Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po skandalo ignoruojamą Filipą Kirkorovą žiūrovai vis dėlto išvys per PBK

Filipas Kirkorovas
PBK nuotr. / Filipas Kirkorovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po konflikto su Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) režisiere Marina Jablokova daugelis televizijos kanalų nusprendė pašalinti Filipą Kirkorovą iš savo naujamečių programų. Nors PBK skandalingajam atlikėjui taip pat buvo paskelbęs boikotą ir iškirpęs iš naujametės programos visas su juo nufilmuotas scenas, žiūrovai išvys popscenos karalių Naujųjų sutikimo laidoje „Olivje šou“ gruodžio 31-ąją per PBK.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujametėje Pirmojo Baltijos kanalo programoje F.Kirkorovas turėjo dalyvauti su buvusia žmona Ala Pugačiova. Įvykus F.Kirkorovo konfliktui su M.Jablokova, A.Pugačiova kategoriškai atsisakė filmuotis su buvusiu sutuoktiniu. Tad naujametės programos organizatoriai A.Pugačiovos pasirodymą nufilmavo dieną, o F.Kirkorovo pasirodymo filmavimą nukėlė į vakarą.

„Aš nenoriu komentuoti to, kas nutiko tarp P.Kirkorovo ir M.Jablokovos. Tai su manim nesusiję, tegul aiškinasi patys. Aš gyvenu savo gyvenimą, o jis – savo“, – apie sprendimą nesifilmuoti su buvusiu vyru kalbėjo A.Pugačiova.

Valerijus Meladzė, F.Kirkorovas ir Dima Bilanas Naujųjų metų programoje iškart po dvyliktos turėjo kartu atlikti bendrą dainą, tačiau Meladzė sakė taip pat nenorįs to daryti. Todėl programoje „Olivje šou“ F.Kirkorovas pasirodys su Valentinu Judaškinu ir  bandys išvesti naują „Meilės formulę“.

Naujametę naktį PBK žiūrovai taip pat išvys Ivaną Urgantą, Aleksandrą Cekalą, Andrejų Malachovą, Dmitrijų Nagijevą, Noną Grišajevą, Aleksandrą Oleško, Aleksandrą Revą bei daugelį kitų Rusijos TV ir pramogų pasaulio garsenybių. Tuo tarpu svarbiausiu PBK šventinės programos akcentu taps pasaulyje garsių atlikėjų pasirodymai. PBK žiūrovai per Naujuosius pirmą kartą ne tik išgirs, bet ir pamatys geriausias dainas, atliekamas paties sero Eltono Johno, grupės „Roxette“, prancūzų atlikėjo Garou, dainininkės Toni Braxton bei Stingo. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką