Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 9d. 10:37

Po skandalingo peilių mėtymo – Viačeslavo Mickevičiaus vaizdo įrašas „Antikos kariui“

„Antikos kario“ pasirodymas „Lietuvos talentuose“ ir Viačeslavas Mickevičius
Žmonės.lt ir Žyginto Jurevičiaus/zygintas.com nuotr. / „Antikos kario“ pasirodymas „Lietuvos talentuose“ ir Viačeslavas Mickevičius

Sausio 4-ąją, sekmadienio vakarą, TV3 transliavo „Lietuvos talentų“ finalą: dalyviai susirungė dėl galimybės patekti į superfinalo dešimtuką. Tačiau didžiausias žiūrovų diskusijas sukėlė riterių klubo „Antikos karys“ pasirodymas, apie kurį kalbos vis dar netyla.

Sekmadienio vakarą vykusio pasirodymo metu vienas klubo narių mėtė peilius į medinę sieną, prie kurios stovėjo jo kolega. Nors triuką atliko profesionalai, pasirodymo metu buvo sužalotas prie sienos stovėjusio vaikino pirštas, o kitas peilis jam smigo itin arti veido.

Į studiją buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, nukentėjusiam teko tvarstyti žaizdą. Nors žaizda buvo negili ir patys „Lietuvos talentų“ kūrėjai šio įvykio itin nesureikšmino, televizijos žiūrovai buvo pasipiktinę tokiu vaizdu ir tiesioginiame TV eteryje rodytu triuku, kuris, daugelio nuomone, galėjo pasibaigti kur kas blogiau.

Rusų dramos teatro aktorius Viačeslavas Mickevičius taip pat sureagavo į šį incidentą: vyras sukūrė savo vaizdo įrašą, kuriame pademonstravo peilių mėtymo įgūdžius.

„Peilius mėtau po dviejų mėnesių pertraukos, mėtymo atstumas apie 4-5 metrai“, – rašė aktorius po savo vaizdo įrašu.

Jis taip pat išreiškė viltį, kad jo vaizdo įrašas pasieks ir „Antikos kario“ komandą, kaip įrodymas, kad peilius mėtyti galima ir geriau.

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką