušackas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką