Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 26d. 22:29

Po Lūpų kauke slėpėsi O.Pikul: „Mano vėlyvi grįžinėjimai sukėlė šeimai dvejonių“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Svetlanos Bolnienės nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Sekmadienio vakarą projekte „Kaukės“ buvo atskleista trečio šio sezono dalyvio tapatybė. Paaiškėjo, kad po Lūpų kauke slėpėsi Oksana Pikul-Jasaitienė, praeito sezono dalyvio Simo Jasaičio (Banano) žmona.

„Nuslėpti, kad dalyvauju projekte, nuo šeimos nebuvo sunku. Jie yra įpratę prie mano įtempto darbo grafiko. Nors prisipažinsiu, kad mano tie vėlyvi grįžinėjimai dešimtą vienuoliktą vakaro šeimai sukėlė šiek tiek dvejonių ir klausimų, kur aš užsibūnu tiek ilgai. Man sakė, kad gal šiek tiek persistengiu su darbais. Tai dvejonių tikrai buvo, bet, kadangi aš esu darboholikė, tiesiog pasakiau, kad dabar toks laikas.

Dar daugiau, įsivaizduokit, kostiumo primatavimą atlikome mano salone, nes namuose to padaryti negalėjome. Ir nepatikėsite! Niekas net nepastebėjo“, – vos pasibaigus trečiajai netikėčiausio projekto „Kaukės“ laidai juokėsi Oksana Pikul-Jasaitienė.

Šį sekmadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai pirmą kartą scenoje išvydo visas dešimt įspūdingų kaukių. Po pirmų penkių pasirodymų komisija į pavojaus zoną išsiuntė visų vyrų dėmesį kaustančias Lūpas. Po likusių penkių pasirodymų į pavojaus zoną iškeliavo mieliausia kauke praminta Zuikutė. Šešių detektyvų komisija šį kartą nusprendė nuimti Lūpų kaukę. Komisija vienbalsiai spėjo, kad po ja slepiasi Oksana Pikul-Jasaitienė ir buvo teisūs, rašoma pranešime spaudai.

Praėjusiais metais po Banano kostiumu slėpėsi jos vyras, garsus krepšininkas Simas Jasaitis. Todėl nenuostabu, kad pati Oksana taip pat norėjo išbandyti, ką reiškia slėptis po kauke.

„Kai man paskambino ir pasiūlė dalyvauti, iš karto pasakiau: taip! Mano visa šeima, draugai, pažįstami – visi praėjusiais metais buvo tiesiog prilipę prie televizijos ekranų ir stebėjo šį šou. Todėl po vyro dalyvavimo tyliai pasvajodavau, kad ir aš norėčiau užlipti ant tokios didelės scenos. Ir man pasisekė“, – džiaugsmo neslėpė žinoma moteris.

Anot Oksanos Pikul-Jasaitienės, kai pirmą kartą pamatė savo kaukę, ją užplūdo dvejopi jausmai. Viena vertus, 17-a metų visažo meistre dirbanti ir savo verslui vadovaujanti moteris apsidžiaugė, nes Lūpų kaukė artima jos širdžiai ir labai susijusi su kasdieniniu darbu. Kita vertus, moteris galvojo, kad tai gali pakišti jai koją ir komisijos nariams bus labai lengva įminti, kas slepiasi po Lūpų kauke.

„Aš tiek daug žinučių gavau po pirmos laidos. Draugai, pažįstami, klientai, šeimos nariai – visi rašė ir klausė, ar tik po šia kauke nesislepiu aš. Tylėjau kaip žemė, nes projekto taisyklės labai griežtos ir niekam negalima nieko atskleisti. Todėl šiandien labai džiaugiuosi, kad galų gale visiems galėsiu pasakyti, kad taip, po Lūpomis buvau aš!“ – šypsosi moteris.

„Be to, labai džiaugiuosi, kad vyras dabar yra išvykęs ir nematė laidos. Nes jeigu jis būtų pamatęs, kaip aš įsitraukusi žiūriu laidą, tikrai būtų atspėjęs, kad po viena iš kaukių galiu slėptis ir pati. Todėl, kad manęs pamatyti prilipusios prie televizijos ekrano namuose beveik neįmanoma. Aš arba dirbu, arba užsiimu su vaiku. Retai kada sau galiu leisti taip įsitraukti ir tiesiog žiūrėti televizorių“, – sako Oksana.

Ir priduria, kad mama, pamačiusi savo dukrą, plojo ir sakė iš karto atspėjusi, kad po Lūpų kauke slepiasi Oksana: „ Juk mamos savo vaiką pažįsta geriausiai. Maža to, mes su mama labai artimos. Todėl net neabejojau, kad ji iš karto atspės, jog ten slepiuosi aš.“

„Mes nuolat bėgam, lekiam, todėl tokie projektai yra tiesiog gyvybiškai reikalingi, jie suteikia tiek daug gerų emocijų, kurių dažnai mums trūksta. Aš dar mielai pabūčiau po kitomis dešimt kaukių ir linksminčiausi iš visos širdies. Tikrai lenkiu galvą prieš visą personalą, kuris dirba projekte. Viskas vyksta taip slaptai ir taip profesionaliai. Visas personalas nuostabus.

Aš linksminausi bendraudama su žmonėmis, kurie vežė, slaptai dėjo kaukes, dėjo kostiumus su kapišonais ir slėpė nuo kitų darbuotojų ir dalyvių. Aš mėgavausi, kai garsistas dėjo man mikrofoną, ir juokiausi besirengdama su stilistu. Mano įspūdžiai tik patys geriausi, norėčiau dar ir dar kartą grįžti į tokius projektus“, – geras emocijas sunkiai tramdė Oksana Pikul-Jasaitienė. O likusiems dalyviams Oksana linki stiprybės ir gero laiko.

Kitą sekmadienį 19.30 val. per LNK paaiškės, kurio dar vieno dalyvio kaukė bus nuimta ir atskleista tikroji tapatybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu 15MAX

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

32:09

Video

25:20
03:28
00:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką