Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 29d. 14:24

Daugiau nei po 50 metų eteryje Teta Beta atsisveikina su klausytojais: „Viskam yra pradžia ir pabaiga“

Teta Beta
LRT nuotr. / Teta Beta

Po daugiau nei 50 metų darbo eteryje Bernadeta Lukošiūtė, daugeliui pažįstama kaip Teta Beta, atsisveikina su klausytojais ir kviečia paskutinės laidos „Tetos Betos viktorina“ klausytis šį sekmadienį.

„Viskam yra pradžia ir pabaiga. Tai buvo labai intensyvus, tačiau ir labai mylimas darbas. Esu smalsus, skaitantis žmogus, tad visą savaitę ruošdavausi ieškodama įdomios informacijos viktorinai, kad sekmadienio ryto valanda būtų gyva ir įdomi. Esu be galo dėkinga klausytojams už jų meilę, už tai, kad klausė, kad skambino ir rašė“, – atsisveikindama sako B.Lukošiūtė, daugiau nei du dešimtmečius kūrusi ir tiesioginiame LRT RADIJO eteryje vedusi laidą šeimai „Tetos Betos viktorina“.

V. Radžiūno nuotr./Teta Beta
V. Radžiūno nuotr./Teta Beta

„Su Tetos Betos vedamomis televizijos ir radijo laidomis Lietuvoje užaugo kelios kartos. Tetą Betą žino ir atsimena net ir tie, kurie seniai nebeskaitome pasakų ir nežiūrime animacinių filmukų. Atsisveikinti visada šiek tiek liūdna, o atsisveikindami su Teta Beta atsisveikiname su ištisa epocha.

Iš tiesų, Tetos Betos vedamos laidos buvo tapusios tikru reiškiniu, prie TV ekranų, o vėliau ir prie radijo imtuvų sutraukusiu būrius vaikų. Dėkojame Bernadetai už visus tuos metus, kuriuos ji buvo su mumis, už dėmesį ir šilumą, kuriuos ji dalijo ugdydama mūsų mažuosius“, – sako LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

J. Semeto nuotr./Teta Beta
J. Semeto nuotr./Teta Beta

Radijo diktore dirbusi Bernadeta Lukošiūtė vaikams skirtas laidas per Lietuvos televiziją pradėjo vesti 1975 m., kai buvo pradėta transliuoti laida „Labanakt, vaikučiai“. Vėliau Teta Beta vedė TV laidą „Labanaktukas“.

Paskutinė „Tetos Betos viktorinos“ laida šį sekmadienį, gegužės 31 d., nuo 10.05 val. per LRT RADIJĄ.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką