Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 4d. 17:08

E.Dragūno iškoneveiktas A.Misiūnas kviečia jį į kovą: „Jei jis tikras vyras, galime susitikti ringe“

Egidijus Dragūnas, Arnoldas Misiūnas
15min nuotr. / Egidijus Dragūnas, Arnoldas Misiūnas

Nuaidėjus skandalingajam vaizdo įrašui, kuriame žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas necenzūriniais žodžiais išplūdo boksininką Arnoldą Misiūną, tiek Lietuvos bušido federacija (LBF) pasmerkė dainininko elgesį, tiek pats boksininkas nepagailėjo kritikos SEL'ui. Tiesa, dainininkas ties tuo nesustojo – socialiniuose tinkluose jis atskleidė ir kontroversiškas A.Misiūno praeities detales, kurių boksininkas taip nežada palikti. Vyras tiesiai šviesiai E.Dragūną kviečia susitikti kovoje.

15min jau rašė, kad, šiems žinomiems vyrams susikibus rūbinėje, kovos arena persikėlė į socialinius tinklus. Reaguodamas į boksininko išsakytus žodžius, Egidijus Dragūnas savo instagramo paskyroje atsikirto tiek kovotojui, tiek jį persekiojusiems komentatoriams. Jis paviešino duomenis apie A.Misiūno teistumą. Taip paaiškėjo, kad anksčiau boksininkas buvo suimtas, nes apvogė senyvo amžiaus moterį.

15min tuo metu susisiekus su Egidijumi Dragūnu, šis tvirtino, jog asmeniškai A.Misiūno nepažįsta. „Kam prisimetinėt, kad jis gina kažkokias moteris, Dieve mano. Tai tiesiog pigi reklama ir viskas“, – apie pasklidusią informaciją, kad A.Misiūnas gynė boksininkę moterį, kalbėjo atlikėjas. „Nereikia dėtis tuo, kuo nesi, tik tiek. Visi daro klaidų“, – 15min tada sakė jis.

Kiek kitaip mano pats kovotojas A.Misiūnas – jis sportas.lt žurnalistams teigė, kad antrą kartą šitaip įžeistas jis tikrai nesivaldys.

„Esu pagalvojęs, kas būtų, jei būtų, bet suprantu, kad antrą kartą tikrai nesusivaldyčiau, – sakė A.Misiūnas. – Pareiškimą parašys? Gerai. Vienas važiuos į ligoninę, kitas į kalėjimą.“

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./FightBOX KOK'60 Hero's series
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./FightBOX KOK'60 Hero's series

Kovotojas sportas.lt pridūrė, kad tai esą yra apgailėtina. „Jeigu jis yra tikras, save gerbiantis vyras su „nakolkėm“, autoritetas, tai mes galime susitikti ringe!“ – iššūkį perdavė jis.

15min primena, kad, kaip sportas.lt žurnalistus informavo A.Misiūnas, už jį pinigų Egidijus Dragūnas žymiąją jų konflikto dieną nestatė. Tiesa, apie galimas konflikto priežastis jis prasitarė.

„Prieš pusantrų metų jis buvo negražiai pasisakęs apie Simoną Burbaitę, kuri internete patalpino nuotrauką iš kovos menų treniruotės. „Kai p***iau vieną, užmigtum amžiams“ – tada rašė jis“, – tikino kovotojas. Vėliau A.Misiūnas esą ir vėl išsakė nuomonę apie tokius komentarus.

„Pasakiau, kad Egis vienintelį dalyką, kurį gali p***i, tai tik „daroškę“... Aš netoleruoju nei smurto, nei tokių pasisakymų prieš moteris“, – sportas.lt teigė A.Misiūnas.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./FightBOX KOK'60 Hero's series
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./FightBOX KOK'60 Hero's series

Kaip ten pat užsiminė boksininkas, tuo metu atlikėjas jį užblokavo visuose socialiniuose tinkluose. Atrodė, kad visa istorija baigėsi. „Klydau. Po KOK turnyro atidarymo kovų, kai prasidėjo kovotojų iškilmingas paradas, jis prie manęs priėjo ir pradėjo šaukti ant manęs“, – žurnalistams kalbėjo jis.

Taip pat vyras pridūrė, jog daugumos išsakytų žodžių esą negirdėjo. „Mušti Sel’ą? Juk tai būtų tas pats, kas mušti vaiką. Būkime biedni, bet teisingi“, – komentavo situaciją jis.

Egidijaus Dragūno teismo posėdžio akimirkos – galerijoje:

Komentarai: 48

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką