Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po dramatiškos kovos iš „X Faktoriaus“ iškrito Samo auklėtiniai „Žemaitukai“

„Žemaitukai“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Žemaitukai“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio vakarą septintojoje muzikinės TV3 laidos „X Faktorius“ finalinėje kovoje varžėsi šeši dalyviai, kurie turėjo atlikti po dvi dainas. Įspūdingais pasirodymais jie bandė užkariauti ne tik komisijos, bet ir televizijos žiūrovų širdis. Finalines kovas pradėjo iš viso dvylika dalyvių, tačiau kiekvieną sekmadienį vienam iš jų durys į didįjį finalą užtrenkiamos. Deja, septintoji finalinė kova lemtinga buvo „Žemaitukams“. Jiems šis vakaras tapo paskutiniuoju „X Faktoriuje“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sekmadienio vakarą į muzikinę kovą stojo Rūtos Ščiogolevaitės ugdomi Audrius Petrauskas ir Žygimantas Gečas, Sauliaus Urbonavičiaus-Samo ruošiama  muzikinė grupė „Žemaitukai“, Sauliaus Prūsaičio mokoma Ieva Ščerbinskaitė bei Marijaus Mikutavičiaus auklėtinės Anžela Adamovič ir Skaistė Karnuševičiūtė.

Septintoji finalinė „X Faktoriaus“ laida prasidėjo visų šešių dalyvių bendrai atlikta patriotine daina „Palaimink, Dieve, mus“ – tokiu būdu pagerbta Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Pirmoji scenoje pasirodė Skaistė Karnuševičiūtė – mergina atliko lyrišką kūrinį ir pasirinko santūrų įvaizdį. „Neturiu jokių priekaištų, tik pabaigoje trūko kažkokio užbaigimo, kulminacijos“, – sakė Samas. „Kai žmogui nebereikalingas gelbėjimosi ratas – visokie šou, vadinasi, scenoje stovi tikras artistas. Todėl labai tave giriu, man labai patiko“, – komplimentų Skaistei negailėjo griežtoji Rūta.

Skaistė Karnuševičiūtė
Skaistė Karnuševičiūtė

Jos mokiniui Audriui Petrauskui teko pasirodyti antram – vaikinas atliko kūrinį „Forever young“ ir gavo daug kritikos dėl perdėt santūrumo ir emocijų nerodymo. „Kaip tu gali taip jausmingai dainuoti stovėdamas scenoje kaip įkaltas baslys? Nesuprantu to“, – stebėjosi Marijonas po Audriaus pasirodymo. „Tavo veide nėra jokios išraiškos apie tai, ką tu dainuoji, todėl atrodo kaip fonograma. Akys, veidas – visa tai išduoda, kiek tu jauti atliekamą kūrinį“, – jam antrino ir Samas.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Jo ginti stojo mokytoja R.Ščiogolevaitė pasakiusi, kad „ne visi turi būti Martynai Kavaliauskai“. Jos įsitikinimu, jeigu apie dalyvį kalba, kad ir ne iš gerosios pusės, reiškia, kad jis yra pastebimas.

Tretieji scenoje pasirodė Samo vadovaujami „Žemaitukai“, pasipuošę kariškių uniformomis. Vis dėlto tvirtas įvaizdis nepadėjo apgauti komisijos – ji negailėjo vaikinams kritikos dėl silpnų balsų.

„Atvirai kalbant, tai buvo vienas nemuzikaliausių mano kada nors girdėtų pasirodymas. Visos natos jums byrėjo kaip bulvės iš burnos. Negirdėjau nė vienos frazės, tai be abejonės yra vienas prasčiausių jūsų pasirodymų“ , – negailestingai vaikinus kritikavo Rūta. Jai antrino ir Marijonas, pritaręs, kad pasirodymas buvo per paprastas ir be ypatingų pastangų.

„Žemaitukai“
„Žemaitukai“

Samas savo supeiktus mokinius puolė ginti sakydamas, kad viskas buvo gerai ir drąsino savo auklėtinius. Pagautas emocijų jis netgi leptelėjo, kad Rūta, neva, kažkokia „paaštrėjusi“ ir kad jai turbūt trūksta vyro dėmesio.

Paskutinė S.Prūsaičio komandoje likusi mokinė Ieva Ščerbinskaitė pasirodymui pasirinko ne tik lyrišką kūrinį, bet ir itin romantišką bei žavų įvaizdį. Merginos pasirodymas patiko visiems komisijos nariams, apie įvaizdį ir balsą atsiliepusiems vien gerais žodžiais.

Ieva Ščerbinskaitė
Ieva Ščerbinskaitė

„Tu tokia fantastiška, kad aš net kartais nesugalvoju žodžių, kuriais apibūdinti tavo pasirodymą“, – merginą gyrė Rūta. „Buvo labai gerai, o apie gerus dalykus daugžodžiauti nereikia“, – prie komplimentų prisidėjo ir Marijonas.

Žygimantas Gečas kartu su dviem šokėjais atliko puikiai žinomą „Imagine Dragons“ kūrinį „Radioactive“. „Tu nesi šokėjas ir nesi super galingas dainininkas – o abu šie segmentai buvo sudėti į tavo pasirodymą. Gal ir gera ambicija, bet kol kas dar tikrai ne iki galo“, – pastabas atlikėjui išsakė Marijonas. Jam pritarė ir Samas, o štai S.Prūsaitis su Rūta vaikiną pagyrė už pastangas.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Šou favorite laikoma Anžela Adamovič savo pirmąjį kūrinį atliko paskutinė. Vos įžengusi į sceną Anžela pakerėjo ne tik drąsiu įvaizdžiu, bet ir stipriu dainavimu. Merginai scenoje talkino baltomis vėliavomis mojuojantys žmonės, sukūrę dainai dar didesnį efektą.

Anžela Adamovič
Anžela Adamovič

„Gražiai šiandien atrodai, tik man štai kas man kliūva – pradžioje pasirodymo tu atrodai kažkokia persijaudinusi, o kūriniui įsivažiavus jau sugebi atsiskleisti“, – pastabą po pasirodymo merginai išsakė S.Prūsaitis.

„Tavęs klausantis kartais susidaro įspūdis, kad tau sunku valdyti balsą, bet tai yra nėra nepataisoma, todėl linkiu patobulinti savo balsą, linkiu sėkmės“, – savo poziciją išsakė Rūta.

Antruosius pasirodymus pradėjo Skaistė, atlikusi vieną patriotiškiausių dainų „Laisvė“. „Mes su Prūsaičiu po tavo pasirodymo kartu atsidusom. Daina kažkaip neslydo, nesiklausė. Kūrinys yra žinomas iki kaulų čiulpų, todėl turėjo būti kitaip klausomas“, – sakė Samas. „Daina turi savo šleifą, simbolinę reikšmę, todėl be jokios abejonės – ją sunku perdainuoti“, – savo nuomonę išsakė Marijonas.

Skaistė Karnuševičiūtė
Skaistė Karnuševičiūtė

Audrius scenoje pasirodė su tautiniu kostiumu pasipuošusia ilgakase lietuvaite, o jo patriotinės dainos įspūdį sustiprino fone rodomos Lietuvos trispalvės. „Buvo žiauriai smagu žiūrėti, viena smagiausių lietuviškų dainų versijų, kurią buvo malonu stebėti. Tik buvai truputį per šaltas su mergina“, – pusiau rimtai, pusiau juokais kalbėjo Samas. „Tu išvedei kažkokį naują roką – nuskambėjo pūkinis rokas“, – irgi su šypsena sakė S.Prūsaitis.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Antrajam savo pasirodymui „Žemaitukai“ taip pat pasirinko uniformas – vaikinai scenoje pavirto lakūnais. Toks įvaizdis buvo pasirinktas derinant jį prie dainos „Reikėjo berniukams“. Įpusėjus kūriniui į sceną išbėgusios merginos laidė popierinius lėktuvėlius.

„Į jus pažiūrėjęs pagalvojau, kad atgijo dešimties litų banknotas. Tikrai geresnis pasirodymas už pirmąjį“, – kvatodamas sakė S.Prūsaitis. Kiti komisijos nariai taip pat gyrė „Žemaitukus“ už nuotaikingą pasirodymą.

„Žemaitukai“
„Žemaitukai“

Patriotinę dainą apie karį atlikusi Ieva scenoje pasirodė pasipuošusi romantiška suknele ir vėl pademonstravo stiprias savo balso galimybes. „Tai turbūt pats gražiausias „X Faktorius“, nes galiu pasiklausyti Ievos. Mėgaujuosi aukščiausios kokybės atlikimu“, – komplimentų merginai negailėjo Rūta. Kiti komisijos nariai Ievai taip pat negailėjo komplimentų ir nepasakė nė vieno kritikos žodžio.

Ieva Ščiarbinskaitė
Ieva Ščiarbinskaitė

Žygimantas atliko vieną populiariausių patriotinių dainų – Gyčio Paškevičiaus kūrinį „Mano kraštas“. „Tu darai stebuklus – taip gražiai, tvarkingai, švariai ir nuoširdžiai sudainavai šią dainą, kad galėtum drąsiai atsistoti šalia Paškevičiaus ir ją sudainuoti dar kartą“, – susižavėjimo kūrinio atlikimu neslėpė Samas. Vaikiną gyrė ir kiti komisijos nariai, pasidžiaugę, kad nesigirdėjo vokalo nesklandumų, o pasirodymo emocijos juos įtikino.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Paskutinė scenoje pasirodė Anžela, jautriai ir stipriai atlikusi patriotinę dainą ir pasipuošusi unikalia suknele, padailinta kariškių uniformos medžiaga. „Buvo labai gerai – iš švelnumas, ir aistra, ir drama“, – sakė Rūta. „Man buvo svarbu, kad būtų išreikšta emocija, o tu dainuodama puikiai atsiskleidei“, – savo mokinę gyrė Marijonas.

Anželika Adamovič
Anželika Adamovič

Mažiausiai žiūrovų balsų surinkusi  Marijono mokinė Skaistė ir Samo „Žemaitukai“ privalėjo atlikti dar po vieną kūrinį, po kurio komisija apsisprendė, už ką skirti savo balsus ir kurį atlikėją palikti projekte. Už Skaistę savo balsą atidavė Marijonas, Rūta ir Saulius, o „Žemaitukams“ savo balsą skyrė tik jų mokytojas Samas.

Septintoji „X Faktoriaus“ išlikimo kova
Septintoji „X Faktoriaus“ išlikimo kova

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką