Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 14d. 13:19

Gimtadienį atšventęs atlikėjas P.Daunys nebeslepia jausmų verslininkei R.Barauskaitei: „Myliu tave“

Petras Daunys ir Rasa Barauskaitė
Dariaus Kučio nuotr. / Petras Daunys ir Rasa Barauskaitė

Atlikėjas Petras Daunys liepos 13-ąją atšvęsto 29-ojo gimtadienio tikrai nepamirš. Ir ne tik dėl to, kad šventėje dalyvavo gausus būrys jo bičiulių, bet dar ir dėl to, kad šalia buvo su juo jau kurį laiką poruojama verslininkė, renginių organizatorė Rasa Barauskaitė. Dėkodamas Rasai už surengtą vakarėlį Petras nusprendė nebeslėpti jausmų ir pagaliau viešai prisipažino, kad ją myli.

P.Daunys savo gimtadienį liepos 13-ąją atšventė turkiškos virtuvės restorane „Meze“. Šventės įspūdžiais ir gražiausiais kadrais atlikėjas pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Woooooow! Va čia tai BIRTHDAY SURPRISE PARTY!“ – pro kraštus besiveržiančių emocijų neslėpė P.Daunys.

Jo įraše netrūko ir apmąstymų. Tad tikriausiai ne be reikalo sakoma, kad gimtadienis – itin tinkama proga apsvarstyti gyvenimo vertybes.

„Turbūt svarbiausias dalykas, kurį pradedu suprasti metams bėgant, o ypatingai supratau vakar, kad ne daiktai, pinigai, šlovė, statusas, kiekis, blizgučiai ar aprėdai yra vertybė, o žmonės, kurie supa mane aplinkui ir svarbiausia, skiria savo laiką, dėmesį, šilumą, nuoširdumą ir meilę.

Myliu Jus labai ir esu dėkingas už tai, kad buvote, esate ir tikiu, kad dar ilgai būsite kartu! Ačiū ačiū ačiū!“ – jį su gimimo diena pasveikinusiems bičiuliams dėkojo P.Daunys.

Tačiau didžiausią dėkingumą Petras išreiškė renginių organizatorei Rasa Barauskaitei, kuri jam ir suorganizavo šią gimtadienio šventę.

„O ypatingai didelis ačiū žmogui, be kurio tai iš viso greičiausiai nebūtų įvykę – Rasai Barauskaitei. Tu – neeilinės širdies, gėrio ir aukščiausio profesinio kalibro žmogus. Myliu Tave!“ – prisipažino P.Daunys.

Daugiau šventės akimirkų – galerijoje:

15min primena, kad apie Petro ir Rasos romaną buvo kalbama dar nuo praėjusių metų. Tiesa, kalbas apie tai, kad yra pora, jiedu anksčiau neigė. Kartą sutiktas viename vakarėlyje drauge su juo atėjusią verslininkę atlikėjas 15min pristatė kaip savo vadybininkę.

„Mus sieja tik bendri darbai. Rasa šiuo metu yra mano vadybininkė, mes bendradarbiaujame ir tiek, – tąkart tikino P.Daunys. – Rasa turi šeimą, vyrą, tai mums nelabai pavyktų būti pora.“

Tiesa, nors tada Rasa dar buvo ištekėjusi, dabar viskas jau kitaip – šiemet teismas nutraukė jos ir vyro Raimondo Arlausko santuoką. Po skyrybų su sutuoktiniu R.Arlauskienė grįžo prie mergautinės Barauskaitės pavardės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Verslininkės Rasos Arlauskienės ir atlikėjo Petro Daunio draugystė – romanas ar darbo santykiai?

TAIP PAT SKAITYKITE: Renginių organizatorė Rasa Arlauskienė skiriasi su vyru Raimondu Arlausku

TAIP PAT SKAITYKITE: Verslininkė Rasa Barauskaitė išsiskyrė su vyru ir džiaugiasi nosies operacija: „Ir kam tiek delsiau?“

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką