Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 26d. 17:09

Po ilgų nesimatymo mėnesių Gerda Žemaitė aplankė mamą: prieš susitikimą pasidarė COVID-19 testą

Gerdos Žemaitės šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Gerdos Žemaitės šeima

Savaitgalį žinoma laidų vedėja Gerda Žemaitė tarsi atšventė antras Kalėdas – po ilgo laiko ji ir vėl susitiko su mylima mama. Nuo lapkričio negalėjusios pasimatyti, o pokalbius organizavusios tik per kompiuterio ekraną, moterys vis laukdavo naujų valdžios sprendimų. Ir sulaukė, nes buvo duotas leidimas lankyti vienišus artimuosius, tad Gerda iškart susiruošė pas mamą, o prieš tai atliko ir koronaviruso testą.

15min susisiekė su Gerda Žemaite, kuri patikino, kad sprendimas vykti pas mamą buvo šiek tiek keliantis nerimą, nes koronavirusas vis dar yra tarp mūsų. Tačiau paskatinta begalinės meilės, vienišumo moteris neištvėrė – juk net didžiąsias metų šventes joms teko praleisti atskirai.

„Nesimatė čia jokios pabaigos, o ji gyvena viena, mano tėtis miręs. Ir tos visos šventės buvo labai sunkios, nes ir sesuo nelankė mamos, ir aš pati. Man tai buvo paskutinis lašas. Nebegalėjau kentėti. Per šventes visą laiką bendravome internetu – kai nieko kito nebelieka, naudojiesi tomis ryšio priemonėmis.

Tad kai tik Vyriausybė leido aplankyti vienišus tėvus, aš dėl saugumo pasidariau testą. Sulaukiau, kad jis yra neigiamas, neturėjau jokių kontaktų, todėl iškart važiavau pas ją. Visą savaitgalį pabuvom kartu“, – pasakodama džiaugiasi Gerda.

Asmeninio albumo nuotr./Gerda Žemaitė su sūnumi
Asmeninio albumo nuotr./Gerda Žemaitė su sūnumi

Spendimą laidų vedėja priėmė pati, niekas patarimų jai nedavė. Su mama Gerda palaiko labai tvirtą ryšį – net nebūna dienos, kad viena kitai nepaskambintų. Todėl kelionė pas ją buvo logiškai suplanuota, o testas atliktas rūpinantis mamos sveikata.

„Saugausi pati ir tų kontaktų labai minimaliai turiu, nes šiuo metu dirbu palyginus mažai, bet vis tiek jų yra. Todėl ir pasidariau testą, nes baisu, kad neužkrėsčiau. Tai yra tokia liga, kad nieko negali žinoti“, – įstikinusi ji.

Gerdai atrodė, kad nuo paskutinio jos ir mamos susitikimo praėjo visa amžinybė, tad pamačiusios vieną kitą moterys ne tik apsikabino, bet ir apsiašarojo. O pokalbiai tęsėsi net iki išnaktų.

Asmeninio albumo nuotr./Gerda Žemaitė su mama
Asmeninio albumo nuotr./Gerda Žemaitė su mama

„Nuėjome miegoti 3 valandą nakties, nes visą laiką šnekėjomės. Tiesiog buvome išėjusios pasivaikščioti kartu su mano vaiku.

Tada likau nakvoti pas ją, o sekmadienį vakare grįžau. Vaikus irgi vežiausi, nes jie taip pat neturi jokių kontaktų, mokosi nuotoliniu būdu. Todėl susitikimas buvo saugus“, – prisimena ji.

Po susitikimo G.Žemaitė jokių ligos simptomų nejaučia. Tačiau, kai yra tiek daug nesukontroliuojamų ligos atvejų, net neabejoja, kad pasidaryti testą yra būtina – jei ne dėl savęs, tai bent dėl kitų saugumo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką