Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 10d. 13:44

Po skaudžios netekties G.Ivanauskas jubiliejų atšventė praėjus 3 mėnesiams: lagamine – neįtikėtina dovana

Gytis Ivanauskas, Lolita Zero
Luko Griciaus, Audriaus Dzimidavičiaus nuotr. / Gytis Ivanauskas, Lolita Zero

Birželio 1-oji aktoriui Gyčiui Ivanauskui atneša ne tik vasaros malonumus, bet ir šventinę nuotaiką. Šiemet tą dieną žinomas vyras turėjo su būriu draugų paminėti savo 40-metį, bet gyvenimas toks nenuspėjamas, kad vietoje trankaus vakarėlio atsiuntė jam skaudų išbandymą. Šventę teko nukelti net trims mėnesiams, bet geriau juk vėliau, nei niekada, juokiasi Gytis ir dabar su šypsena prisimena po trijų mėnesių draugų surengtą vakarėlį bei paruoštas staigmenas. O jų buvo apstu.

Gytis Ivanauskas juokaudamas sako, kad gimtadienius švęsti mėgsta, ir dar kaip, bet šiais metais vakarėliu turėjusi pasibaigti birželio 1-oji buvo kitokia. Ją aptemdė mamos netektis, o dėl skaudaus gyvenimo įvykio tą dieną Gytis negalvojo nei apie šventes, nei interviu. Suprantama, tokiomis gyvenimo akimirkomis norisi atsiriboti nuo viso pasaulio ir pabūti su savimi.

Bet ilgai to padaryti Gyčiui nepavyko. Dabar, po trijų mėnesių, bičiuliai surengė jam tokį vakarėlį, kurio aktorius dar ilgai nepamirš. Rugsėjo 1-ąją, kai mokiniai bei studentai sėdosi į suolus, G.Ivanauskas šventė ne tik vardadienį, bet ir jubiliejų. Tokią dvigubą progą jis paminėjo viename sostinės klubų.

„Iš pradžių planavome, kad susirinksime pas mane namuose, aš kepsiu savo firminę antį ir mes gražiai pasėdėsime, bet paskui pasakė, kad norinčių mane aplankyti svečių sąrašas yra gerokai per didelis, todėl persikėlėme į klubą. Mano namuose nesutilptume, o jei ir būtų pavykę, policija garantuotai prisistatytų“, – juokėsi G.Ivanauskas.

Privatų vakarėlį savo bičiuliui surengė žinomi žmonės – Naglis, Bierancas, Gabrielė Martirosian, Justina Žemaitytė, Agnė Grigaliūnienė, Irina Nazarenko, Gailė Butvilaitė, Toma Vaškevičiūtė, Lukas Gricius. G.Ivanauskui jie paruošė smagią programą su šokiais, dainomis bei pokalbiais.

„Buvo tarp tų staigmenų ir labai juokinga dovana. Gavau didžiulį lagaminą. Gabrielė pasakė, kad jame surasiu viską, kai man bus liūdna ar linksma, gera ir bloga. Galvoju, kas ten galėtų būti.

Atsinešiau jį į salės vidurį, atidariau ir iššoko mano geras draugas Aleksandras Sezemanas. Su juo kartu esame dirbę kino aikštelėje, renginiuose. Buvau labai nustebęs“, – siurprizą prisiminė G.Ivanauskas

Dar Gytis džiaugėsi gavęs ir didžiulį fotografo Algio Kriščiūno paveikslą. Jį aktorius pasakojo nusižiūrėjęs jau gerokai anksčiau, norėjo pasikabinti tą meno kūrinį savo namuose. O draugai išpildė šį jo troškimą.

„Kitų dovanų dar nesusirinkau, palikau ten, kur švenčiau, kad galėčiau vėliau ramiai jas išsipakuoti. Netilpo į glėbį nei dovanos, nei gėlės“, – po gimtadienio duodamas interviu pasakojo G.Ivanauskas.

Gyčio šventėje netrūko ne tik dovanų. Jame uždainavo Agnė Grigaliūnienė, vėliau ant scenos lipo pati ekstravagantiškoji Lolita Zero. Draugams ji pristatė naujas dainas, kurios užvedė šokiams.

Tiesa, pats G.Ivanauskas prisipažino labai jau nemėgstantis atkelti savo gimtadienio švenčių. Jas rengia birželio 1-ąją ir nesvarbu, tai pirmadienis, antradienis ar sekmadienis. Dėl to jis nė kiek nesuko galvos, kad rugsėjo 1-oji buvo antradienis.

„Kadangi tikrasis gimtadienis neįvyko, o draugai mane labai myli ir aš juos labai myliu, labai norėjome paminėti šią šventę. Todėl sutarėme nieko nelaukti ir susirinkti antradienį. Kitą dieną neturėjau jokių suplanuotų darbų, o kam reikėjo trečiadienio rytą skubėti į darbus, išėjo savarankiškai anksčiau“, – 15min sakė žinomas vyras.

O to gražaus jubiliejaus proga paklaustas, ką dar sau palinkėtų, G.Ivanauskas juokavo sakydamas, kad ir laimės, ir meilės, ir pinigų jam užtenka. Svarbiausia, kad šalia visada būtų artimi draugai.

„Dar labai norėčiau sukurti ir pristatyti šiais metais gražų, gerą bei stiprų spektaklį su savo studentais. Vakar, beje, jie man padarė staigmeną. Kažkada pirmame kurse bandė nusivesti į barą, bet aš sakiau tikrai ne, nebent trečiame. Tai vakar buvo jų trečio kurso pirma diena ir, žinokit, patys atėjo. Todėl mano planas yra gerai padirbėti su šiais žmonėmis“, – šypsojosi Gytis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pilypukui – 50: apie herojų grasinimus, žvaigždžių ligą, skolą šeimai ir tuos, kurių nebėra

TAIP PAT SKAITYKITE: 31-ąjį gimtadienį mininti I.Kavaliauskaitė – apie trigubą šventę ir šeimos prašymus pristabdyti tempą

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Aplinka produktyvumui

Video

08:41
14:27
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką