Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 12d. 08:36

Po N.Bunkės komentaro pasisakė ir V.Siegel: „Skyrybas žmonės turi baigti be patarimų iš šono“

Viktorija Siegel, Natalija Bunkė
15min nuotr. / Viktorija Siegel, Natalija Bunkė

Ketvirtadienio vakarą pasirodžius Natalijos Bunkės kritiškai žinutei, suponavusiai, kad kalbama apie verslininko Danieliaus Bunkaus ir jo sužadėtinės Viktorijos Siegel skyrybų dramą, užvirė naujos aistros. Neilgai trukus pati Viktorija atsikirto, kad skyrybos yra tik dviejų žmonių reikalas ir pabaigti jas derėtų be kitų patarimų.

Daugiau nei 147 tūkst. sekėjų instagrame turinti Viktorija Siegel prisipažino nesitikėjusi ir negalvojusi, kad dviejų žmonių skyrybos bus įdomios kitiems ir sukels tokias aistras. Ji taip pat pridūrė pati niekada nesidomėjusi, kas vyksta ne jos šeimoje. Anot žinomos moters, tai yra tik dviejų besiskiriančių asmenų reikalas.

„Niekas negali žinoti, kas buvo judviejų santykiuose, todėl negalima teisti tik vienos pusės“, – toliau kalbėjo Viktorija.

Ji pasakojo, kad atsitverti tylos siena ir nekalbėti apie šį netikėtą sprendimą sukti skirtingais keliais nusprendė dėl mažametės dukros Nicolės. Anot jos, kad ir kas būtų nutikę judviejų su Danieliumi šeimoje, vienas kitą jie vis tiek turėtų gerbti.

„Niekada viešai savo pozicijos nesakysiu, kad ir ką kitas žmogus apie mane meluotų, ką besakytų. Man tai yra žema. Laikas buvo praleistas kartu, tu buvai su tuo žmogumi, todėl turi likti pagarba. Galėjau tylėti, neprisipažinti, kad įsimylėjau, turiu kitą vyrą, galėjau sakyti, kad meluoja Danielius. Bet aš prisipažinau, nes noriu būti su jumis atvira, vis tiek anksčiau ar vėliau viską sužinotumėte“, – kalbėjo V.Siegel.

Žinoma moteris toliau dėstydama mintis teigė, kad gyvena tik vieną kartą ir nori jaustis laiminga, todėl priėmė sprendimą skirtis. Ji taip pat pridūrė, kad nuo tobulų santykių ir gero vyro niekas nebėga.

„Pabaigiant savo mintį, noriu dar kartą pasakyti, kad skyrybos yra dviejų žmonių reikalas. Žinoma, kai esi viešas ir matomas, labai lengva teisti, smerkti, bandyti pamokyti, kaip gyventi. Bet, manau, šį dalyką gali išspręsti tik du žmonės, kurie gyveno santykiuose ir juos pabaigti be jokių patarimų iš šono. Jei laukiate, kada pradėsiu pilti purvą ant Danieliaus, to tikrai nesulauksite iš pagarbos jam ir vaikui“, – instagrame kalbėjo V.Siegel ir pridūrė nenorinti būti pavyzdžiu kitoms moterims.

15min primena, kad pastaruoju metu ir atlikėja Natalija Bunkė socialiniuose tinkluose susilaikė nuo kalbų apie buvusio sutuoktinio Danieliaus Bunkaus skyrybų dramą, nekomentavo esamos situacijos. Vis dėlto ketvirtadienio pavakarę ji pasidalijo drąsiu ir aštriu tekstu.

„Žinau tai, kaip išsakysiu savo mintis, tiesiog didžiąja dalimi įdėsiu savo žodžius jums į lūpas. Pasidarė trendas – apsimestinis tikrumas. „Kokia aš tikra, kaip nefeikinu savo gyvenimo savo sekėjams“. Ar tikrai? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis? Ar tikrai moteris parduodanti savo „tobulą“ šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms? Ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai! Visi darome klaidas, iš jų mokomės. Tik neaiškinkime, kad tai yra siekiamybė. Nes tai – vaiko pezalai“, – savo komentarą pradėjo Natalija.

Ji tęsė, kad jei pačios gyvenime, kai jai buvo 25-eri, jau būtų buvęs taip plačiai paplitęs instagramas, ji būtų buvusi užmėtyta akmenimis. Ir pridūrė, kad visuomet stengėsi nepasiduoti jausmams, nors, kaip pati rašė, emocijų pagauta klaidų yra pridariusi.

„Taip padariau būdama 25-erių, žinote, kodėl? Nes buvau paskutinė idiotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė! Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną sulaužius, bet ir savo vaiko. Taigi, dar kartą pagalvokite, nei tada, nei dabar mes, influenceriai, nesame pavyzdys niekam. Nei kaip gyventi, nei kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro, rožinio gyvenimo, nes jis išties netikras...

Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris gal ir grubus kartais, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet mieliausioji mano, jis tikras, jis tavo! Kurį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra belenkiek kartų tikresni, už mūsų instanamus“, – socialiniame tinkle rašė Natalija.

15min primena, kad pramogų pasaulyje jau ilgą laiką sklandė kalbos, kad žinoma pora, renginiuose anksčiau dažnai pasirodydavę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus, nebe kartu. Kurį laiką moteris socialiniuose tinkluose nebeviešino jųdviejų nuotraukų, buvo galima pastebėti, kad laiką sužadėtiniai irgi leidžia atskirai.

Viktorijos sekėjams tai sukėlė įtarimų, ji dažnai instagrame sulaukdavo klausimų iš gerbėjų apie savo vyrą, buvo svarstoma, kad jie pasuko skirtingais keliais.

Susisiekus su Danieliumi Bunkumi, jis šio fakto nei patvirtino, nei paneigė, pasiūlė susisiekti su Viktorija ir jos pačios paklausti apie skyrybas. Viktorija šiuo klausimu taip pat nesutiko duoti jokių komentarų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Siegel po žinios apie skyrybas davė pirmą interviu: „Danieliui jaučiu tik pagarbą“

TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Siegel nutraukė tylą: „Jei gyveni iš gailesčio – laimingas nebūsi“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką