Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 25d. 12:14

Po 8 metų pertraukos ant parketo grįžo atlikėja Irma Jurgelevičiūtė: „Šokis man lyg meditacija“

Irma Jurgelevičiūtė ir Neringa Šiaudikytė
Loretos Kondratės nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė ir Neringa Šiaudikytė

Naujas sportinių šokių klubo „Sūkurys“ sezonas atidarytas itin iškilmingai – į teminį „50 – ųjų“ stiliaus vakarą pakviesta dešimtys garsių Kauno žmonių, neabejingų judesiui, elegancijai bei profesionalumui ant scenos. Vakaro staigmena tapo dviejų itin gerai žinomų dainininkių paruošti pasirodymai – viena ant parketo sukosi pirmą kartą gyvenime, o antroji – po aštuonerių metų pertraukos.

Prieš pustrečių metų iškilmingai atidarant įspūdingą „Sūkurio“ treniruočių salę tuomet svečiams koncertavusi Neringa Šiaudikytė atviravo – jai su rumba, salsa, cha cha, tango ar kitais publiką įprastai kerinčiais šokiais yra ne itin pakeliui. Atlikėja sakė lankanti privačius gatvės šokių užsiėmimus, o judėti scenoje besimokanti su profesionaliais choreografais.

„Prieš tai šokusi turbūt buvau tik darželyje... Polkutę“, – juokėsi N.Šiaudikytė.

Ji labai anksti pasirinko dainininkės kelią ir suprato, jog pramoginių šokių būrelis bus per didelis iššūkis tiek jai, tiek tėvams.

Šįkart iššūkiui pasiryžusi atlikėja pasirodymui pasirinko salsą, o jos „gidu“ po šokių pasaulį tapo Domas Sūdžius.

„Pradžioje tikrai buvo sunku. Nepasitiki savimi, jautiese lyg ne savo rogėse. Bet... Kai supranti, kad tai tėra tik viena iš smagių avantiūrų, kuriai ryžaisi, atsipalaiduoji ir pradedi šokti!“, – pasakojo pašnekovė.

Loretos Kondratės nuotr./Šokių klubo „Sūkurys“ sezono atidarymas
Loretos Kondratės nuotr./Šokių klubo „Sūkurys“ sezono atidarymas

Ji su šypsena tvirtino visada mėgindavusi suprasti, kokiu būdu šokėjai atsimena šokio žingsnelių eiliškumą.

„Kas, kada ir po ko? Šitie klausimai pirmose treniruotėse tikrai aktualūs! Tačiau tiek šokių partneris, tiek treneriai patvirtino, jog nesu visai beviltiška“, – sakė N.Šiaudikytė.

Loretos Kondratės nuotr./Šokių klubo „Sūkurys“ sezono atidarymas
Loretos Kondratės nuotr./Šokių klubo „Sūkurys“ sezono atidarymas

Aštuonerius metus šokių salės durų nė karto neatvėrusi Irma Jurgelevičiūtė šįkart tą padarė norėdama atsisveikinti su praeitimi, kažkada padarytomis klaidomis bei visą tai nuolat primindavusiomis mintimis.

„Šokis man yra tarsi meditacija“, – paaiškino pašnekovė, pridurdama, jog dramatiškam ir energingam pasirodymui su Tomu Pauliumi ruošėsi į treniruotes kartais ateidama ir du kartus per dieną.

VIDEO: Šokių Klubo Sūkurys 2018/2019 sezono atidarymo šventė

Pasigrožėti vakaro programa atėjo ir prieš daugiau nei pusšimtį amžiaus įkurto sportinių šokių klubo „Sūkurys“ vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos. Jie pasakojo per daugybę ant parketo praleistų metų taip ir nenusprendę, kuris šokis jiems labiausiai patinka.

„Nors daugiausiai kartų esame šokę valsą ir tango. Kiek? Manau, jau reikėtų kalbėti apie tūkstantį ar net daugiau“, – su šypsena sakė Č.Norvaiša.

Loretos Kondratės nuotr./Inga Budrienė
Loretos Kondratės nuotr./Inga Budrienė
Loretos Kondratės nuotr./Gintarė ir Tomas Slaugalviai
Loretos Kondratės nuotr./Gintarė ir Tomas Slaugalviai

Šventinį vakarą publikai teigiamas emocijas dovanojo dainininkai Mari Ver, Rolandas Petrikis, grupė „16 Hz“, Irma Jurgelevičiūtė, mimų teatras, šokėjai Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko, Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė, Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė, Tautvydas Baranauskas ir Patricija Naujanytė, Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė, Sungbin Lee ir Eunji Park (Pietų Korėja).

Bendram svečių šokiui vadovavo Skaistė Ališauskaitė, gardžiu teminiu tortu vaišino „Bijola“, o aplinkos papuošimu rūpinosi Inga Budrienė.

Tituluoti sportinių šokių šokėjai Lina Chatkevičiūtė, Donatas Vėželis ir Sandra Kniazevičiūtė prieš pustrečių metų viešai pranešę, jog nuo šiol tiek patys ant parketo suksis, tiek savo auklėtinius treniruos ištaigingoje naujoje legendinio klubo „Sūkurys“ šokių erdvėje, šįkart sakė norėję visus nukenti į tuos laikus, kai šokiams buvo skiriamas itin didelis dėmesys.

„Norėjome neįprasto vakaro. Kupino šypsenų, šokių ir muzikos. Taip pat priminti, kad šokti gali visi. Ir tie, kurie niekada to nedarė, bet vis pagalvodavo kaip apie nepasiekiamą tikslą. Priėmimai į vaikų ir suaugusiųjų grupes dar kurį laiką vyks, o užsisakyti privačias pamokas galima bet kada“, – sakė S.Kniazevičiūtė.

Vakaro akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką