Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 27d. 07:38

Po prezidento rinkimų – susiskaldymas feisbuke: žinomų žmonių nuomonės išsiskyrė

Saulius Baradinskas, Liucina Rimgailė, Agnė Kulitaitė, Mantas Stonkus
15min nuotr. / Saulius Baradinskas, Liucina Rimgailė, Agnė Kulitaitė, Mantas Stonkus

Paskelbus naujo šalies prezidento vardą socialiniuose tinkluose užvirė aršios diskusijos. Rezultatais liko patenkinti ne visi, o apmaudą pralaimėjus Ingridai Šimonytei išreiškė ir žinomi pramogų pasaulio atstovai.

Liucina Rimgailė neslėpė džiaugsmo žmonių sprendimu: „Kaip džiaugiuosi. Tikiu, kad turėsime puikų prezidentą ir nuostabią pirmąją porą! Jie man taip primena Obamas, ypač po neseniai perskaitytos Michelle knygos „Mano istorija“.

Renginio organizatorių nuotr./Liucina Rimgailė
Renginio organizatorių nuotr./Liucina Rimgailė

Palaikymą Ingridai Šimonytei išreiškęs Mantas Stonkus į rezultatus reagavo taip: „Abu nuleidome sūrią vyrišką ašarą.“

Ir vėliau pridūrė: „Pas mane klasėje, jaučiu, ir pas jus, buvo tokie dviejų tipų pirmūnai. Vieni buvo moksliukai, zubrylos, su nuliu improvizacijos, juos bet koks neplanuotas dalykas išmušdavo iš vėžių ir jeigu visa klasė bėgdavo iš pamokų, tai jis visus priduodavo pavaduotojai. Kiti duodavo nusirašyt ir bėgdavo iš pamokų kartu, nes žinojo, kad nieko blogo nedaro, tiesiog – sistema šūdina ir faina jai pasipriešint. Šiandien prezidentu taps zubryla pirmūnas. Patys kalti – galėjot gyventi smagiau.“

Prokadro nuotr./Mantas Stonkus
Prokadro nuotr./Mantas Stonkus

Režisierius Saulius Baradinskas rašė, kad vakar pralaimėjo Lietuvos ateitis ir dėkojo Ingridai Šimonytei už tai, kas buvo.

„Bet aš švenčiu mūsų mažą pergalę, tai, kaip mūsų progresyvi ir jauna Lietuva taip gražiai susivienijo dėl Ingridos, o šiame susivienijime aš mačiau daug pagarbos, meilės ir tikėjimo mūsų Lietuva. O gražiausia – noro keistis ir keisti Lietuvą. Už Ingridą

Realybė yra ta, kad ateitį mes turime kurti šiandien kartu. Kartu kurdami dialogą tarp dviejų Lietuvų, kuriose užuot vieni kitus įžeidinėję, kalbėtumės kartu dialogu ir argumentais. Nebūkime prieš, o būkime už Lietuvą, kurioje visiems norėtųsi gyventi kartu.

Sveikinu Gitaną Nausėdą su pergale ir tikiuosi, kad šis laimėjimas dabarties Lietuvai atneš naudingus ir konkrečius pokyčius“, – feisbuke rašė S.Baradinskas.

Manto Repečkos nuotr. /Saulius Baradinskas
Manto Repečkos nuotr. /Saulius Baradinskas

Socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė į rezultatus sureagavo šmaikščiai: „Galvojau, gersiu iš džiaugsmo, dabar gersiu iš liūdesio.“

Pokštavo ir grupės „Golden Parazyth“ narys Giedrius Širka.

„Man kaip muzikantui tinka ir Gitaras“, – rašė atlikėjas socialiniuose tinkluose.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Giedrius Širka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Giedrius Širka

Savo išsamiu komentaru pasidalijo ir „Užkalnio“ žurnalo vyriausioji redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė.

„Ar liūdna? Šiek tiek. Liūdna, nes suprantu, kad yra dalis Lietuvos, kuri tikrai matuoja kitokiom liniuotėm: kiek vaikų turi, ką tarp kojų nešioja. Matuoja nuoskaudom, atėjusiom iš neapsiskaitymo arba aklo keršto.

Tačiau ne tik tai – didžiulis pasipūtimas irgi naikina. Ir manau, kad jei ne pasipūtimas, rezultatas ir būtų apylygis. Ne – ne nuostabios, protingos, įkvepiančios moters pasipūtimas – jos pasipūtimo aš nemačiau. Ji kaip tik nuostabiai pasakė: „Nebalsuokite PRIEŠ – balsuokite UŽ.“

Kalbu apie kietosios šviesuomenės iš miestų nuolatinius pasišaipymus iš provincijos ir didžiulį susireikšminimą. Cinizmą. Apie lygius ir lygesnius. Apie pasukimą kaip patogu.

Mes turėjome nuostabiausius rinkimus šalies istorijoje, bet esu tikra, kad tada, kai suprasime, kad tam barzdotam vaikinui iš viešųjų ryšių agentūros reikia to ūkininko, kuris Prienų rajone melžia karves ir kasa bulves, o ūkininkui reikia jo, tada mes turėsime dar geresnius rinkimus.

Šiandien, stovėdama balsavimo kabinoje užsimerkiau ir pabandžiau įsivaizduoti, kuris žmogus mane labiau žavi. Sukuteno prisiminus Ingridos Šimonytės kalbą – uždėjau du brūkšnelius prie jos vardo. Iš visų jėgų pasistengusi iš minčių patraukti tą pasipūtėliškumo šleifą.

Tačiau sveikinu Prezidentą Gitaną Nausėdą. Linkiu jam tvirtumo, kantrybės, drąsos ir atvirumo skirtingiems dalykams. Linkiu jam sėkmės ir teisingų sprendimų, o kai jie ne tokie – ryžto pripažinti ir juos keisti. Sveikinu laimėjus stipriausius rinkimus istorijoje – mums viskas bus gerai. Mums viskas yra gerai. Sėkmės Prezidentui“, – rašė Fausta Marija Leščiauskaitė.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė

„Intelektualus, šiltas, išmintingas, mylintis, bendruomeniškas, patriotiškas, nuoširdus, šeimyniškas, komandinis, savarankiškas, palaikantis tradicijas, emocionalus, nestandartiškas laimėjo rinkimus. Šiandiena esu labai laiminga už Lietuvą“, – rašė Londone gyvenanti Eglija Vaitkevičė.

Džiaugsmą Gitano Nausėdos pergale taip pat išreiškė Sigitas Martinavičius su naująja žmona Edita, Saugirdas Vaitulionis, Ugnius Kiguolis, Radžis, Nijolė Pareigytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

39:35
01:36
00:45

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką