Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 21d. 10:00

Po „G&G Sindikato“ pasirodymo Kaune graibstomi paskutiniai bilietai į koncertą Vilniuje

„G&G Sindikato“ koncerto akimirka
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr. / „G&G Sindikato“ koncerto akimirka

Koncertu Kaune „G&G Sindikatas“ pradėjo koncertinį turą „Uždegti šviesą“. Kovo 16-ąją pirmą kartą arenoje laikinojoje sostinėje vykęs hiphopo kumščio koncertas įtraukė nuo pirmųjų sekundžių ir nepaliko abejingų. Visą savaitgalį socialiniuose tinkluose mirgėjo gerbėjų susižavėjimo kupinos žinutės, kurios stipriai išjudino pirmąjį koncertą praleidusius grupės gerbėjus.

Organizatoriai skaičiuoja, kad po koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje bilietą į šį šeštadienį, kovo 24 d., Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį „G&G Sindikato“ koncertą šluojami neįtikėtinu greičiu – per dieną parduodama du – tris kartus daugiau bilietų nei, pavyzdžiui, jų buvo parduodama praėjusios savaitės dienomis. Šiuo metu yra likę kiek mažiau nei tūkstantis stovimų ir apie 100 sėdimų vietų bilietų.

„Turime savaitę laiko jėgoms sukaupti, nes Vilniuje turėsime dar labiau „išsprogdinti“ areną, – uždegę šviesą Kaune kalbėjo „G&G Sindikato“ vyrai. – Mes negrojame tokių pat koncertų, todėl Vilniuje bus kitaip. Bus papildomų dainų. Bus papildomų žmonių. Bus šiek tiek kitaip, bet bus labai gerai. Atiduosime visą dūšią“.

Nors „Siemens“ arenoje vyrai savo klausytojams žada dar daugiau staigmenų, jų netrūko ir Kauno publikai. „Uždegti šviesą“ koncertiniame ture hiphopo smogikai turi didžiulę sceną, primenančią viena ryškiausių šalies valstybingumo simbolių – Gediminaičių stulpus, tačiau jos jiems nepakanka. Koncerto metu „G&G Sindikatas“ keletą kartų netikėtai apleido savo pozicijas pagrindinėje scenoje ir pasirodė mažesnėje, įrengtoje arenos viduryje, taip sukeldami audringas gerbėjų ovacijas. Gerbėjai galėjo ne tik iš arčiau pasižiūrėti į savo dievukus – kai kuriems jų pasisekė net sumušti „penkis“.

Vaizdo įrašą iš koncerto užkulisių rasite čia:

VIDEO: G&G Sindikatas apie koncertą Žalgirio arenoje

Savo humoro jausmą „G&G Sindikatas“ demonstravo ir prieš hitą „Tu ne karalius“. Prie fortepijono pakvietę grupės klavišininką Mindaugą Balčiūną, jo paprašė pagroti melodiją. Itin lyrišką melodiją užgrojęs Mindaugas netruko sulaukti prašymo: „Ne ne, pagrok, kad mažiau natų būtų“. Fortepijono melodija tapo hito „Tu ne karalius“ preliudija.

Už susižavėjimo šūksnius ir gausius aplodismentus publika buvo apdovanota didžiuliais kamuoliais, į salę skriejo grupės marškinėliai, koncerte netrūko ir ugnies. Atskirų gerbėjų pagyrų sulaukė vaizdo projekcijos, kurios, kaip dar prieš koncertą skelbė grupė, savo plotu buvo dvigubai didesnės nei pernai. Jose matomas vaizdas padėjo geriau atskleisti „G&G Sindikato“ atliekamų kūrinių nuotaiką ir esmę. Muzikinę programą grupė taip pat parinko gana mišrią – nuo senųjų hitų, kurių dalis įgavo naują skambesį, iki kūrinių iš naujausio jų albumo „99“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką