Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 24d. 11:39

Po lietuvės vedybų su egiptiečiu – atimta dvejų metukų dukrytė, vyro smūgiai ir moterų haremas

Lietuvės vedybos su egiptiečiu nebuvo sėkmingos.
LNK nuotr. / Lietuvės vedybos su egiptiečiu nebuvo sėkmingos.

Egiptiečio vyro smūgiai, moterų haremas ir atimta vos dvejų metukų sulaukusi dukra – taip baigėsi lietuvės Rasos vedybų su Egipto advokatu Tameriu istorija.

„Džiaugiuosi, kad išvis gyvenu“, – sako 32-ejų metų Rasa Molokhia, su kuria žurnalistė Giedrė Talmantienė susitiko Londone, kukliame kartu su keliais kitais lietuviais nuomojamame bute. 

„Į  Londoną atvykau ne pasigrožėti jo įžymybėmis, tiesiog čia vyliausi sulaukti vienos tarptautinės organizacijos atstovų pagalbos, kurių specializacija – vaikų grobimo bylos. Deja, sužinojau, kad ir jie negalės man padėti išvysti savo jau dvejus metus nematytos dukters“, – guodėsi moteris. Dabar ketverių metų dukrelė Eva, kurios vardą egiptietis tėvas pakeitė į Majos, pasak Rasos, kalba tik arabiškai, o išvydusi kompiuterio ekrane mamą tėvo paklausė, kas ši teta.

Prieš dvejus metus grįžusi iš Egipto, kuriame tikėjosi atrasianti šeimyninę laimę, Rasa sako, kad dabar Londone ji vėl bando kabintis į gyvenimą.

„Nebeturiu nieko – nei buvusio teisininkės darbo Lietuvoje, nei namų, pardaviau net savo butą Kaune, tikėdamasi, kad už tuos pinigus išpirksiu dukrą, kaip man žadėjo mano buvęs egiptietis vyras, tačiau jis pasiėmė pinigus, o mane išvijo pro duris. Padariau tai iš nevilties, tikėjausi, kad jis manęs neapgaus, tačiau Tameris tvirtino, jog jų negavo, nors aš net pažymą iš banko turiu, kad beveik 140 000 litų buvo pervesti į jo sąskaitą.“

Rasa sako, kad jos vyras vienu metu galėjo būti vedęs net ne vieną europietę ir viliojęs iš jų pinigus. Net gyvendama Londone ji bijo dėl savo saugumo ir sako, kad viena tų moterų, su kuria Tameris artimai bendravo, dingo be žinios. Rasa netuščiažodžiauja – ji patyrė ir savo buvusio vyro smūgius ir teigia, kad jis nežino, kas yra gailestis.

„Nors vyro pavardė primena man tik skausmą, tačiau jos nekeisiu, – sako Rasa Molokhia. – Nežinau, kas dabar augina mano mergaitę, kuria iki dviejų metukų rūpinausi aš viena, bet galbūt užaugusi mano dukra norės mane susirasti. Kitaip turiu mažai vilties ją kada nors išvysti“, – pasakoja Rasa.

Sukrečianti lietuvės drama – šį vakarą 19.10 val. „Nuo… iki...” laidoje per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką